Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sljam (opet) bahato gazi...  (Pročitano 12292 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.62
mob
Apple iPhone 3Gs
...... jer je verovatno manje kriv od ovoga koji seta po autoputu.
...apsolutno tacno!
ali opet kriv.

Niko ne kaze da nije.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
hkj ovo je moglo da se desi i bilo kom drugom... lepo kaze Munka, retko ko vozi 80 na sat tim delom puta. Jeste kriv je i sve to stoji ali ima dosta olaksavajucih okolnosti.
dobro,ajde,ajde da kazemo to.
da li to menja cinjenicu da se ovde vladine mudonje i njeni ljubimci ponasaju i voze kako oce? ne.
zaboravimo na ovaj slucaj na trenutak.opet,jel malo da zbog bahatosti jednog nebitnog ministra pogine mlada devojka?ili da zbog idiotluka jednog pijanog poddirektora pogine dete,ili pijenog majmuna pogine pesak?ili da se pijani prevarant zajebava pred Skupstinom,pred celom ulicom,i jos pandurima na njoj?

razlog sto se ja nerviram oko toga je to sto znam da ovo nije prvi,ali nije ni poslednji put da se ovo desava.

tim bahatim govnima nije dovoljno sto sisaju/su sisali krv narodu,i imaju vise nego mnogi,nego su jos toliko bahati da se ponasaju kao da na svetu ne postoji niko drugi sem njih.

opet kazem ono staro-sreca njihova sto se ja nikad necu baviti politikom,ili se namerno pentrati po drzavnim vrhovima.jer da se ja pitam,mnogi od njih ne bi vise imali ni drzavljanstvo ovde,a kamoli kucu ili kola da njima gaze ljude.  Smile
A ono sto je meni zasmetalo, jeste to sto si ga automatski osudio zbog toga sta je radio u proslosti, a bez dovoljno informacija. Sada se to ispostavilo tacnim, ne znaci da ce uvek biti. I i dalje je daleko od toga da "sljam opet bahato gazi" jer je verovatno manje kriv od ovoga koji seta po autoputu.
ne toliko zbog njegove proslosti,koliko zbog njegove,ali i opste sadasnje situacije.situacije gde se vladini prasici i njeni drugari ponasaju ko da su gospodari univerzuma,da su tolko zauzeti i u zurbi da spasavaju univerzum,da jednostavno ne mogu da razmisljaju o propisima,semaforima,drugim ljudima...
gledam ih svakog dana po gradu kako se ponasaju i voze.neki jos i ostaju normalni,ali neki voze ko da ce univerzum da se urusi ako ne stignu na vreme,i ko da voze...Boga licno,a ne nekog pisljivog besposlenog ministra,ili pomocnika.
« Poslednja izmena: 05. Nov 2010, 01:20:22 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
...... jer je verovatno manje kriv od ovoga koji seta po autoputu.
...apsolutno tacno!
ali opet kriv.

Niko ne kaze da nije.
...pa to ti kazem.jedino da je zveknuo padobranca,oji je aterirao na taj do puta.na jedan bi bio nevin.ovako,ako sudstvo bude malo iznad svog trenutnog stanja,ode copavi na mardelj 1/1.
« Poslednja izmena: 05. Nov 2010, 01:18:11 od hozeombre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.62
mob
Apple iPhone 3Gs
hkj ovo je moglo da se desi i bilo kom drugom... lepo kaze Munka, retko ko vozi 80 na sat tim delom puta. Jeste kriv je i sve to stoji ali ima dosta olaksavajucih okolnosti.
dobro,ajde,ajde da kazemo to.
da li to menja cinjenicu da se ovde vladine mudonje i njeni ljubimci ponasaju i voze kako oce? ne.
zaboravimo na ovaj slucaj na trenutak.opet,jel malo da zbog bahatosti jednog nebitnog ministra pogine mlada devojka?ili da zbog idiotluka jednog pijanog poddirektora pogine dete,ili pijenog majmuna pogine pesak?ili da se pijani prevarant zajebava pred Skupstinom,pred celom ulicom,i jos pandurima na njoj?

razlog sto se ja nerviram oko toga je to sto znam da ovo nije prvi,ali nije ni poslednji put da se ovo desava.

tim bahatim govnima nije dovoljno sto sisaju/su sisali krv narodu,i imaju vise nego mnogi,nego su jos toliko bahati da se ponasaju kao da na svetu ne postoji niko drugi sem njih.

opet kazem ono staro-sreca njihova sto se ja nikad necu baviti politikom,ili se namerno pentrati po drzavnim vrhovima.jer da se ja pitam,mnogi od njih ne bi vise imali ni drzavljanstvo ovde,a kamoli kucu ili kola da njima gaze ljude.  Smile

