Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:25:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 178 179 181 182 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako otići u Ameriku i kako početi  (Pročitano 841281 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Pa posto sam daleko od faxa ovde kod nas, a planiram da ga zavrsim ovde pa onda notinficiram u usa, interesuje me koji poslovi su tu dobro placeni i trazeni, a da ima na beogradskom univerzitetu posto je cenjen i ima neku prodju, i da li brak sa us drzavljaninom moze nesto da pomogne oko dobijanja green card-a, i mozda preko lutrije, i koje su sanse da se dobije, prictao sam vecinu strana ali mi se sve izmesalo, i green card sluzi za to da mozes da zivis i radis ne smetano, ne kapiram to Smile Hvala mnogo Smile

vuče vuče bubo lenja Smiley

imaš sve napisano što te interesuje ali evo kratko pa ako te zainteresuje čitaj predhodne postove.

glupo je da ti pričamo o faxu kada ne znamo ni koliko imaš godina. Ako imaš 17. npr. i da završiš fax kako si planirao treba ti još 5,6 godina, a do tada se može milion stvari promenti pa ti sve što je sada aktuelno bude nebitno.

nostifikaciju radi svaki fakultet ali predhodno ti WES mora uraditi pretvaranje naših bodova u američke (www.wes.org)
nostrifikacija kod nas košta oko 500 eura, a tamo u zavisnosti koji ti fakultet radi može biti značajna stavka (više hiljada dolara) Predpostavljam da znaš šta znači nostrifikacija i da ti prktično fakultet koji košta godišnje 100.000 usd npr da papir da on smatra da je tvoje znanje ok i ekvivalentno kao da si tamo završio.

što se tiče poslova koji su dobro plaćeni ili traženi, oni takođe mogu biti potpuno neaktuelni za period kad planiraš u ameriku, ali ako imaš neki dobar zanat koji svima  treba, softverski inženjering (trenutno akturelan) ili mašinski stručnjak, doktor medicine itd imaš veliku šansu da nadješ lako posao ako imaš sređene papire i dobar si u onome što radiš.(ćitaj praviš gazdi pare)

green card, lutrija itd je napisano predhodno od strane drugih učesnika u forumu pa izlistaj.

zaključak
uči engleski svaki dan i lagano. Ako imaš mogućnost razmene djaka, tipa 4. godina u us ti je super za početak, a onda kad dodjes u Ameriku sve će ti biti jasno vrlo brzo i napravićeš sam svoj put.

pozzzzz i izvini za ono bubo lenja Smiley


 


Hvala igore mnogo na svemu poceo sam da citam iz pocetka opet strane i stigao do 70. mego, koji fakultet od nasih ovde u srbiji je dobro zavrsiti da bi s e tamo radilo u struci i da je dobra zarada, ili treba pre fakulteta, za papire da li resava zenidba za papire posto mi prijatelji verovatno mogu naci neku tamo zbog papira Smile Hvala jos jednom Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.59.10
mob
Apple iPhone 7
probaj ETF
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
probaj ETF
da li FON ima kakav znacaj tu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.59.10
mob
Apple iPhone 7
moze i FON
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 261
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Safari 537.73.11
mob
Nokia E72
Pa posto sam daleko od faxa ovde kod nas, a planiram da ga zavrsim ovde pa onda notinficiram u usa, interesuje me koji poslovi su tu dobro placeni i trazeni, a da ima na beogradskom univerzitetu posto je cenjen i ima neku prodju, i da li brak sa us drzavljaninom moze nesto da pomogne oko dobijanja green card-a, i mozda preko lutrije, i koje su sanse da se dobije, prictao sam vecinu strana ali mi se sve izmesalo, i green card sluzi za to da mozes da zivis i radis ne smetano, ne kapiram to Smile Hvala mnogo Smile

vuče vuče bubo lenja Smiley

imaš sve napisano što te interesuje ali evo kratko pa ako te zainteresuje čitaj predhodne postove.

