Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Occultism i Magija u natalnoj karti.  (Pročitano 47028 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Evo i ja da se nadovezhem na Crazy Irishman-a i dam doprinos Aiwassovom istrazhivanju Smile

- Neptun u IV trigon Mesec u XII, ali bih tu ukljuchila i sekstil Meseca i Plutona, kao i trigon Sunca i Plutona...
- Saturn konjukcija Pluton, konjukcija Jupiter...
- i na sve to Merkur trigon Saturn...

Ali opet, nekako mi se chini da su Neptun i Mesec najveci krivci, jer je Mesec na AC, a Neptun 120* AC... Smile

Sta i ti si vidovita? Od occultnih i magijskih znakova, koji u ti vladari kojih kuca?
i ako bi meni mogao da pohledas...

Gledao sam tvoju kartu, onaj post o Plutonu me i inspirasao da otvaram ovu temu. Meni deluje kao da imas interesovanja i nekih tako sitnih talenta, ali da neces da ulazish duboko u proucavanje jer ti aspekti nisu dovoljno medjusobno povezani i jaki da bi te naveli da ulazish u nesto dublje.

Isto vazi i za irishman-a
« Poslednja izmena: 17. Feb 2007, 23:59:13 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Baby, did you forget to take your meds?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6oo1
Chuj - vidovita?
Nisam bash bukvalizovala stvari, samo kazhem da bi se za polozhaj Meseca u 12. kuci u trigonu sa Neptunom iz IV moglo reci - intuicija.
Ali, poshto je vec rech o okultizmu, slazhem se da su IV i XII bitne.
Zato sam se nadovezala na onu njegovu Neptun u IV....

Konkretno, u mom sluchaju - retro-Neptun u IV u Strelcu, retro-Uran u Strelcu, takodje u IV, Mesec u Lavu u XII, Merkur, kao vladar AC u Blizancima (dakle domicil) podrzhan Saturnom (trigon), i na sve to Jupiter u Shkorpionu u III kuci podrzhan konjukcijom s Plutonom, i sekstilom sa Mesecom iz one XII...

Uostalom, imash moju Natalnu u potpisu, a evo i Irish-ove u Indexu:
- njegov Neptun je u Jarcu, u IV, IC - je kod njega na 19* Strelca (moj IC na 27* Shkorpije)
- njegov Mesec u Biku iz VIII kuce pravi trigon sa ovim Neptunom.
« Poslednja izmena: 18. Feb 2007, 02:17:43 od LiQuid_Dream »
IP sačuvana
social share
See you at the bitter end....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Konkretno, u mom sluchaju - retro-Neptun u IV u Strelcu, retro-Uran u Strelcu, takodje u IV, Mesec u Lavu u XII, Merkur, kao vladar AC u Blizancima (dakle domicil) podrzhan Saturnom (trigon), i na sve to Jupiter u Shkorpionu u III kuci podrzhan konjukcijom s Plutonom, i sekstilom sa Mesecom iz one XII...
Intuicia, vidovitost- meni to dodje na isto. Intuicija = oslavbljena vidivitost.

Sve je to lepo ali ajde sad opisi meni te aspekte koji si opisala objasni simbolichki i pojasni kako oni daju to sto daju.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Per Aspera ad Astra

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
Imam velika interesovanja za okultno, neko vreme sam se interesovao za Astralnu projekciju, samo sto smatram da to treba raditi to sa nekim ko je malo iskusniji ( nisam jos pronasao ljude koji se interesuju za isto) .Imao sam gomilu prorocanskih snova koji su se ispunili tacno godinu dana nakaon snevanja, pre neki dan sam isao gradom i u trenutku mi pade na pamet neki lik koga sam upoznao preko ortaka i video par puta u zivotu i totalno je nebitan, i 20 koraka dalje naletim na njega na nekoj klupici. Ponekad se omakne i citanje misli kada sam pored bliskih ljudi si ( devojka , ortaci i sl) ili da znam tacno sta zele reci. Toliko za sada. Posto nisam vest u analizi svoje karte izneo sam ono shto smatram da ima veze sa gorenavedenim.

Pozz  Smile
« Poslednja izmena: 18. Feb 2007, 11:02:56 od crazy irishman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Imam velika interesovanja za okultno, neko vreme sam se interesovao za Astralnu projekciju, samo sto smatram da to treba raditi to sa nekim ko je malo iskusniji ( nisam jos pronasao ljude koji se interesuju za isto) .Imao sam gomilu prorocanskih snova koji su se ispunili tacno godinu dana nakaon snevanja, pre neki dan sam isao gradom i u trenutku mi pade na pamet neki lik koga sam upoznao preko ortaka i video par puta u zivotu i totalno je nebitan, i 20 koraka dalje naletim na njega na nekoj klupici. Ponekad se omakne i citanje misli kada sam pored bliskih ljudi si ( devojka , ortaci i sl) ili da znam tacno sta zele reci. Toliko za sada. Posto nisam vest u analizi svoje karte izneo sam ono shto smatram da ima veze sa gorenavedenim.

