Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Maradic  (pregledi profila: 17615 puta)
Profil
Ime: Maradic
ConQUIZtador Ime: Maradic
Poruke: 41361 (6.077 po danu)
Pozicija: Legenda foruma
Datum registracije: 08. Sep 2005, 01:12:52
Poslednja poseta: 24. Sep 2023, 03:52:56
Ukupno online: 220 dana, 4 sati i 16 min.
Godine: 2023 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 01. Jan 2001. Capricorn
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 1 cm
Tezina: 1 kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Komentari
(11)
Samo da prekopiram potpis i sklanjam se s profila  Smile
08. Nov 2015, 21:53:03  
 S´ti živ ?Vidim nešto nedostaje kad uđem na geopolitički deo,kad ono...
20. Feb 2015, 18:47:30  
Швабски другару, срећна ти Нова Година..  Smile

Све се зезнем па кренем да напишем "Срећан рођендан", али код тебе се не бих зајебао.. наравно, ако датум није измишљен..  Smile

Тако.. све најбоље ти желим..  Smile

01. Jan 2013, 02:24:43  
Где ископа ове ?   Smile Smile Smile Smile Smile  Случајно .... Smile Smile Smile :





20. Feb 2012, 20:28:52  
E sad... rodjen si na novu godinu!?
01. Jan 2012, 10:41:52  
OK.Sutra cu pokusati da to izvedem,a ukoliko mi zatreba neka pomoc ja cu se opet javiti.Nadam se da nije problem, a na zid tvog profila pisem jer nisam skontao da uz poruke imam opciju "Odgovor"!
27. Nov 2010, 19:50:55  
Taj dxf se sastoji samo od tacaka.Ja bih da na osnovu tog modela(realnog)napravim model koji ce zadrzati taj oblik,ali da vizuelno ostvarim vecu visinsku razliku izmedju vrha i dna staze.Nesto sam vec pokusavao u 3d maxu,ali mi malo nedostaje da rijesim problem.Vjerujem da za moje potrebe nije neophodno jos puno mozganja.Hvala ti jos jednom!
27. Nov 2010, 16:28:38  
Pozdrav!Iznenada se u mom zivotu ukazala potreba da uradim neko skijaliste u 3d i sada sam potpuno nov u ovim 3d softverima pa mi je potrebna nesebicna pomoc.Radim jednu skijasku stazu za koju imam model terena iz dxf i koji sam radio u ArcScene.Nisam bas zadovoljan dobijenim.Problem je sto je visinska razlika izmedju najvise i najnize tacke oko 100m pa se gubi zeljeni izgled modela terena.
Da li mogu to uraditi u 3d max(kako),a da mi ovaj moj postojeci model iz dxf sluzi kao osnova da dobijem realan prikaz datog terena?
Hvala!
27. Nov 2010, 15:50:19  
Jel si iz maradic-a? Smiley
27. Apr 2010, 02:32:49  
2
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.