Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: m:tel 065 - vijesti , cijene , usluge  (Pročitano 67591 puta)
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
BlackBerry bold 9000
mislim na mtel iz RS... a aktivacije su novi brojevi koji se uključe u mrežu...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Jasno...  Smile
To jeste za svaku pohvalu ali ne shvatam zašto su sad navalili na m:tel... kada ništa novo ili mnogo jeftinije (mislim ne neki tarifni model) nije uvedeno?? Jedino ova pogodnost u vezi rominga sa CG i Srbijom... Možda je to odgovor , otkud ovolika navala na m:tel?!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
BlackBerry bold 9000
oba operatera koja nisu muslimanska su uradila ribrending, marketing je agresivniji... mislim na mtel i eronet kojeg je kupio t-mobile... šuška se da mobilkom ima nameru dogodine da kupi bh telekom
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Da reklame za m:tel se vrte non stop na TV-u... Mnogo su šarene i sa puno boja (ko ima kolor TV)   Smile Smile Smile
Šta će biti sa BH Telekom - vidjećemo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
koristim mobis-m-tel, kako god, vec 7 godina i postpaid sam korisnik. da li imam ja pravo na telefone u ponudi po ovim cijenama, koristim smart paket, znaci bilo bi logicno da mogu uzeti telefon sa ponude i da se obavezem da cu koristiti jos potrebni period.(ne mislim mjenjati ni tarifni model niti nacin placanja te mi to odgovara).mada bih vjerovatno sacekao da se pojavi u ponudi neki od symbian modela, jer imao sam 6280 i prodao ga nakon 3mj jer je isfur.
i da li ce i kada doci novi paketi.
postavio sam ovo pitanje i na forum m-tela ali nema odgovora pa mozda vi mozete nesta saznati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung D780
koristim mobis-m-tel, kako god, vec 7 godina i postpaid sam korisnik. da li imam ja pravo na telefone u ponudi po ovim cijenama, koristim smart paket, znaci bilo bi logicno da mogu uzeti telefon sa ponude i da se obavezem da cu koristiti jos potrebni period.(ne mislim mjenjati ni tarifni model niti nacin placanja te mi to odgovara).mada bih vjerovatno sacekao da se pojavi u ponudi neki od symbian modela, jer imao sam 6280 i prodao ga nakon 3mj jer je isfur.
i da li ce i kada doci novi paketi.
postavio sam ovo pitanje i na forum m-tela ali nema odgovora pa mozda vi mozete nesta saznati.

Najpre ces saznati ako pozoves njihov korisnicki servis ili ko vec pruza tehnicku podrsku. Slabe su sanse da ti neko na forumu moze odgovoriti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
ma pusti ih dosadilo mi slusati onu glupu melodiju kad sam na cekanju, oni operateri na telefonima imaju najbolje placen posao, a nista ne rade, ne bi se javio ni da gori telekom.postavio sam temu na forumu jer njihov moderator odgovara i na ta pitanja, aili on je ili na odmoru ili mu moje pitanje ne pase jer ga jos nakon 10 dana nije objavio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Jel mozda neko podesio mtel email,meni ne radi vec duze vrijeme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
m:tel mail (bivši mobis) radi već par godina bez problema. Jedino sto mail to sms servis zna da zeza. Tj. dojava na sms o prispjeću e-maila.
Imaš na prvoj strani link sa svim potrebnim parametrima , za podešavanje e-mail naloga na telefonu....

A ako već neće da radi...onda bi bilo poželjno da malo podrobnije objasniš problem. Kako neće da radi?? Na telefonu ili na PC-u?? Koji telefon imaš...itd....itd...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung D780
Jel ima nesto novo kod M:tela u RS. Jel nude neke telefone za postpaid, popuste, tarifne pakete ili slicno? Kakvi su u odnosu na Srbiju-verovatno totalno drugaciji (citaj monopolisti) jer nemaju konkurenciju u RS a verovatno i u BIH (kada bi hteli da osvoje trziste).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.