Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde su snimani domaci filmovi i serije?  (Pročitano 98449 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
a Bolji zivot ??? gde se nalazi ona zgrada gde je stan porodice Popadic ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Mislis na ovo  Smile




Ulica Kopitareva gradina, jedna jako mala ulica, ali laka za objasniti:

Od cuvene kafane "Banija" koja je na cosku Dzordza Vasingtona i 29. Novembra krenete uzbrdo prvom ulicom sa leve strane kad predjete Dzordza Vasingtona, to je ulica Jelene Cetkovic (cini mi se), prva koju ta ulica preseca je Kopitareva gradina.

Pre par godina sam prikupljao sve podatke o ovim lokacijama i ceo vikend isao po Beogradu i nalazio ih, jedan od najlepse provedenih dana u mom zivotu.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2010, 20:28:38 od pantelia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
to,to...bravp za tebe  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Qtek 小米
Citat
I na kraju, Majstorska radionica - radjena je po uzoru na radionicu Dragise Krunica u Gospodara Vucica, a sama radionica u kojoj je snimano se nalazi u Vranjskoj ulici (blizu kafane Lipov lad).
Да ли још постоји радионица и кућа ?
Иако сам био у тој улици, нисам провалио да је то баш ту снимано.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
I na kraju, Majstorska radionica - radjena je po uzoru na radionicu Dragise Krunica u Gospodara Vucica, a sama radionica u kojoj je snimano se nalazi u Vranjskoj ulici (blizu kafane Lipov lad).
Да ли још постоји радионица и кућа ?
Иако сам био у тој улици, нисам провалио да је то баш ту снимано.



Kada sam ja bio (2006-e), izvodili su se neki radovi po celoj ulici, ja iskreno radionicu nisam nasao. Prepoznao sam deo gde Pufta kolje prase i onaj zid iza gde se deca igraju, a jos me vise buni sto i preko puta nije radionica (Andjelko), nego kuca neka. Ali to je ta ulica.

Samo da dodam, ostavljam malu mogucnost da ime ulice nije Vranjska, mada sam poprilicno siguran. U svakom slucaju je jako blizu kafane Lipov Lad. Podatak o njoj sam dobio od coveka koji nije znao ime ulice, nego mi je rekao "od Lipovog lada 100 metara pravo, pa desno itd.  Smile)


edit: sad nadjoh podatak da je radionica mozda u Ravanickoj ulici. Ona je malo dalje od Lipovog Lada, pa mi to ne izgleda verovatno. Ako nadjem vremena moram otici opet da proverim, bas me kopka sad  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jul 2010, 17:36:49 od pantelia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Majstorska radionica je snimnjena po istinitoj prici,prava radionica je na Vozdovcu i nema mnogo slicnosti sa ovom na filmu...Pre koju godinu Blic je isao i pravio razgovore sa decom tog legendarnog majstora koga tumaci Zoran Radmilovic.Tada je slikana i radionica i galerija  koja je u sklopu tog dvorista gde je i kuca gde je ziveo i radio...Inace stvarno je bio jako poznat i popularan i jedan od onih malih-velikih ljudi.Stvarno su kod  jega dolazili i glumci i politicari i mnogi ugledni gradjani.Imao je i nekoliko izlozba slika u centru grada koje su bile posecene stvarno kremom drustva u to vreme.Postoje slike...

A dvoriste gde je film sniman jeste mozda kod "Lipovog lada",ali u to nisam siguran
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.7
Jeste da nema bas veze sa ovom temom, ali naidjoh na ovu meni impresivnu informaciju.

Secate se glumca iz Otvorenih vrata, lik Milanče, decko od Ane (Bojane Maljevic), evo klipa, skocite na 00.53 sec klipa:

http://www.youtube.com/watch?v=6wAQEy6N1JA

To je ovaj isti covek sa ovog klipa, monah, ili sada otac Ilarion sa ovog klipa:

http://www.youtube.com/watch?v=JE3Mh76AtAI&feature=related

Izvinjavam se ako su neke informacije netacne, ali eto, uvek sam se pitao sta je sa ovim glumcem. Inace on je jedan od osnivaca grupe Kanda, Kodza i Nebojsa.

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
Да ли још постоји радионица и кућа ?
Иако сам био у тој улици, нисам провалио да је то баш ту снимано.  

Ja sam nabasao na ovu temu juče, pa sam otišao do tog kraja da proverim.  Najpre sam pogledao jednu epizodu i uočio gde je radionica u odnosu na školu, solitere koji se vide, kako izgleda kuća preko puta, ostatak ulice itd.  Pronašao sam tačnu lokaciju, Ravanička br.  7.  Nema nikakve dileme s obzirom na orijentire, samo što je ta stara kuća renovirana (ili nova napravljena) i sad ima crvenu fasadnu ciglu.  Evo slike i Google Earth placemark-a kao attachmenti

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

radionica.jpg
(43.19 KB, 512x384)
*
radionica.zip (0.79 KB)
« Poslednja izmena: 12. Sep 2010, 22:29:40 od galimpic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia E72
Zna li neko gde se nalazi Milanova kuća (iz Žikine dinastije)?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.