Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde su snimani domaci filmovi i serije?  (Pročitano 97735 puta)
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung 
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 13. Jan 2010, 13:49:05
  Izvinjavam se na mom neznanju ali ja,a verujem i većina, ne živim u Beogradu pa samim tim ne poznajem Voždovbac.Kao što vidiš postoje i takvi slučajevi.I nisam ptica na grani.
vidim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Sveti Georgije ubiva azdahu je sniman u Deliblatskoj pescari,tacnije u selu Kajtasovo,kod Bele Crkve!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Rovac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3106
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung D900i
Ali nije mi jasno,neka mi neko kaze,gde je sniman film Sabirni Centar ?
IP sačuvana
social share
Ovo je moj forum Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Da li neko zna u kojoj se ulici nalazi garaža (kuća) gde je snimana Majstorska radionica?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Qtek 小米
Da li neko zna u kojoj se ulici nalazi garaža (kuća) gde je snimana Majstorska radionica?

Не знам, али мене подсећа на Вождовац.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Kafana znam da je ona na Crvenom krstu, kad onom kosom ulicom kreneš od Crvenog krsta prema bulevaru.
Snimano je i kod Kalenić pijace.
Pretpostavljam da je i majstorova garaža negde na Vračaru ali nisam siguran.
Živeo sam dugo tamo i liči mi na taj kraj ali nikako nisam mogao da odredim tačnu ulicu.
Buni me i ona škola koja se nalazi iza majstorovog dvorišta, ne znam koja bi to mogla biti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Sad cu ja malo da se iskenjam, imam dosta informacija o ovoj tem  Smile

Prvo, Sabirni centar je sniman u Nisu i okolini, a scene "onog sveta" - u Sahari (najozbiljnije, pricao Rade Markovic u jednom intervju-u)  Smile

Maratonci - na Kosancicevom vencu, cosak Zadarske i Srebrenicke, bio i slikao se pored onog cuvenog okruglog prozora  Smile
Inace, sama kuca vise ne postoji, na tom mestu je neka zuta radionica u kojoj se prodaju ikone (cini mi se, ima ograda pa nisam uspeo lepo da vidim).
Kuca Bilija Pitona je na Topcideru, mada je malo zajebano objasniti, krene se od jednog puta blzu meteoroloske stanice pa se silazi prema Rakovici.

Grlom u jagode - snimano je u Krunskoj, preko puta Studentske poliklinike, ali valjda to znaju svi  Smile

Nacionalna klasa - Flojdova kuca se nalazi (ili nalazila) u donjem delu Dositejeve, blizu Prve muske, a radionica majstor-Zileta na pocetku ulice Milana Rakica, blizu Zavoda za statistiku; pre nekoliko godina su tamo nikle neke nove stambene zgrade. Zgrada u kojoj je, kao, Miletov golubarnik, takodje vise ne postoji, a nalazila se negde izmedju Dalmatinske i Dimitrija Tucovica, nedaleko od podvoznjaka.
Trka je priredjena na jednoj zvezdarskoj zaravni vise Gradske bolnice. Krenes Trnavskom uzbrdo prema parku-sumi, pa cim prodju kucerci, pogledas levo. Jos od devedesetih tamo stoje neke nedovrsene betonjerke (ili su mozda dovrsene, a ja nisam u toku). - ovo sam prekopirao sa drugog foruma za trku  Smile

Policajac sa Petlovog brda - kuca naravno nije na Petlovom brdu, nego na Vozdovcu, jedna od malih ulica paralelnih sa strmom Vitanovackom ulicom u kojoj se nalazi visespratnica iz Kengura.

Variola Vera - pored Gradske bolnice na Zvezdari snimano je i u bolnici za plasticnu hirurgiju u Zvecanskoj, iza Partizanovog stadiona.

I na kraju, Majstorska radionica - radjena je po uzoru na radionicu Dragise Krunica u Gospodara Vucica, a sama radionica u kojoj je snimano se nalazi u Vranjskoj ulici (blizu kafane Lipov lad).

Normalno, cuvena kuca kod Ortopedije na Banjici je koriscena u milion nasih flmova (serija Gore - dole, kuca Milana i Jelene iz Zikine dinastije itd.)
« Poslednja izmena: 13. Jun 2010, 10:26:53 od pantelia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Hvala ti Pantelia!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Crna macka-beli macor je sniman (veci deo) u Kovilju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Hvala ti Pantelia!  Smile

Nema nasta  Smile

Obozavam ovu temu, steta je sto se tako malo ljudi bavi njom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.