Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: m:tel 065 - vijesti , cijene , usluge  (Pročitano 67511 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Obavještenje

Sve svoje korisnike m:tel obavještava o promjenama u načinu korištenja usluga nacionalnog rominga, odnosno korištenju mobilnog telefona u mrežama druga dva mobilna operatora iz Bosne i Hercegovine, Eroneta i BH Telekoma. Nacionalni roming znači da se korisnicima m:tel-a može desiti u nekim dijelovima Bosne i Hercegovine, gdje ne postoji pokrivenost m:tel mrežom, da im telefon izabere Eronet ili BH Telekom mrežu, ukoliko je podešen na automatsko biranje mreže. Korištenje usluge rominga je znatno skuplje od korištenja telekomunikacionih usluga u vlastitoj mreži, pa sugerišemo našim korisnicima da telefon podese na ručno biranje mreže i obrate pažnju da na teritoriji BiH uvijek koriste m:tel mrežu. Usluga nacionalnog rominga se može deaktivirati na zahtjev korisnika. Ukoliko se ipak nađu u Eronet ili BH Telekom mreži, usluge će im se naplaćivati po sljedećim cijenama:

Pozivanje, prema principu Camel Ph2
   

m:tel PREPAID korisnik se nalazi u
BH Telekom ili Eronet mreži
cijena (KM/min)

Svih mobilnih i fiksnih mreža u BiH
0,60

Zona A
1,02

Zona B
2,34

Zona C
3,48

Zona D
4,20

Slanje SMS poruke
0,25

Zona A: Hrvatska

Zona B: Albanija, Austrija, Bugarska, Grčka, Italija, Mađarska, Rumunija, Slovenija

Zona C: Andora, Alžir, Bjelorusija, Belgija, Češka, Danska, Estonija, Farska Ostrva, Finska, Francuska, Gibraltar, Holandija, Irska, Island, Kipar, Latvija, Litvanija, Libija, Lihtenštajn, Luksemburg, Moldavija, Maroko, Monako, NJemačka, Norveška, Poljska, Portugal, Rusija, San Marino, Slovačka, Srbija i Crna Gora, Švajcarska, Španija, Švedska, Turska, Tunis, Ukrajina, Velika Britanija

Zona D: Sve ostale zemlje svijeta



Ukoliko se m:tel korisnici nađu u nekoj od drugih mreža u Bosni i Hercegovini, i jave se na telefon, biće im naplaćen i dolazni poziv po sljedećim cijenama:

Tip korisnika
   

Dolazni poziv (KM/min)
Postpaid
0,27

Prepaid
0,30

Cijene u svim tabelama su izražene bez PDV-a. Detaljne informacije o zonama možete dobiti pozivanjem korisničkog servisa na 065 5999 ili 065 5900.

Za postpaid pretplatnike usluga nacionalnog rominga postojala je i do sad, po važećim cijenama koje možete saznati pozivanjem korisničkog servisa.

Cijene su izražene bez PDV-a.
Navedene cijene će se primjenjivati od 18.08.2007



Izvor: m:tel
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 07:17:35 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Apple Iphone 5
Iako nemam nikakve veze sa Republikom Srpskom zanima me cisto informativno koliko je sadasnja cena usluga bolja ili losija od prethodne. Kakav je odnos cena gledajuci ostale operatere u RS ako postoje (posto ne znam kako je to podeljeno)?
Jos je rano za neke analize. O tome ce se moci govoriti tek na kraju ove godine. U principu mislim da ce m:tel uskoro uvesti i 3G jer je to zazivelo u Srbiji jos prosle godine. E sad cene razgovora ce padati zavisno od ponasanja konkurencije BH Telekoma i Eroneta. Iskreno ta dva operatera su zesci trash. Bar koliko sam ja imao prilike da osetim (imam pre paid kartice 061, 063 i 065)
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC Sensation Z710e
U principu mislim da ce m:tel uskoro uvesti i 3G jer je to zazivelo u Srbiji jos prosle godine.

