Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde su snimani domaci filmovi i serije?  (Pročitano 98506 puta)
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Ako mislis na kucu,to je ona cuvena kuca na dedinju gde su se snimali razni filmovi i serije i skoro snimane neke reklame,a ako mislis na stan u prvoj epizodi,to je preko puta konaka kneginje ljubice kod patrijarsije,kod saborne crkve,kod znaka pitanje...a zikini stanovi su svi na novom beogradu,to je ta gradnja,to je ta radnicka klasa Smile
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia E72
Preciznije, mislio sam na kuću iz dela "Kakav deda, takav unuk"... Nisam siguran da sam video tu kuću u mnogo filmova/reklama...

I interesuje me još Bobin i Marijin stan iz Žikine dinastije (kada Mišu igra Kojo)?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

kuca.jpg
(165.98 KB, 1024x716)
kuca2.jpg
(156.25 KB, 1024x768)
kuca3.jpg
(166.81 KB, 1024x768)
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Pozdrav svima i srećna vam Nova godina!
Dosta kadrova serije "Vruć vetar" je snimljeno u Vlasotincu, udaljenom od Leskovca 19 km, inače rodnom mestu Ljiljane (supuga scenariste Siniše Pavića) i glumaca Predraga Smiljkovića (Tika Špic) i Bogoljuba Mitića (Djoša).  Scena kad se Šurda veseli sa svojim drugovima uz pesmu "Adio" i pleše s devojkom kojoj će da piše pisma iz Nemačke, snimana je na terasi hotela "Grozd" (na tom mestu je sada letnja diskoteka).  Čuvene scene na selu iz Druge Žikine dinastije u leto 1986.  snimane su u selima Radanovci i Drenovci, oko 12 km od Kosjerića (čuo od duga koji živi tamo).  Tema je super, nastavite da pišete. . .   
« Poslednja izmena: 10. Jan 2011, 20:52:57 od sale leskovac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9

I interesuje me još Bobin i Marijin stan iz Žikine dinastije (kada Mišu igra Kojo)?


Mislim da je u pitanju Visnjicka Banja...tada je to bila novogradnja...to je onaj stan sa velikom terasom gde Mima Karadzic preskace da nadje zenu i gde se dobacuju sa onom ribom sto je doneo(upecao) ZIka...

u tom filmu(epizodi) Zikin stan je na Novom Beogradu 23. blok,to je onaj stan gde je "razradio radnju" i gde je napisao na vratima "razvijam film"...
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 
Lajanje na zvezde je izmedju ostalog sniman u Apatinu kao i film Skupljaci Perija.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Motorola 
Da li moze neko reci gde se snimao film Banovic Strahinja? Da li na Kosovu ili u Metohiji i koje tacno lokacije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ajde sada malo teze pitanje: Mehanizam, gde su lokacije  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Motorola 
Mislim da je okolina Zrenjanina. Video sam da je na dzipu pajeru u tom filmu registracija ZR.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Linux
Browser
Chrome 9.0.597.94
Sabirni centar je sniman i u Neradinu i Irigu, podnožju Fruške Gore.    Scene u selu - sve su u Neradinu snimane.    Pustinjske scene - u Tunisu.
« Poslednja izmena: 12. Feb 2011, 15:43:05 od drnesha »
IP sačuvana
social share
majstora je mnogo, jedan je drnesha & sinovi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Chrome 3.0.196.0
Meni je prosto neverovatno kako je moguce u studiju napraviti citav stan za seriju Bolji zivot, to mora da je ogroman studio. . .  Da li neko zna gde su snimane scene iz serije Metla bez drske (Veselo majmunce, ona sezona kad pronadju onaj rimski grad, gde je to snimano. . . ), a kuca koju pominjete da je bila u mnogim nasim filmovima, ja je se ne secam iz Zikine dinastije ali znam da su u njoj snimana serija Jelena, Gore-dole i mnoge reklame poslednjih godina.  Inace sam iz Panceva i znam da je mnogo starih filmova snimano u mom gradu, cini mi se da niste pomenuli Balkan Ekspres koji je gotovo ceo snimanu u Pancevu, na obali Tamisa, interesantno je da je Gimnazija iz serije Stizu dolari takodje pancevacka gimnazija. . .
Primetio sam jos neke ambijente koji su se vise puta pojavljivali u serijama koje je radio RTS, na primer stan Jezdimira Uskokovica iz Boljeg zivota sam vidjao u jos nekim serijama, zatim trpezarija iz kuce u kojoj u Metli bez drske zivi Dusko je takodje mnogo puta (sa neizmenjenim enterijerom) koriscena ali ne mogu tacno da se seim u kojim serijama ili filmovima.  Primetio sam da je i u kasnijim epizodama Porodicnog blaga, enterijer satana porodice Gavrilovic skroz promenjen ali mi nije jasno zbog cega ako je vec snimano u studiju. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.212 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.