Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sljam (opet) bahato gazi...  (Pročitano 12289 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.62
mob
Apple iPhone 3Gs
DOPUNA!

Čume vozio 130 na sat kada je zgazio pešaka
Radomir Ristić ukazuju na to da je Buha vozio brzinom većom od 130 kilometara na sat. Na tom delu autoputa ograničenje je 80 kilometara na sat.[/size] Alko-test, koji je urađen odmah posle nesreće, pokazao je da Buha nije imao alkohola u krvi.[/b]


znaci,nije bio pijan.samo nazdran i bahat.
 Smile

E, sada je sve ok. Sada mozete da pljujete koliko god zelite. Nisam siguran kako ce ovo uticati na cinjenicu da je svedok saradnik, ali pretpostavljam da ne bi trebalo da utice to na sudski proces u nekoj znacajnijoj meri jer za ovo delo nema imunitet. Opet, kao sto kaze diletant, ne znam koje kazne su propisane zakonom za ovako nesto. 50 km/h vise od dozvoljenog je svakako puno i za to ide dozvola sigurno, a uz izvrsenje krivicnog dela, pretpostavljam i vise od toga.

I da, ko prvi pocne sa: "nema veze, i tako je ovaj bio silovatelj dece"... pa, ne bih rekao da je to ok, u najmanju ruku.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
i


@hoze-druze,ja razumem takodje na sta mislis,ali,nemoj odma da se zestis toliko.
i ja pretpostavljam da je krme ipak delom krivo(dakle,kriv je i pesak,jer se autoput NE pretrcava,ALI,verujem da ni ovaj nije bas skroz nevin),ali,aj,sacekajmo bar da vidimo sta ce istraga pokazati,ili bar reci.
...ma ne zestim se,da je vozio Ratko Mladic,po zakonu o bezbednosti saobracaja kriv je.normalno da je kriv i taj nesrecnik.npr.vozis auto na auto putu,izleti ti ker,da ne zgazis kera kocis,zavrsavas autom u kanalu pored puta,ziv i zdrav,ker ziv.zoves muriju da urade uvidjaj i zapisnik zbog osiguranja.panduri rade uvidjaj i pisu zapisnik,posle mesec dana,dobijas poziv od sudije za prekrsaje,da se javis kao okrivljeni,jer si prekrsio zakon o bez.saobracaja!pitam sudiju,sudija nikome se nista nije desilo,osim meni slupao sam auto,zasto sam kriv?sto nisam vise ili sto nisam ubio kera?ne,gospodine.ugrozili ste besbednost saobracaja,niste prilagodili brzinu uslovima vrsenja saobracaja.i calen zi bite kaznu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ni to što je prekoračio brzinu,ne menja stvari,imad a mu uzmu dozvolu u najgorem slučaju,krivice ponovo nema,prelazak preko auto puta je zabranjen.
kao i prekoracenje brzine. Smiley
ili zloupotrebljavanje sluzbenog polozaja i privilegija(slucaj kad je vozac ministra poljoprivrede(inace jako zauzet covek,svakog dana mora da spasava planetu i prostorno-vremenski kontinuum Smile Smile ,te nema vremena cak ni da uspori na raskrnici,a kamoli stane na semafor)),ili voznja automobila po trotoaru i stepenicama Narodne skupstine(pijana "biznizmenska" budala sa Youtube-a),ili voznja u alkoholisanom stanju(poddirektor Srbija Gasa koji je ubio dete),itd,itd,itd... Smiley

ima jos par slucajeva,secam ih se,ali ne i detalja.
« Poslednja izmena: 05. Nov 2010, 01:03:39 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
realno ... koliko ljudi vozi 80km/h u brzoj traci na autoputu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Tattoo
Ni to što je prekoračio brzinu,ne menja stvari,imad a mu uzmu dozvolu u najgorem slučaju,krivice ponovo nema,prelazak preko auto puta je zabranjen.
kao i prekoracenje brzine. Smiley
ili zloupotrebljavanje sluzbenog polozaja i privilegija(slucaj kad je vozac ministra poljoprivrede(inace jako zauzet covek,svakog dana mora da spasava planetu i prostorno-vremenski kontinuum Smile Smile ,te nema vremena cak ni da uspori na raskrnici,a kamoli stane na semafor)),ili voznja automobila po trotoaru i stepenicama Narodne skupstine(pijana "biznizmenska" budala sa Youtube-a),ili voznja u alkoholisanom stanju(poddirektor Srbija Gasa koji je ubio dete),itd,itd,itd... Smiley

ima jos par slucajeva,secam ih se,ali ne i detalja.
Kako se ne seti slučaja kad je Karadžićev brat zgazio pešaka,i to pijan i izvuče se,a bio je kriv. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
E, sada je sve ok. Sada mozete da pljujete koliko god zelite. Nisam siguran kako ce ovo uticati na cinjenicu da je svedok saradnik, ali pretpostavljam da ne bi trebalo da utice to na sudski proces u nekoj znacajnijoj meri jer za ovo delo nema imunitet. Opet, kao sto kaze diletant, ne znam koje kazne su propisane zakonom za ovako nesto. 50 km/h vise od dozvoljenog je svakako puno i za to ide dozvola sigurno, a uz izvrsenje krivicnog dela, pretpostavljam i vise od toga.