glupo je da ti pričamo o faxu kada ne znamo ni koliko imaš godina. Ako imaš 17. npr. i da završiš fax kako si planirao treba ti još 5,6 godina, a do tada se može milion stvari promenti pa ti sve što je sada aktuelno bude nebitno.

nostifikaciju radi svaki fakultet ali predhodno ti WES mora uraditi pretvaranje naših bodova u američke (www.wes.org)
nostrifikacija kod nas košta oko 500 eura, a tamo u zavisnosti koji ti fakultet radi može biti značajna stavka (više hiljada dolara) Predpostavljam da znaš šta znači nostrifikacija i da ti prktično fakultet koji košta godišnje 100.000 usd npr da papir da on smatra da je tvoje znanje ok i ekvivalentno kao da si tamo završio.

što se tiče poslova koji su dobro plaćeni ili traženi, oni takođe mogu biti potpuno neaktuelni za period kad planiraš u ameriku, ali ako imaš neki dobar zanat koji svima  treba, softverski inženjering (trenutno akturelan) ili mašinski stručnjak, doktor medicine itd imaš veliku šansu da nadješ lako posao ako imaš sređene papire i dobar si u onome što radiš.(ćitaj praviš gazdi pare)

green card, lutrija itd je napisano predhodno od strane drugih učesnika u forumu pa izlistaj.

zaključak
uči engleski svaki dan i lagano. Ako imaš mogućnost razmene djaka, tipa 4. godina u us ti je super za početak, a onda kad dodjes u Ameriku sve će ti biti jasno vrlo brzo i napravićeš sam svoj put.

pozzzzz i izvini za ono bubo lenja Smiley


 


Hvala igore mnogo na svemu poceo sam da citam iz pocetka opet strane i stigao do 70. mego, koji fakultet od nasih ovde u srbiji je dobro zavrsiti da bi s e tamo radilo u struci i da je dobra zarada, ili treba pre fakulteta, za papire da li resava zenidba za papire posto mi prijatelji verovatno mogu naci neku tamo zbog papira Smile Hvala jos jednom Smile

evo momci su ti dali predlog, ono što je bitno i tamo fakultet znači preduslov samo što puno više košta. Tamo nema foliranja i polaganja ako ne znaš, pa poslodavac smatra da ako imaš fax već dosta toga znaš. Koji god je ovde akreditovan, može i privatni je ok ako imaš dobre ocene lakše ćeš dobiti posao kada ga nostrifikuješ.

Poenta je što gde god da se zaposliš moraš praviti rezultate ili lovu, a fax je samo preduslov. Ljudi sa Harvarda koji su genijalci dobijaju otkaze kao od šale ako ne postignu target ciljeve koji nisu nimalo laki za postići, pa ti je znanje preko potrebno, a fax papir ulaznica da bi pričali sa tobom uopšte.

etf je dobar predlog od kolege sa foruma, jer ga ne možeš završiti ako ne znaš pa je predpostavljam zato i etf predložio. Gledaj da koji god završiš načiš i umeš da isoristiš naučeno u praksi jer se samo to boduje. I megatrend da kupiš sa svim ocenama 10, i nostifikuješ ga na Harvardu i prime te na posao, ako gazdi ne napraviš lovu letiš sa posla bez emocija jako brzo i moraš da ih moliš da ti ne daju loše preporuke, jer prvo što će ti bilo koji poslodavac na ozbiljnoj poziciji tražiti su preopruke predhodnog poslodavca.

Zenidba je jedini dokazani način da regularno kreneš sa papirima i poslom i najbolja varijanta. AKo možeš ženi se što pre !

pozzzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Pa posto sam daleko od faxa ovde kod nas, a planiram da ga zavrsim ovde pa onda notinficiram u usa, interesuje me koji poslovi su tu dobro placeni i trazeni, a da ima na beogradskom univerzitetu posto je cenjen i ima neku prodju, i da li brak sa us drzavljaninom moze nesto da pomogne oko dobijanja green card-a, i mozda preko lutrije, i koje su sanse da se dobije, prictao sam vecinu strana ali mi se sve izmesalo, i green card sluzi za to da mozes da zivis i radis ne smetano, ne kapiram to Smile Hvala mnogo Smile

vuče vuče bubo lenja Smiley

imaš sve napisano što te interesuje ali evo kratko pa ako te zainteresuje čitaj predhodne postove.

