Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Спавала сам са црнцем, сви су ме пљували  (Pročitano 9557 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Ja sam strogo protiv rasnog mesanja, i crnacki DNK nema nista da ponudi nasem, osim naslednog dijabetesa i drugih bolesti. Jedino sto crnje mogu sto belci ne mogu je da rade duze i vise u nekom polju jer to nema uticaja na onom koji mi osecamo (zato su i radili medju pamukom).

Prosecan crnac/indijanac je govno najvece, iskompleksirana budala, i oni jebu bele devojke iz osvete ni iz cega drugog, i na nivou su pecinskog coveka po pitanju mnogih stvari.  Crnkinje mrze i diskriminisu kada crnci imaju bele devojke, jos veca diskriminacija je kada crnkinja ima belca za decka, onda je to haos.  U bilo kom mestu gde god imas vecinu crnaca nemas shanse da prezivis rasizam, diskriminaciju i kriminal. 

Gde god oni dodju, kao i muslimani, vrednosti kuca i biznisa padaju dole, pri tome pljacke, silovanja i droga skoce na nevidjeni nivo. Dakle za ovo nema opravdanja, ajd ako se to deshava u njihovom kraju pa je tesko iskoreniti, nego se desava gde god se dosele. Prvih par crnaca nije problem, jer znaju da moraju da se paze, onda kada se promeni brojka, onda prave sranje isto kao sto su radili Albanci u Detroitu.  Dakle svi oni koje vole chamuge, indijance i muslimane, ubijte se odmah, ili idite da promenite svoju boju koze, jer beloj rasi vi niste potrebni, idite u Afriku ili Bliski Istok i tamo se nauzivajte multikulturizma.

Crnci, Indijanci i Muslimani nemju intelekta, nemaju radnu etiku, nemaju ni malo razuma, nego se ponasaju ko zivotinje, i to bez zezanja.  Ja kad god izadjem na scenu kao da sam u Ugandi ili Kongu, jer samo gledaju momenat ko hijene da uskoce i naprave sranje.  Njihova kultura je nista, njihov doprinos je nista, i od njih nece biti nista osim seljacina i kriminalaca najgore vrste.  A sad ko hoce da ih jebe nek izvoli, ali posle kada bude bio gang bang, silovanje, maltretiranje i ponizavanje ce biti gotovo.  Ovde mi koji smo pametniji ne spavamo sa ribama koje su bile sa crncima, ne zbog toga sto oni navodno imaju veliki penis (sto je laz i propaganda BTW) vec zato sto vecina chamuga ima neku bolecinu.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Qtek 小米
Све ове форумске либерале треба ставити међу оне које они бране, па их вратити овде да видимо до које мере су променили првобитно мишљење.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja zivela i kao manjina i kao vecina... isto sranje, drugo pakovanje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.135
Nisi iskusila uzivanciju crnackog geta, to je posebno iskustvo, veruj mi na rec. Ni ja nisam bio svestan koliko je "dobra zurka" dok nisam prosao par puta, a za prolazak posle 8 sati uvece ko prezivi i ostane u jednom komadu moze da prica.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
Smara me kada ljudi furaju neki stav i uđu sa drugima u raspravu oko njega, a posle ne mogu da obrazlože isti, nego se sve svodi na jao, to je ružno, jao to je ovako, to je onako, ti si ovakav, ti si onakav...

Stav protiv rasizma i rasno ciste drzave ne mora da se obrazlaze. On je stvar razuma i stepena na koji je pojedinac dospeo kao jedinka u razvoju.

Citat
Ajde ovako, stavi sve na papir pa mi reci šta mi to gubimo ako ne uvezemo crnce i arape, i šta dobijamo ako to uradimo?

Nista ne dobijamo i nista ne gubimo. Ako nas kao drzavu unazadjuju ili ugrozavaju migracije, kakva smo mi onda to drzava. Integritet i suverenitet jedne drzave ne moze da poljulja nekoliko desetina hiljada migranata koji pritom ovde i ne zele da ostanu jer zasto bi kad imaju vece zajednice koje ce ih prihvatiti i pomoci im u razvijenim evropskim zemljama. Cega se konkretno ti bojis? Da ce da nam uzimaju radna mesta? Nema radnih mesta. Mozda ce raditi ono sto Srbi nece. Ovde je ispod casti raditi u Maksiju i brati brokoli. Ako nije posao i eventualno skolovanje, a na njega ima pravo tacno odredjen broj stranih studenata, ne znam cega bi se plasio. Mozda da ne uzimaju nase zene i prevode ih u Islam? Sigurna sam da na jedan takav dlucaj ima sto puta vise slucajeva gde je Srbin otiso trbuhom za kruhom u svet, ozenio Nemicu/Amerikanku/Norvezanku i sada gaji decu na svim jezicima sem na srpskom. Toj deci Srbija nije nista niti oni ikako doprinose zemlji svojih roditelja. Azilanti sa dozvolom za rad placaju bar porez ovde. Ako nista bar to.

Citat
Nebitno dal sam ja rasista ili nisam, prihvatiću i titulu antihrista ako treba, samo da čujem šta je to tako lepo, magično i korisno u usiljenom multikulturalizmu koji obuhvata trpanje svake moguće rase, vere, nacije, trte mrte... tamo gde im mesto nije?

A gde je tebi mesto? Ti znas svoje mesto? Sta ako te put i zivot navedu u Rusiju ili Finsku ili Nemacku? Jel treba oni tamo da ti kazu - vrati se odakle si doso, nama ne treba niko sem nas samih. Ko odredjuje gde je kome mesto? Znas ko je voleo to da odredjuje? Jedan bolesnik zalizani sto je voleo da gleda kako se guse Srbi i Jevreji.