Nisam bas uvjeren u ovo jer koliko mi je poznato UMTS oprema je postavljena prije godinu/dvije, ali jos nije pustena jer CRA (ili RAK - to su one tamo neke agencije) nije dozvolila jos nikome na teritoriji BiH koristenje ovih frekvencija!  Smile Smile Smile. Kako je najavljeno ove godine bi u drugoj polovini trebali da dobiju ove dozvole tek i to za testnu fazu. Znaci komercijala bi mogla tek tamo krajem iduce godine da krene (nadam se). Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Apple Iphone 5
U svakom slucaju bice prvi koji ce ponuditi tu uslugu. Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Kako mogu saznati ciji je broj(ja unesem broj on izbaci meni ime vlasnika) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
nikako naravno.... jedino da pozoves i da pitas tog ko te zvao.........
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ne možeš nikako... Jedina šansa ti je da ukucaš na početnoj strani sajta m.tel-a u imenik broj.... i ako je dotični vlasnik ukucao svoje ime... Mada , male su šanse za to.  Ja nikada nisam uspio da nađem nekoga na taj način.  Smile

P.S. Ovo što ti je @Mikele predložio je nabolji način da saznaš ko te zove...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Pokusao sam drugacije saznati ali izgleda da cu zvati Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
BlackBerry bold 9000
čuo sam da ima oko 1500 aktivacija dnevno nakon starta što je fenomenalan podatak!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
StevieG nisam te baš najbolje shvatio?? Aktivacija , čega?? Je li misliš na m:tel CG ili m:tel BiH??  Smile Smile

Evo i nečega korisnog od m:tel-a:

Pozovi me
   

Usluga “Pozovi me” je namijenjena svim m:tel prepaid korisnicima.
Putem ove usluge prepaid korisnici mogu obavijestiti osobu od koje žele primiti poziv da nemaju dovoljan iznos na računu i zamoliti da budu pozvani.

Da biste koristili ovu uslugu potrebno je da na svom prepaid računu imate iznos manji od 0.11 KM i da na broj 065 1122 pošaljete SMS poruku u kojoj ćete napisati:

POZOVI prazno mjesto broj osobe od koje želite primiti poziv u formatu 065xxxxxx

Primjer: ukoliko želite da Vas pozove osoba čiji je telefonski broj npr. 065123456, na broj 065 1122 pošaljite poruku sadržaja: Pozovi 065123456

Uslugu možete koristiti dva puta dnevno.
Osoba od koje želite primiti poziv treba da bude korisnik m:tel mreže.


Osoba od koje ste zatražili poziv dobiće SMS poruku sadržaja:

Korisnik broja 065xxxxxx poručuje: Molim te, nazovi me, nemam dovoljno na računu.
U poruci je naveden Vaš broj telefona.


• Ako na računu imate iznos veći od 0.11 KM, dobićete sljedeće obavještenje u SMS poruci:

Na Vašem računu ima dovoljno novca! Usluga nije moguća!

• Ako ste već iskoristili mogućnost da dva puta dnevno pošaljete poruku, dobićete sljedeće obavještenje:

Koristili ste ovu uslugu X puta u toku današnjeg dana! Usluga Vam je onemogućena do sutra!

• Ako osoba od koje želite primiti poziv nije korisnik m:tel mreže, dobićete sljedeće obavještenje:

Broj koji ste naveli nije ispravan/ nije iz m:tel mreže! Usluga nije moguća!

• Ako niste prepaid korisnik i u ostalim slučajevima kad usluga nije moguća, dobićete sljedeće obavještenje:

Akcija nije uspjela! Molimo Vas pokušajte kasnije!


Slanje SMS poruke je besplatno!
Poziv od osobe od koje čiji ste broj telefona naveli u poruci, naplatiće se po cijeni poziva u m:tel mreži shodno tarifnom modelu koji osoba koristi.


Izvor: m:tel
« Poslednja izmena: 26. Jul 2007, 01:22:02 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.