glupo je da ti pričamo o faxu kada ne znamo ni koliko imaš godina. Ako imaš 17. npr. i da završiš fax kako si planirao treba ti još 5,6 godina, a do tada se može milion stvari promenti pa ti sve što je sada aktuelno bude nebitno.

nostifikaciju radi svaki fakultet ali predhodno ti WES mora uraditi pretvaranje naših bodova u američke (www.wes.org)
nostrifikacija kod nas košta oko 500 eura, a tamo u zavisnosti koji ti fakultet radi može biti značajna stavka (više hiljada dolara) Predpostavljam da znaš šta znači nostrifikacija i da ti prktično fakultet koji košta godišnje 100.000 usd npr da papir da on smatra da je tvoje znanje ok i ekvivalentno kao da si tamo završio.

što se tiče poslova koji su dobro plaćeni ili traženi, oni takođe mogu biti potpuno neaktuelni za period kad planiraš u ameriku, ali ako imaš neki dobar zanat koji svima  treba, softverski inženjering (trenutno akturelan) ili mašinski stručnjak, doktor medicine itd imaš veliku šansu da nadješ lako posao ako imaš sređene papire i dobar si u onome što radiš.(ćitaj praviš gazdi pare)

green card, lutrija itd je napisano predhodno od strane drugih učesnika u forumu pa izlistaj.

zaključak
uči engleski svaki dan i lagano. Ako imaš mogućnost razmene djaka, tipa 4. godina u us ti je super za početak, a onda kad dodjes u Ameriku sve će ti biti jasno vrlo brzo i napravićeš sam svoj put.

pozzzzz i izvini za ono bubo lenja Smiley


 


Hvala igore mnogo na svemu poceo sam da citam iz pocetka opet strane i stigao do 70. mego, koji fakultet od nasih ovde u srbiji je dobro zavrsiti da bi s e tamo radilo u struci i da je dobra zarada, ili treba pre fakulteta, za papire da li resava zenidba za papire posto mi prijatelji verovatno mogu naci neku tamo zbog papira Smile Hvala jos jednom Smile

evo momci su ti dali predlog, ono što je bitno i tamo fakultet znači preduslov samo što puno više košta. Tamo nema foliranja i polaganja ako ne znaš, pa poslodavac smatra da ako imaš fax već dosta toga znaš. Koji god je ovde akreditovan, može i privatni je ok ako imaš dobre ocene lakše ćeš dobiti posao kada ga nostrifikuješ.

Poenta je što gde god da se zaposliš moraš praviti rezultate ili lovu, a fax je samo preduslov. Ljudi sa Harvarda koji su genijalci dobijaju otkaze kao od šale ako ne postignu target ciljeve koji nisu nimalo laki za postići, pa ti je znanje preko potrebno, a fax papir ulaznica da bi pričali sa tobom uopšte.

etf je dobar predlog od kolege sa foruma, jer ga ne možeš završiti ako ne znaš pa je predpostavljam zato i etf predložio. Gledaj da koji god završiš načiš i umeš da isoristiš naučeno u praksi jer se samo to boduje. I megatrend da kupiš sa svim ocenama 10, i nostifikuješ ga na Harvardu i prime te na posao, ako gazdi ne napraviš lovu letiš sa posla bez emocija jako brzo i moraš da ih moliš da ti ne daju loše preporuke, jer prvo što će ti bilo koji poslodavac na ozbiljnoj poziciji tražiti su preopruke predhodnog poslodavca.