I da, ko prvi pocne sa: "nema veze, i tako je ovaj bio silovatelj dece"... pa, ne bih rekao da je to ok, u najmanju ruku.
eh...vidi...  Smile nije meni do toga da ja sad isteram nesto svoje,niti sam ja od onih koji vole da dokazuju da je neko u krivu,a oni u pravu,ili tako to...stavise,gade mi se takvi ljudi.
nego sam samo bio iznerviran tom vescu.
jer sam prosto znao(bio 99% siguran) da je ipak i krme krivo,i da je opet jos jedan covek izgubio zivot zbog bahatosti ovdasnje stoke kojoj se,nazalost,ne moze nista.

i mada se slazem da ni ovaj silovatelj nije nesto mnogo bolja osoba od ovog,s druge strane,opet ostaje cinjenica da je izgubljen jos jedan zivot.mogao je da bude i neko mladji umesto njega.

mislim,samo sam to hteo da ti kazem-da nemam ja neki pik na tebe,niti potrebu da se svadjam,ili obaram tudje stavove i tvrdnje(rekoh-gade mi se takvi),nego sam samo bio nervozan,jer,rekoh-skoro pa da sam znao da je ipak i krme krivo i da je njegova bahata voznja doprinela tome.  Smile
Kako se ne seti slučaja kad je Karadžićev brat zgazio pešaka,i to pijan i izvuče se,a bio je kriv. Smile
i sta sad,mislis da ja sad volim Karadzica,i da sam neki ultra-nacionalista,ili sta...?  Smile
nisam se setio detalja,kao sto sam i napisao,ali sam isto tako napisao da se secam da je bilo jos par.
i,da,stvarno jesam skroz zaboravio na to,ali ne zato sto volim Karadzica,nego zato sto sam jednostavno zaboravio.secam se dana kad sam cuo to,ali,posto nisam obratio paznju na to sta je tacno bilo,nisam upamtio.samo sam cuo "Karadzic" i reko opet nesto o njegovom sudjenju/hvatanju/cemu vec,bem li ga...
i,da,da razjasnimo- i to je bahatost,i to takodje treba najstroze kaznjavati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
hkj ovo je moglo da se desi i bilo kom drugom... lepo kaze Munka, retko ko vozi 80 na sat tim delom puta. Jeste kriv je i sve to stoji ali ima dosta olaksavajucih okolnosti.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
realno ... koliko ljudi vozi 80km/h u brzoj traci na autoputu  Smile
...ukoliko si iz Zemuna,taj deo puta se ne vodi kao auto put.
ukoliko ne znas pitaj nekoga ko radi u saob.policiji.
i pored dozvole da na nekom delu nekog auto puta mozes da vozis i preko 1000 km/h podrazumeva samo ako to dozvoljavaju kako meteo,tako i samo vrsenje saobracaja na tom delu auto puta.dakle ti procenjujes da li je bezbedno da picis ili nije.i da je najsuncaniji dan ukoliko ubijes pesaka,koji je prelazio auto put na nedozvoljenom mestu,pored njegove ocigledne krivice,sud ce da meri i tvoju.da te oslobodi,hoce samo ako je upitanju samoubistvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.62
mob
Apple iPhone 3Gs
E, sada je sve ok. Sada mozete da pljujete koliko god zelite. Nisam siguran kako ce ovo uticati na cinjenicu da je svedok saradnik, ali pretpostavljam da ne bi trebalo da utice to na sudski proces u nekoj znacajnijoj meri jer za ovo delo nema imunitet. Opet, kao sto kaze diletant, ne znam koje kazne su propisane zakonom za ovako nesto. 50 km/h vise od dozvoljenog je svakako puno i za to ide dozvola sigurno, a uz izvrsenje krivicnog dela, pretpostavljam i vise od toga.

I da, ko prvi pocne sa: "nema veze, i tako je ovaj bio silovatelj dece"... pa, ne bih rekao da je to ok, u najmanju ruku.
eh...vidi...  Smile nije meni do toga da ja sad isteram nesto svoje,niti sam ja od onih koji vole da dokazuju da je neko u krivu,a oni u pravu,ili tako to...stavise,gade mi se takvi ljudi.
nego sam samo bio iznerviran tom vescu.
jer sam prosto znao(bio 99% siguran) da je ipak i krme krivo,i da je opet jos jedan covek izgubio zivot zbog bahatosti ovdasnje stoke kojoj se,nazalost,ne moze nista.

i mada se slazem da ni ovaj silovatelj nije nesto mnogo bolja osoba od ovog,s druge strane,opet ostaje cinjenica da je izgubljen jos jedan zivot.mogao je da bude i neko mladji umesto njega.

mislim,samo sam to hteo da ti kazem-da nemam ja neki pik na tebe,niti potrebu da se svadjam,ili obaram tudje stavove i tvrdnje(rekoh-gade mi se takvi),nego sam samo bio nervozan,jer,rekoh-skoro pa da sam znao da je ipak i krme krivo i da je njegova bahata voznja doprinela tome.  Smile

Pa upravo to i kazem, apsolutno je nebitno da li je u pitanju devojcica od 5 godina ili osudjivani silovatelj, naravno, pred ocima zakona. Tako da tu ne treba praviti neko opravdanje Cumetu.
A ono sto je meni zasmetalo, jeste to sto si ga automatski osudio zbog toga sta je radio u proslosti, a bez dovoljno informacija. Sada se to ispostavilo tacnim, ne znaci da ce uvek biti. I i dalje je daleko od toga da "sljam opet bahato gazi" jer je verovatno manje kriv od ovoga koji seta po autoputu.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
...... jer je verovatno manje kriv od ovoga koji seta po autoputu.
...apsolutno tacno!
ali opet kriv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.