Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Спавала сам са црнцем, сви су ме пљували  (Pročitano 9537 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
crnmci ce bit problem kad ih bude vise nego siptara... Smile
cekaj malo... Smile ako pobijemo i protjeramo  siptare...i onda ce crmaca biti vise nego sipaca... Smile
u tom slucaju to netje biti problem... Smile
a crmci kad se umnoze previse..onda cemoio i njih pobiti i protjerati u hrvatsku  Smile
Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2015, 13:21:37 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 600.1.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Da li je moguce da neko ozbiljno uzima ove tekstove i da li je moguce da ce neko da se uzbudjuje oko toga s kim se neko keca (sve dok su osobe punoletne i postoji pristanak)?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
stro se tice prvog dijela tviojega izlaganja...
po svemu sudeci...sumnjam..bar ja ne... Smile
a kako vidim ni vecina ucesnika na ovoj temi... Smile

a sto se tice drugog dijela...ovo dal koga briga ko koga keca ili sta vec... Smile
izgleda da mnogo ljudi ..posebno muskaraca-danasnjih..(jer su previse isfeminizirani..da ne kazem gejkasti ...i imaju mnogo zenskih-alapaca- osobina) zanima ko koga keca...
posebno one koji nikoga ne kecaju... Smile

sto zmunka kaze...pa laju ..valjda sto imadu male pimpace...(to je na novome hrvatskom penis..a penis je valjda neka mala beskorisna muska spolna alatka od 12-13 cm.. koja pri slaboj dnevnoj svjetlosti...slaboivide zene asocira na cunu  .. Smile )

Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Inace, crnci su ovde prisutni ima jedno 40 godina...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
Hkj

Znaci ti ne zelis etnicki cistu Srbiju ALI... Nema tu "pa mogli bi da zaobidju" i "drugo su balkanski narodi".. znaci nije problem Hrvatska ocistila od Srba, Srbija puna Hrvata/Bosanaca/Slovenaca/Roma/Rumuna/Bugara/Siptara. Problem je dakle druga rasa. Znaci ti si rasista jer zelis rasno cistu Srbiju.
Ja to tako vidim, bez ljutnje.
Meni licno ke neverovatno da u 21 veku neko otvoreno istupa protiv mesanja rasa. Taj neko onda ozbiljno ne razume da ce za tri generacije zuta rasa biti potpuno dominantna na planeti a Evropa preplavljena crncima i indusima.
Migracija je u prirodi coveka kao i zivotinje. Ne postoji nista prirodnije u drustvenom ponasanju i delovanju coveka nego to. Nagon za samoodrzanjem pomice citave narode na drugi kraj planete. Dovoljan je jedan rat. A sada ih trenutno besni deset.
« Poslednja izmena: 05. Maj 2015, 15:29:12 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
znam..jesu... i bilo ih je dvaput vise nego danas...tamo nekad davno...sve do devedeset i prve i druge...godine...
kad su uglavnom...kao i svi ostali olosi..bjelosvetski...bezobzirno na drzavu koja ih je toplo udomila..skolovala.i napravila ljude od njih...izdali..i okrenuli joj ledja svoja siroka garava  i crna  i dezertirali... Smile Smile Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Inace, crnci su ovde prisutni ima jedno 40 godina...

Kolko je prisutno?  Smile Prisutno je par stotina.  A ovde vidim ima ljudi koji bi želeli da ih je par stotina hiljada. Samo zato što par glupih ribetina misli da ako je nigga dobar u krevetu, dobar je i u svemu ostalom.  Smile

@Munka

Ma ok,zovi to kako god želiš, mene to pogađa koliko i ''antisemita''.  Smile  Ja sam samo protiv nametanja multikulturalizma koji podrazumeva mešanje više rasa i religija, jer se pokazalo po svetu da to prosto ne funkcioniše. I meni je nepojmljivo da neko gaji iluzije da mi ne možemo sami sebe da izdržavamo,a neki bi da gaje ovde male Bosvinge i Muhamede, samo zato što su njihove zemlje usrane, pa sad kao ajde da im pustimo da useru i našu. A drugo što mi je nepojmljivo je ta logika ''pa i na Balkanu su bila etnička čišćenja''. Da,i šta s tim?  Smile Rekoh već, Balkanski ratovi i dovlačenje garavaca nije isto. Ni po čemu.

Na kraju krajeva, zašto Srbija treba da ih prima?  Smile Jel Srbija njima duguje nešto? Ne. Jel Srbija crveni krst? Nije. Jel živimo isto? Ne živimo. Pa koji će nam onda crnci i arapi? Šta, samo zato što imamo par stotina glupača koje su se zasitile belih, pa bi sad da probaju crnu kobaju, šta...?


P.S. I jesam svestan da će 2100. svi biti jedna te ista rasa (manje više). Al to mene ne zanima. Ja tad neću biti živ da vidim tu ''lepu genetiku'' (falim te bože). Mene zanima sadašnjost i bliža budućnost u Srbiji. I ako Srbija zaostaje po toj rasnoj globalizaciji, ne vidim šta je tu problem? Oće možda neko da nas kazni? Oćemo možda da budemo u nekom zaostatku ako ne primimo crnce i arape?  Smile Ne, naravno. Osim što par šenutih pojedinaca neće dobiti čokolade.  Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2015, 18:31:40 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Da li je moguce da neko ozbiljno uzima ove tekstove i da li je moguce da ce neko da se uzbudjuje oko toga s kim se neko keca (sve dok su osobe punoletne i postoji pristanak)?

stro se tice prvog dijela tviojega izlaganja...


 Smile Smile Smile Smile Smile Smile pod stolom sam
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19860
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Sony 
Jedna devojka koja je išla samnom u srednju je spavala sa crncem na maturskoj ekskurziji u Pragu, sa njom nije bio samo onaj koji je nije ljubazno pitao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Jedna devojka koja je išla samnom u srednju je spavala sa crncem na maturskoj ekskurziji u Pragu, sa njom nije bio samo onaj koji je nije ljubazno pitao  Smile
daj broj za daneta da skine mrak
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: spavala crnci

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.