Zenidba je jedini dokazani način da regularno kreneš sa papirima i poslom i najbolja varijanta. AKo možeš ženi se što pre !

pozzzz

A kojim se ti poslom bavis, i sta si zavrsio igore ako nije tajna,  a za zenidbu znam i ako budem resio da idem za ameriku kad dodje vreme verovatno cu tako i uraditi, ali ko zna sta ce se sve promeniti za desetak godina Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 261
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Safari 537.73.11
mob
Nokia E72
Pa posto sam daleko od faxa ovde kod nas, a planiram da ga zavrsim ovde pa onda notinficiram u usa, interesuje me koji poslovi su tu dobro placeni i trazeni, a da ima na beogradskom univerzitetu posto je cenjen i ima neku prodju, i da li brak sa us drzavljaninom moze nesto da pomogne oko dobijanja green card-a, i mozda preko lutrije, i koje su sanse da se dobije, prictao sam vecinu strana ali mi se sve izmesalo, i green card sluzi za to da mozes da zivis i radis ne smetano, ne kapiram to Smile Hvala mnogo Smile

vuče vuče bubo lenja Smiley

imaš sve napisano što te interesuje ali evo kratko pa ako te zainteresuje čitaj predhodne postove.

glupo je da ti pričamo o faxu kada ne znamo ni koliko imaš godina. Ako imaš 17. npr. i da završiš fax kako si planirao treba ti još 5,6 godina, a do tada se može milion stvari promenti pa ti sve što je sada aktuelno bude nebitno.

nostifikaciju radi svaki fakultet ali predhodno ti WES mora uraditi pretvaranje naših bodova u američke (www.wes.org)
nostrifikacija kod nas košta oko 500 eura, a tamo u zavisnosti koji ti fakultet radi može biti značajna stavka (više hiljada dolara) Predpostavljam da znaš šta znači nostrifikacija i da ti prktično fakultet koji košta godišnje 100.000 usd npr da papir da on smatra da je tvoje znanje ok i ekvivalentno kao da si tamo završio.

što se tiče poslova koji su dobro plaćeni ili traženi, oni takođe mogu biti potpuno neaktuelni za period kad planiraš u ameriku, ali ako imaš neki dobar zanat koji svima  treba, softverski inženjering (trenutno akturelan) ili mašinski stručnjak, doktor medicine itd imaš veliku šansu da nadješ lako posao ako imaš sređene papire i dobar si u onome što radiš.(ćitaj praviš gazdi pare)

green card, lutrija itd je napisano predhodno od strane drugih učesnika u forumu pa izlistaj.

zaključak
uči engleski svaki dan i lagano. Ako imaš mogućnost razmene djaka, tipa 4. godina u us ti je super za početak, a onda kad dodjes u Ameriku sve će ti biti jasno vrlo brzo i napravićeš sam svoj put.

pozzzzz i izvini za ono bubo lenja Smiley


 


Hvala igore mnogo na svemu poceo sam da citam iz pocetka opet strane i stigao do 70. mego, koji fakultet od nasih ovde u srbiji je dobro zavrsiti da bi s e tamo radilo u struci i da je dobra zarada, ili treba pre fakulteta, za papire da li resava zenidba za papire posto mi prijatelji verovatno mogu naci neku tamo zbog papira Smile Hvala jos jednom Smile

evo momci su ti dali predlog, ono što je bitno i tamo fakultet znači preduslov samo što puno više košta. Tamo nema foliranja i polaganja ako ne znaš, pa poslodavac smatra da ako imaš fax već dosta toga znaš. Koji god je ovde akreditovan, može i privatni je ok ako imaš dobre ocene lakše ćeš dobiti posao kada ga nostrifikuješ.

Poenta je što gde god da se zaposliš moraš praviti rezultate ili lovu, a fax je samo preduslov. Ljudi sa Harvarda koji su genijalci dobijaju otkaze kao od šale ako ne postignu target ciljeve koji nisu nimalo laki za postići, pa ti je znanje preko potrebno, a fax papir ulaznica da bi pričali sa tobom uopšte.

etf je dobar predlog od kolege sa foruma, jer ga ne možeš završiti ako ne znaš pa je predpostavljam zato i etf predložio. Gledaj da koji god završiš načiš i umeš da isoristiš naučeno u praksi jer se samo to boduje. I megatrend da kupiš sa svim ocenama 10, i nostifikuješ ga na Harvardu i prime te na posao, ako gazdi ne napraviš lovu letiš sa posla bez emocija jako brzo i moraš da ih moliš da ti ne daju loše preporuke, jer prvo što će ti bilo koji poslodavac na ozbiljnoj poziciji tražiti su preopruke predhodnog poslodavca.

