Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Occultism i Magija u natalnoj karti.  (Pročitano 47018 puta)
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Najbolje mogu da provalim ljude "face-to-face" - chini mi se da svaku osobu kojoj vidim facu - znam kakva je. Nebitno, na slici, na ulici, na minut, dva.... Jednostavno je brzo skapiram.

samo da potpisem sve ovo....
i meni se ovakve stvari redovno desavaju.
a osobu "provaljujem" 100% bez greske...
« Poslednja izmena: 19. Feb 2007, 00:18:00 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Tema je greskom reciklirana.. vracam je na mesto Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


I only own my mind.

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Četvrta kuća počinje na 23 raka, jupiter i lilith u konjukciji s IC (22 i 23 raka), u četvrtoj sunce i mjesec. Osma kuća počinje u strelcu, u njoj je neptun. Dvanaesta počinje na 22. stupnju riba i završava u biku, u njoj je chiron u biku i južni mj čvor u ribama.
Sunce i mjesec su u konjukciji te rade trigon s neptunom, kvadrat na uran u škorpionu i sekstil s plutonom u vagi. Mars je na 29. djevice.
Intuicija i snovi su oduvijek bili tu, a kako doista nisam jedina u obitelji s takvim .. načinima spoznaje, vrlo rano su me podučili da vlastiti osjećaj valja uvijek poslušati. Proročanski snovi su nešto što je dio mog života, osobito ako se radi o mojoj obitelji.Te sposobnosti su sve izraženije i raznolikije što sam starija. Inače, moj djed i mama su vidjeli, odnosno znali. Teško je opisati o čemu se zapravo radi budući da to nije nešto što se vidi očima.
Još jedan dio obiteljskog naslijeđa je izbjegavanje bilo kakvih prizivanja i obreda, jer se to smatra izuzetno opasnim. Osobno mislim da intuiciju i sposobnost predviđanja ima daleko više ljudi nego što se misli, samo ju zatomljuju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Biilo bi super korisno kad bi od svih tvojih sa "prorcanstviama" i slichnim mogla da das podatke ovde, kao i da kanacish tvoju natalnu kartu u indexu natalnih. I da preneses odredjena iskustva recimo kad ti se desio neki san o cemu je radio kad se ispunio i detalje( ne moras bas imena i prezimnea to moz da tajis) .. experimetisanja radi. Naravno ovde sve dobrovljno to stavljate u cilju istrazivanja a ne vaseg lichnog tumacenja! za to postoje druge teme.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


I only own my mind.

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Ma nije ti to ništa spektakularnog i uglavnom se odnosi na moju obitelj.
Jedan od prvih znakovitih snova kojih se sjećam bio je jednog ljeta kad smo trebali biti na jednom otoku 10 dana. Peti dan ja sanjam svoju baku da joj je jako zlo, ima grčeve i povraća. Kad sam ispričala mami, odmah je rekla- pakiramo se i idemo..Isti dan smo stigli u mjesto na obali (otprilike 100 km udaljeno) gdje je živjela baka i našli je sa napadom žućnih kamenaca. Mislim, znala sam ja da baka ima problema sa žući ali nikada nisam vidjela napadaj u živo i nisam znala da ga prati povraćanje. Tada sam možda imala nekih 14, 15 godina.
Mi ti više manje u pravilu sanjamo kad nešto nije u redu s nekim članom obitelji, ali to ne mora biti toliko precizno. Jednu noć, ja na studiju u drugom gradu sanjam svoju seku koja plaće s malenim djetetom u rukama. Sestra mi je bila trudna. Ujutro sam se žurila na faks i nazvala sam kući tek kad sam se vratila popodne i pitam mamu kako je seka, ona kaže-upravo je sad bila kod mene, sve je u redu. Mislim ja, ajde dobro, hvala Bogu sve je ok. Za pol sata zove mene majka natrag i kaže da je sestra upravo doživjela prometnu nesreću. Auto je slupan, ali ona je čitava, samo se prestrašila.

Ima i puno pozitivnijih stvari, dakako. Moj djed je mojoj mami rekao da će roditi sina i opisao ga prije nego što je ostala trudna sa bratom.
Ja sam trenutno isto nekako više usmjerena na nove osobe koje dolaze u obitelj, na duše koje će se roditi. Tako sam "znala" kad je jedan rođak bio u dosta nezgodnoj situaciji u životu (ostavljen) da će dogodine u isto vrijeme imati curicu (i bi tako, mala je preslatka).

Da ne govorimo koliko sam puta na faksu "nanjušila" ispitna pitanja, i rekla kolegama dok smo čekali: ma sigurno će me pitati to-i-to.
Sad, reći da sam vidovita bilo bi pretjerano. Ja sam možda nešto više otvorena prema svojoj intuiciji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


God is busy, may I help you?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3100
Moze li neko da baci pogled u moj natalnu kartu?
Prema mom (strogo amaterskom) tumacenju, ima nesta u njoj...  Smile
Mislim, IV kuca mi je u Ribama, a XII u Skorpiji... (ili kako vec vi to kazete, ne znam terminologiju  Smile)
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
IV( 4 )  kuca ti je u Aq(vodoliji) tachnije,  Pl- (pluton ) u XII ( 12toj ) u Sc Scorpionu, pa Asc U Skorpionu pa sunce u Ribama. Znaci dispozitori su ti Neptun, Pluton i Mars.

Ima tu necheg...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Citat
Gledaju se polja: IV, VII  i XII. ( 4, 8 i 12 )
Okultni iznaci : Rak, Skorpija, Ribe, Devica, Strelac, Jarac, posebno Skorpion i Jarac jer oni imaju spadaju i u Ocultne i u magijske.
Planete - Mesec, Pluton,  Neptun, Merkur( on je bitan jer je planeta intelekta i logike, bez njega nista dublje sto se tiche magije), Saturn( bitan je jer je sudbinski planet)... verovatno i Jupiter( to mi nekako ne ide u glavu ali posto je Strelac occultni znak automatki povezujem analogiju, mozda gresim! )

Ja : Skorpija Smiley
Mesec : Rak
Merkur, Pluton : Skorpija (12 i 11 polje )
Neptun :Jarac
Saturn : Strelac
Jupiter :Ribe ...

---
sve mi se potrefilo ...  Smile

Imam dobru intuiciju valjda ... citam ljude i njihove emocije dobro ... instinkt me do sad dobro sluzio ( kuc kuc ) Smiley
Imam kef za psihologiju ...
« Poslednja izmena: 22. Feb 2007, 23:45:00 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 76
Zastava Geraldton
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Moj sin ima Plutona na 12'59 Skorpije u I kuci a a Asc mu je 10'59 sto znaci da je Fiksna zvezda Akruks ukljestena izmedzu njih. Cesto kad mu neko nesto prica zna da ga prekine i odgovori iako nije do kraja saslusao sta se prica... Najcudnije je sto nikad nije pokazao zanimanje za nista sto je okultno i cak kad ja pricam oko astrologije on uopste ne pokazuje interes za to? Meni je Neptun na 11'14 Skorpije u VII i oduvek me je privlacilo misticno i zadnjih 10 godina strasno me zanima ucenje astrologije samo sto nemam dovoljno vremena za to. I ja i sin imamo Veneru u XII kuci. 
IP sačuvana
social share
volim da se druzim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.