Kazes da neces da se bavis politikom, ali upravo to radis. Bahate se, naravno, ali nista vise ili manje nego ostali vozaci. Da li je to opravdanje? Naravno da ne. Ali opet, ne treba preterivati sa potenciranjem tih slucajeva samo zato sto su vise zastupljeni u medijima. Procentualno, prilicno sam siguran da ti ljudi na pozicijama ne cine vise prekrsaja nego ostatak stanovnistva.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Kazes da neces da se bavis politikom, ali upravo to radis.
mislio sam na to da necu profesionalno da se bavim njom.mada,i kada bih se bavio,ne bih se bavio njome,vec bih radio na onome sto mozda i umem i mogu-na tome da probam malo da osvestim ovaj narod.a politiku,vodjenje zemlje,to bih prepustio strucnim ljudima,ljudima koji zele,i mogu nesto da urade s ovom zemljom.ja bih se samo trudio da ih nadjem,skupim,i da probam da osvestim narod,da mu pokazem kolko krpelja ima na svom telu.
Citat
Procentualno, prilicno sam siguran da ti ljudi na pozicijama ne cine vise prekrsaja nego ostatak stanovnistva.
verovatno.(ne mogu da tvrdim nista)
ALI,zato se s druge strane,oni uglavnom izvuku za to.i to vise puta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.62
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Procentualno, prilicno sam siguran da ti ljudi na pozicijama ne cine vise prekrsaja nego ostatak stanovnistva.
verovatno.(ne mogu da tvrdim nista)
ALI,zato se s druge strane,oni uglavnom izvuku za to.i to vise puta.

I to je verovatno tacno. Doduse postoje i primeri koji dokazuju suprotno. Ali pretpostavljam da je sudstvo pomalo blaze prema njima. Ali dobro, to i dalje ne pokazuje da se oni nesto posebno bahate po putevima, vec da onda kada to cine bolje prolaze nego ostali.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
I to je verovatno tacno. Doduse postoje i primeri koji dokazuju suprotno. Ali pretpostavljam da je sudstvo pomalo blaze prema njima. Ali dobro, to i dalje ne pokazuje da se oni nesto posebno bahate po putevima, vec da onda kada to cine bolje prolaze nego ostali.
ne bahate se posebno po putevima?pa,ne bih bas reko.

uzmimo samo jedan primer,pomenuti slucaj sa poginulom devojkom.

da li je jedan ministar poljoprovrede(ispravi me ako sam omasio portfelj doticnog) zaista toliko bitan,i toliko trazen i zauzet,da ne moze cak ni da uspori na prometnoj raskrnici prilikom crvenog signala za njega?
aj da predjemo preko toga sto pale rotacije kad god stignu,da bi mogli da idu gde god oce,i kako oce.
ajde da predjemo preko toga sto,po zakonu,cak i za vreme upaljene rotacije,vozilo je duzno da se ponasa tako da ne ugrozava bezbednost drugih(tj-ne moze da radi sta oce,vec mora da ima i druge u vidu).
ali,da je jedan besposleni ministar,toliko zauzet,da ne moze cak ni da uspori  Smile na pometnoj raskrnici sa crvenim signalom?  Smile

ne razumem,sta,doci ce do stvaranja crne rupe ako on ne stigne na vreme negde?  Smile

uostalom,to nema ni logike.nema logike da ne uspori,jer,ajde,cak i da kazemo da je tolko bitan,da ne moze da staje,s druge strane,zbog toga moze i da pogine!

sta da je umesto devojke,izleteo neki drugi dzip?sta onda?

znaci,ok,kazem,ajmo cak i u tu krajnost da je covek prosto toliko zurio i bio bitan,i da zato nije stao.znaci,zanemarimo vaznost svih drugih ljudi sem njega...
opet nema logike,jer time je i on sam u opasnosti,jer je mogao da naleti neko vozilo na njega.

i da li igde tu ima ikakve logike?ikakve trunke logike,u bilo kom delu? ne,nema.

ocu da kazem da goveda ne shvataju da,ako nista drugo,svojom voznjom mogu cak i sami sebe da usmrte.
posto,jelte,za druge ih boli dupe,to smo odavno shvatili,ali,ne shvataju da mogu i sami da se sjebu tako.

kolko glup neko mora da bude da u punoj brzini zaobidje kolonu vozila u dve trake istog smera,i izleti na prostor za koji ne zna sta se na njemu nalazi,ili ce se naci u roku od mikrosekunde...moze da bude nista.moze pesak.a moze i drugo vozilo,mnogo vece,teze,i cvrsce od uobicajenog dzipa.
« Poslednja izmena: 05. Nov 2010, 01:46:05 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Bez ulaska u to da li je sljam ili nije, poginuli pesak je pretrcavao autoput.
da,a Cume je vozio 80 na sat...  Smile Smile

daj,molim te...  Smile

nemojmo se zajebavati,kriv je taj covek sto je pretrcavao put,ja to ni u ludilu,ni u najvecoj hitnosti ne bih radio,ali,mislim...mogu da se kladim da je ovaj vozio daleko iznad granice.  Smile