Zenidba je jedini dokazani način da regularno kreneš sa papirima i poslom i najbolja varijanta. AKo možeš ženi se što pre !

pozzzz

A kojim se ti poslom bavis, i sta si zavrsio igore ako nije tajna,  a za zenidbu znam i ako budem resio da idem za ameriku kad dodje vreme verovatno cu tako i uraditi, ali ko zna sta ce se sve promeniti za desetak godina Smile

Ne bih ovako javno o sebi, da ne navrnu udavače Smiley

pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
A koliko je pametna ideja za odlazak tamo, ja kome god sam rekao da bih voleo od mojih niko me ne podrzava, kazu da je i tamo propast, ali ovde krizaaa golema ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 261
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Safari 537.73.11
mob
Nokia E72
A koliko je pametna ideja za odlazak tamo, ja kome god sam rekao da bih voleo od mojih niko me ne podrzava, kazu da je i tamo propast, ali ovde krizaaa golema ?

Jedan čuveni ekonomista je rekao: Mnogi govore loše o Americi, a svi tamo jure. U Srbiji mnogi pričaju protiv EU i US a tamo školuju svoju decu.

Na kraju izbor je samo tvoj. Ovde nije reč o zemlji i nije bitno kako se ona zove, već šta ti ona pruža. Mnogi ljudi su srećniji sa dve ovce i jednom kravom u nekom selu, nego mnogi sa milionima. Kako čovek stari teži mirnijem životu, ali kad si mlad hteo bi sve i odmah. Kažu da nije bogat ko mnogo ima, nego onaj kome malo treba.

Amerika je jedina zemlja gde na mozak i vredan rad možeš napraviti lovu, gde za mesec dana normalnog rada možeš zaraditi koliko za godinu nenormalnog rada na Balkanu. Jedina stvar koja u Americi ne postoji su emocije, prijateljstvo bez interesa i slobodno vreme za gubljenje.

Mlad si. imaš vremena za let i za pad kako kaže Ceca, ako odeš možda se smoriš, ako ne probaš možda se opet smoriš, tako da je izbor tvoj i samo ti možeš da zavrtiš rulet staviš sve na crveno ili crno i kako ti bude. Smiley


pozzzz


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
Ćao svima,
Sasha019, RavenDark, Igor887 i Karaburac82 puno hvala na odgovorima.  
Meni je samo bitno što dalje od Čikaga, jer mi je Kanadska radna i studentska viza odbijena upravo zato što imam familijarne veze sa Kanadom a vidim da je tako i sa Amerikom.
Ne znam koliko je moguće izbeći to pitanje od strane amabasadora da li imam nekoga u Americi, jer mi mama redovno putuje. .  a i stvarno ne znam kakav bih odgovor trebao dati u tom slučaju. .
Igore, baš si me nasmejao i da ti kažem, dolari nisu problem, zbog njih upravo i idem u US, tako da ćemo to lako rešiti :)
Inače, imam ponude za sportske kampove u Americi, dobija se J1 viza i SSN na 12 meseci.  Nekako to mi je za sada najbolji put jer sam kompetentan za tu oblast i ako se u nečemu mogu pokazati i dokazati to je oblast sport.  
Verujem da je brod sex, ali je nekako čini mi se najlaksi put do novca (koliki god da je - veći je nego u SRB) i do odobravanja prve Američke vize.  A mislim (mada nema pravila) gde je prva viza odobrena, tu je i druga i treća itd. .
Master mi se najviše svidja, ali još dosta bih morao raditi na sebi i vremena ostaviti da se skupi novac. .  
Kako god, ja krećem od nule, bilo da je posao slabo plaćen ili ne, lak ili težak, ja moram raditi, a koliko budem bio sposoban i pametan, toliko ću napredovati. .  Ono što je sigurno snovi se moraju ostvariti :)

Veliki pozdrav! :))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 178 179 181 182 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:25:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.