Pozz Smile

Takve informacije su dosta od pomoci!
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Ja imam izraženu intuiciju , i neverovatnu telepatiju sa 2 osobe. Samo što ne znam još uvek da procenim gde je to i kako zapisano u mom natalu. Dešavalo mi se isto što i crazy irishman-u, samo jako retko (kao da postoji odredjen period za tako nešto) ali sam to pripisivala slučajnošću. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Za sada ovaj mali doprinos, Smile

11 Skorpije-stepen egzaltacije Urana Osoba moze biti bilo misticna,bilo bezosecajna i surova.Ponekad je tajanstvena.Fiksna zvezda Akruks na ovom stepenu,povoljno utice na rad u astrologiji i bavljenje okultizmom,pa cak i religijom i ceremonijama.Okultni pisac.

3 slučaja Plutona u I polju na ovom stepnu, svi zainteresovani za isto. Smile

Milena ako i tebe interesuje okultizam, bila bi četvrta Smile Smile

racunaj me kao cetvrtu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam znala izbjegavati intuiciju i onda bih baš nešto zeznula. I primijetila sam da kad razmišljam o o predosjećajima češće mi se dešavaju, i obratno. Također ima nekih razdoblja kad mi slijedi nešto dobro i kad to znam unaprijed, fenomenalno se osjećam. Načešće znam neke detalje koji se na prvi pogled čine nevažni a kasnije se sve posloži u kompletan događaj. Znam zaboraviti na te detalje (svjesno ili nesvjesno) i onda kad se desi nešto na što su mi ti detalji ukazivali onda sve ima smisla i kažem, aha, da sam malo bolje obratila pažnju mogla sam kompletno znati. Itd. Također znam kad mi prijeti neka opasnost i sl. Ali nekako su mi snovi tu možda bitinji. Svako se juto sjećam dva-tri sna koja sam sanjala, neki su nebitni a neki me baš "drže". Ali voljela bih se ne opterećivati time i da manje sanjam jer me to ponekad baš iscrpljuje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Baby, did you forget to take your meds?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6oo1
Kod mene recimo - snovi kao i da ne postoje (shto je zapravo chudno, s obzirom na Mesec u XII), retko sanjam, tj. - pamtim snove, niti im pridajem veliki znachaj...
Najbolje mogu da provalim ljude "face-to-face" - chini mi se da svaku osobu kojoj vidim facu - znam kakva je. Nebitno, na slici, na ulici, na minut, dva.... Jednostavno je brzo skapiram.
Poshto vec govorimo o okultnom - da, zanimaju me Tarot, Hiromantija, Frenologija, pa chak i gledanje u sholju...
IP sačuvana
social share
See you at the bitter end....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
pre neki dan sam isao gradom i u trenutku mi pade na pamet neki lik koga sam upoznao preko ortaka i video par puta u zivotu i totalno je nebitan, i 20 koraka dalje naletim na njega na nekoj klupici. Ponekad se omakne i citanje misli kada sam pored bliskih ljudi si ( devojka , ortaci i sl) ili da znam tacno sta zele reci.
Oba ova slucaja mi se dogadjaju, mada zbog ovog drugog imam cak i problema, posto cesto kada ljudi pocnu da mi pricaju neki dogadjaj odmah znam o cemu se radi i kazem "znam!" i pritom prekinem osobu u prici (zbog cega me smatraju za loseg slusaoca), medjutim pogodim o cemu je osoba htela da prica u 90% slucajeva.

Najbolje mogu da provalim ljude "face-to-face" - chini mi se da svaku osobu kojoj vidim facu - znam kakva je. Nebitno, na slici, na ulici, na minut, dva.... Jednostavno je brzo skapiram.
Kod mene slican slucaj,ne samo facu, nego oci, pogled (po mogucnosti pokrete) - provaljujem osobu 100% ... i ne samo to nego mogu da provalim ko je kakva osoba citajuci poruke (recimo na ovom forumu), tako da ja vec za svakog od vas imam neki profil Smiley. Pre nekoliko nedelja sam porovalio jedan par na forumu, a pritom se na forumu nisu javno predstavili kao par (nisu se cak ni obracali jedno drugom) ... i preko PP-a pitam lika da li je to tacno na sta mi je on odgovorio da jeste.

Ako neko moze da mi kaze da li ovi opisi mogu da odgovaraju nekom aspektu or something, bio bih zahvalan.
IP sačuvana
social share
Dobro znaš svaku reč, svaki znak,
Kako najlakše, najbrže, najslađe reći odlazim.
Rastemo, pazimo, slučajno gazimo,
Tvoje najblaže usne kažu odlazim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.