Ma mislim i ja da je ovaj vozio mozda cak duplo, al da je isao i 120 na sat, da ga je dokacio, opet isto. Treba stvarno biti budala pa pretrcavati auto put.  Smile


od svih automobila koji su tada prolazili autputem,eto,slucajno,bas posteni i fini Cume nalete na coveka...  Smile  Smile

da,moguce...  Smile

a moguce je i jednostavno...da je vozio prebrzo.  Smile ili izigravao pomenuti "obicaj" ubrzavanja ka pesaku,ali je od natovarenog stomaka pogresno procenio.  Smile

mislim,samo kazem sta je sve moguce...  Smile

Jeste cudno. Da je neki obican "smrtnik" ne bi upalo u oci al bi ovaj upao u oci i da ga je strefio meteor, bilo bi sumnjivo. Ovaj Cume bas ima neku" srecu"  Smile


Kako “Blic” saznaje, Radomir Ristić, koga je usmrtio „audi“, u zatvoru je proveo pet godina i to zbog silovanja maloletnice. Na zatvorsku kaznu je osuđen 1992. godine. Njegovi rođaci juče, međutim, nisu želeli da bilo šta kažu o silovanju zbog koga je Radomir bio u zatvoru.


Hebote, kakva je ovo prica  Smile Smile

ima jos par slucajeva,secam ih se,ali ne i detalja.
Kako se ne seti slučaja kad je Karadžićev brat zgazio pešaka,i to pijan i izvuče se,a bio je kriv. Smile
Citat

Meni je komsija nesto taman pred rat isao iz Knina i u Bosni zgazio neko dete na ulici, napravio nalepnicu od njega, nije dana lezao. Al je guro politicki i bio neka budza (malo manja) kasnije u SAO Krajini.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
on je pretrčavao autoput
Veoma pametno sa njegove strane

Cume nije svetac ali ovde zaista ne vidim njegovu krivicu osim ako nije vozio nedozvoljenom brzinom ili pod dejstvom alkohola ili nekog drugog opijata
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Čume vozio 130 na sat kada je zgazio pešaka

Ljubiša Buha (46), zvani Čume, najpoznatiji srpski svedok saradnik, osumnjičen da je preksinoć vozeći “audi A8” na autoputu kod “Ikarbusa” izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo pešak Radomir Ristić (54) iz Borče, koji je pretrčavao put, danas će biti priveden istražnom sudiji. Posle saslušanja, istražni sudija treba da odluči da li će Buhu pustiti na slobodu ili će mu odrediti pritvor.

Buha je priveden odmah posle nesreće, a na saslušanju u policiji je, kako saznajemo, izjavio da je brzina kojomje vozio bila u granicama ograničenja na tom delu autoputa. Međutim, tragovi kočenja na mestu nesreće, kao i povrede i prelomi koje je zadobio Radomir Ristić ukazuju na to da je Buha vozio brzinom većom od 130 kilometara na sat. Na tom delu autoputa ograničenje je 80 kilometara na sat. Alko-test, koji je urađen odmah posle nesreće, pokazao je da Buha nije imao alkohola u krvi.


U sredu uveče Buha je u „audiju“ bio sa suprugom Ivanom, sa kojom se venčao pre desetak dana. Krajnjom levom trakom vozio je blindirani “audi A8”, koji je na neosvetljenom delu autoputa udario Ristića. Od siline udara Ristić je pao preko bankine i preminuo, dok je Buha zaustavio „audi A8“ sto metara dalje.


Kako “Blic” saznaje, Radomir Ristić, koga je usmrtio „audi“, u zatvoru je proveo pet godina i to zbog silovanja maloletnice. Na zatvorsku kaznu je osuđen 1992. godine. Njegovi rođaci juče, međutim, nisu želeli da bilo šta kažu o silovanju zbog koga je Radomir bio u zatvoru.


- Kada sam na televiziji čula da je poginuo Radomir R., pomislila sam na brata, ali ipak nisam bila sigurna da je to on. Policija nam je tek ujutro javila da je Radomir poginuo, pa smo drugi brat i ja otišli u Institut za sudsku medicinu - kratko je rekla Radomirova sestra, koju smo juče zatekli ispred kuću u Prelivačkoj ulici 70 u Borči, gde je Radomir živeo.


- Radomir je do pre dvadesetak godina radio u pošti kao majstor. A posle toga se snalazio. Ispravljao je limariju, postavljao pločice, bio i vodoinstalater, šta zatreba. Udružio bi se sa nekim majstorima, radili bi šta treba. Čak je učestvovao i u izgradnji “Delta sitija”. Nisam ga video nekoliko dana pre nesreće. Pretpostavljam da je i tada radio sa tim svojim drugovima pločice, vodu... šta već i da se tako zadesio na autoputu - rekao je brat, ne precizirajući da li je Radomir posao u pošti izgubio kada je otišao u zatvor zbog silovanja maloletnice.
Prema rečima rođaka, Radomir se nije ženio.


- Imao je neke devojke, žene. Živeo je ovde u očevoj kući. Zajedno brinemo o 90-godišnjem ocu - rekli su brat i sestra.

Izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/215517/Cume-vozio-130-na-sat-kada-je-zgazio-pesaka
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.