Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: m:tel 065 - vijesti , cijene , usluge  (Pročitano 67523 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ni ja nisam prezadovoljan m:tel-om. Skup je razgovor , prepaid korisnike tretiraju kao nižu klasu sa smiješnim "poklonima" sms poruka. Ako potrošiš 10 km dobiješ 10 sms poruka. Više nego smiješno. A što je još smiješnije to važi samo ako se novac potroši na razgovor. GPRS ne ulazi u potrošnju. I možeš ti potrošiti 100 km , nećeš dobiti niti jednu sms free. Ukinuše nam uslugu da možemo dopunjavati račun sa drugog telefona. To ostaje rezervisano samo za postpaid. Nema UMTS-a.... Smile

Biće bolje.   Smile


I još jedna bitna stvar , nevezano za m:tel:

Nemoj pisati postove za redom. Imaš dugme "izmeni" ako si nešto zaboravio da napišeš.  Smile
« Poslednja izmena: 27. Dec 2007, 11:29:08 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Niste sami, imate prijatelje!

Pod sloganom „Niste sami, imate prijatelje“, m:tel je pokrenuo projekat pomoći djeci sa posebnim potrebama. Obezbijedili smo sredstva u iznosu od 80.000,00 KM koja će u saradnji sa Savezom udruženja za pomoć mentalno nedovoljno razvijenim licima Republike Srpske i Savezom udruženja za pomoć osobama sa mentalnom retardacijom Federacije BiH „Sumero“, biti usmjerena na projekte koji će djeci sa posebnim potrebama pružiti kvalitetnije uslove života.

Vrijeme je kada darujemo porodicu i prijatelje, u želji da im pokažemo koliko nam znače i da im izmamimo osmjeh na lice. Osmjeh i emocije su tako dragocijeni, a tako podcijenjeni.

Ove godine m:tel svoj uspjeh želi da podijeli sa svim svojim prijateljima. Naša budućnost i naš odraz u ogledalu su djeca i ona zaslužuju najviše pažnje i ljubavi.

Ruku prijateljstva ove godine pružamo djeci sa posebnim potrebama, sa željom da bar na trenutak imaju osjećaj sigurnosti i vjere u svijet koji ih okružuje.



Izvor: m:tel
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Želim ti reći...  Smile

m:tel je povodom Dana zaljubljenih pripremio veliko iznenađenje!
HALO LJUBAVI, m:tel friend paket sa dva prepaid broja koji na računu imaju po 100 besplatnih minuta za međusobne razgovore u m:tel mreži!
Tu je i poseban poklon, muzički CD sa najljepšim ljubavnim pjesmama, i sve to uz jedinstvenu ponudu mobilnih telefona!




Izvor: m:tel
« Poslednja izmena: 06. Feb 2008, 00:05:07 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne znam na koju temu da postavim pitanje pa posto sam m:tel-ov korisnik nadam se da je uredu da bude ovdje.
Kako podesiti mms i gprs na SE P1i.
Pokusao sam sa SE stranice ali ne radi posto nema na njihovoj podesavanja, na m:tel-ovom forumu sam dva puta pokusao postaviti temu ali mi je administrator ne pusta, ne znam iz koga razloga. Kada nazovem sluzbu za korisnike kazu dodjite na prodajno mjesto, sto ja zbog posla ne mogu uraditi. A i najblize prodajno mjesto gdje radi neko ko mi moze podesiti je 200km. kad odem na neko blize u njemu po obicaju radi ili bakica koja u tehnici nije dalje otisla od cajevcevog telefona iz 69 ili utegnuta plavusa od 23god koja glanca nokte i samo me pogleda kao izgubljena kad joj pokazem telefon i trazim nekoga da mi podesi parametre.(za ovu plavusu se ne bunima ali....)
Vjerovatno nisam prvi ko ima ovaj problem. Trazio sam podesavanja i na mts i telenor stranici pa da pomocu njihovog upustva i svojih parametara podesim ali nemaju.
zar to stvarno niko nije iz RS radio podesavanja na ovom telefonu?
podesio sam ponovo rucno, ali kada primama mms prikaze mi poruku kkoja je u cekanju za download,ali ne skida je ni kad je ja manuelno povucem. ima li ko rjesenje????
« Poslednja izmena: 26. Mar 2008, 15:12:13 od strujagod »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iP5
Koliko se ja secam, kada sam imao P1, telefon je sam skinuo podesavanja za GPRS, istina ja sam na Telenoru, ali mislim da to ne igra neku ulogu.
Pokreni Web na telefonu i mozda ce sam da skine podesavanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
problem je u tome sto ne fercera ni gprs podesavanje pa se ne mogu nakaciti
nemam srpski jezicki paket, to sam procitao na forumu da pravi problem, znaci nije do toga. dobio sam obavjest od mtel-a da kao nesta testiraju podesavanja i da ce biti krajem sedmice, valjda nije lozenje.nije mi tolika frka imam e60 za to, ali p1 je poslovni pa handrim svoj racun na mailove, a i oci mi ispadose citajuci na malom displ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.