Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime igor887  (pregledi profila: 3549 puta)
Profil
Ime: igor887
Poruke: 261 (0.050 po danu)
Pozicija: Svakodnevni prolaznik
Datum registracije: 07. Dec 2009, 12:36:13
Poslednja poseta: 08. Dec 2015, 12:05:10
Ukupno online: 2 dana, 4 sati i 50 min.
Godine: 51 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 18. Maj 1972. Taurus
Telefon: Nokia E72
Lokacija: Beograd
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 187 cm
Tezina: 97 kg
Zanimanje: Mr.Ecc
Zaposlenje: Stalno zaposlen
Obrazovanje: Magistrat
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Crna
Boja očiju: Crne
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija:
Potpis
Komentari
(3)
pisao bi ti u pm-u ali ne provaljujem!:D
13. Feb 2012, 22:56:32  
igore imam jedno pitaje za tebe?da li si informisan oko dobijanja stipendije za doktorate u americi?moja devojka studira farmaciju u becu,i htela bi nakon toga da zavrsi doktorat u americi,dali postoji ikakva mogucnost za to`? hvala puno pozdrav
13. Feb 2012, 22:52:46  

Treba mi par saveta oko turističke vize...Spremio sam dokumentaciju i sve od papira šta mi treba...da krenem, stalno sam zaposlen sa redovnim primanjima, imam i potvrdu sa posla, isplatne listiće od plate...imam i rešenje o god,odmoru na nekih 21 da, imam i pare na računu, sve što treba...ali mi ne ide u prilog što sam ranije osuđivan, ali i za to imam papire da sam sve odlužio(otpusni list i td) i da se ne vodi nikakav postupak protiv mene i ostalo, onda upiso sam 3god, faxa samofinansirajući i imam potvrdu da studiram, pregled svih položenih ispita...od papirologije imam dosta dokumentacije koja garantuje da ću se ja vratiti...međutim, meni je plan da tamo kad odem ostanem sve na crno...nikakve agencije i ostalo da mi traže posao...za to ću se snaći...valjda...nego prilikom popunjavanja onih online obrazaca provlači mi se mesto, adresa, gde ću da odsednem, neki brojevi telefona i ostalo...to mi je problem...šta mogu da navedem za tako nešto, postoji li mogućnost nekog, hotela ili stana koji se tamo izdaje, bilo kakvo ime nekog vlasnika...možeš li ti da mi preporučiš takvu neku stvar(šta bih mogao da stavim u tom opisu), koju priču da smislim za sve...pošto sam ranije osuđivan, svi mi kažu držaće te malo duže na razgovoru ali sve to i nije problem, objasniću im ja sve, samo mi je malo problem da navedem to mesto prebivališta, boravka...ajde pošto vidim po komentarima da imaš dosta iskustva...probaj da mi odgovoriš, kakava su ti iskustva sa ovakvim slučajevima(osuđivan), ja sam u fazonu da ne krijem nego da idem otvoreno...tražiće mi potvrdu i ostalo, ovako idem pa šta bude...kakve su mi šanse i šta mogu za taj razgovor da smislim...gde idem, što idem, kod koga...a ustvari odoh, samo da ne budem u ovoj zemlji, ovde je katastrofa...imam tamo drugaricu koja je otišla preko te studentske vize i u fazonu je da proba da produži i da ostane na crno da radi, kao i ja...ali ne mogu nju navoditi u tom opisu...inače što se posla tiče, ona mi kaže da je opušteno skroz da se radi na crno...i td...znači što se tiče papira, sve sam završio, samo da zakažem taj razgovor, a necu da zovem dok još malo vidim, šta mogu da uradim po tom pitanju...ili mi nađi neki link na netu gde imaju neke rezervacije stanova,soba...nije bitno koji grad...ali recimo da je NY,ako si tamo bio ili si još, verovatno da znaš šta mogu najbolje da iskoristim...i reci mi kakve su mi šanse,okvirno pošto znaš sad celu situaciju o meni...hvala...pozdrav
15. Sep 2010, 20:18:57  
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.