Citat
I voleo bih još da čujem koje su to zemlje koje su isti primenile, a da su imale koristi od njega?

Ne znam jel ovo ozbiljno pitanje ili beki licni stav utemeljen na potpunom neznanju i neshvatanju  Smile
Zamisli ti ovde skolujes 12 godina specijalistu anesteziologa. On ode u Nemacku da radi. Nemacka nije ulozila ni jedan euro u njegovo ucenje i specijalizaciju, a sad im je dosao na noge i od sutra pocinje da radi. Sad zamisli sve skolovane profile koji napustaju svoje zemlje i zaposljavaju se dok zemlja zaposlenja trlja ruke zadovoljno. Indusi su izvezli najvise mozgova. Nema gde nema njihovih strucnjaka za razvoj bilo koje tehnologije koja padne na pamet. Nasi skolovani ljudi izgradili su pola brana na bliskom istoku/juznoj americi/africi.. primera je bezbroj.

Uopste ne kazem da podrzavam taj koncept u kome dolazi hiljade stranaca da zivi od socijalne pomoci i ne radi nista, ali mi nismo njihova zemlja snova jer nemamo nista da im ponudimo, jer nemamo nista da ponudimo ni nasim ljudima ovde.

Eto, verovatno te objasnjenje ne zadovoljava.. ali meni je moje objasnjenje i razmisljanje kristalno kasno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.135
Problem sa tim Munka je to sto ti mislis da oni ne zele da ostanu ovde. Oni zele i ostace dobar broj njih ovde jer ce zbog liberalizma da dobiju veca prava od nas samih. Pogledaj koliko ima cigana, i koji problem oni prave pored svih ovih koji mi imamo. Sto vise njih dodje imamo sve jaci mentalitet rulje.  Pogledaj muslimane, gde god da su otisli svako mesto su unazadli, i znam da je Srbija u sranju i da nema posla, i da propada polako, ali ovo je kao kada bi sipao kiselinu na ranu i cekao da zaceli brze.  Njihov mentalitet, vera ili nedostatak kulture negativno uticu na sredinu i mesto u kom se nalaze.

Meni ovde posle 10 godina i dalje trube da se vratim kuci ako mi se ne svidja nesto u USA, dakle isto sto mi pricamo u Srbiji, i isto sto bi rekli u dosta zemalja EU. Prve generacije najgore prolaze jer se najteze asimilisu, i tu si u pravu kada se rode deca, vecina njih nece znati za Srbiju niti ce ih biti briga, i kroz mozda 3-4 generacije ima da se secaju ko Ameri ovde da su im dedovi bili iz Irske i onda sa vreme St. Patrika odu i napiju se i to je otprilike njihova veza sa istorjiskom prapostojbinom.

Srbiji ne trebaju imigranti koji nista dobro ne donose. Da su ti muslimani ili crnci ili bilo go skolovani, i ne zele da prave cigamalu i da dovoze svoje gluposti sa sobom, kao sto to rade po EU ili bilo gde drugde, ne bi bio toliki problem.  Mi smo bre imali problema sa belim ljudima koji su bili druge vere a iste istorije, Sloven do Slovena, i vidis kakvo je sranje bilo, Ubacis ove i to explodira jos i vse.  Ja sam pre odlaska i voleo i zalio i Indijance i Crnce i sve zive, i tek sam posle par godina uvideo koliko gresim i da bi ti isti koje sam zalio sutra dan ako ne odmah zabili noz u ledja, opljackali i maltretirali, jer ja sam samo jos jedan belac, bez obzira to sto ja ni moja porodica i zemlja nema nikakve veze sa onim sto im se desilo.

Ja sam nasao samo shacicu crnaca da su ok, ali to je jedan na jedan, ali inace kada se skupe njih vise, pokazuju pravo lice i nastaje rusvaj.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Ne bih da kvarim žurku,ali imamo li mi neke brojeve ili je ovo samo priča radi priče?  Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 

 Jedino sto crnje mogu sto belci ne mogu je da rade duze i vise u nekom polju

crnac i rad ne idu u istoj recenici....ja ih i ne volim iz razloga sto su teske ljencine jebem im sestre i matere
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
MunkaZe, не размишљам ни ја, али када би постали нека бројнија мањина

A postali bi, i to za tili čas.  Smile


Jbt, mi ni sa ciganima ne možemo da izađemo na kraj (zbog zapadnih dušebrižnika), a ljudi oće još arapa i crnaca...  Smile
Женска памет,  Smile не кажем да Мунка гледа турске серије као многе жене, знам да није тај тип, али није далеко од просечне жене која не види даље од свог носа.
Жене су у суштини анационална бића.

zenska pamet ..  

Ti si decko jednostavno bezobrazan, besan, neupotrebljiv. I ispusten si. Ne znam u kom stilu si odgajan, ali definitivno si ispusten. Los odgoj, besmislena nadogradnja. Posledice verovatno vec sada osecas u vidu manjkanja svega sto je potrebno jednom zivom bicu da bude drustveno i socijalno upotrebljiv i pozeljan.

Ne trebaju tebi ni crnci ni muslimani ni ISIL .. ti veceg neprijatelja od samog sebe nikad neces da imas.  Smile nemoj povuci nikog sa sobom..

P.S - mozda ovo zvuci ruzno ili cepa usi, ali to je potpuno isti odgovor kao i - "zenska pamet".  Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2015, 23:10:01 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: crnci spavala

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.