Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ispričajte mi kratku priču :) [< 80 reči.]  (Pročitano 22916 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Gospodin K je ziveo na periferije malog gradica. Iako je voleo kartanje mogao je da igra samo pasijens, jer nije imao ni jednog prijatelja. U svojoj tridesetoj godini vec je postao neko, slavan, mocan, bogat i... arogantan i okrutan. Toliko se brzo obogatio da je mislio da mu sami bogovi pomazu, da je on sam bog.Moc ga je iskvarila. Jednog dana je odbio da pomogne jednoj starici, za koju gospodin K naravno nije znao da je vestica. Ona ga je kaznila naj strasnijom kaznom koje se setila. Naterala ga je da govori sve sto pomisli. Tako je ostao sam, bez ikoga.
« Poslednja izmena: 09. Feb 2012, 12:49:41 od nesa1126 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 203
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Jedan mali vrapčić jedne zime odluči da ode na put.Kako je dugo letio,a bilo je hladno,smrzao se i pao na jednu livadu.Skoro sav se smrzao.Čak je djelovao da je mrtav.Tu su bile krave na livadi.Jedna je prišla blizu njega.Izvršila je nuždu ( ). Međutim,budući da je  veoma toplo,vrapčić se zgrijao.Bio je problem samo kako sad da se izvuče iz .Tu se šetkala jedna mačka.Primjetila ga je te izvadila iz ,a zatim pojela. Izgleda da nisu svi neprijatelji koji ser... kake po tebi,a kao što nisu svi prijatelji koji te vade iz .

 Smile
(Nije smišljeno od strane mene,davno sam gledala film te u njemu je to bilo.Samo ne mogu da se sjetim koji  Smile )
IP sačuvana
social share
I may look calm, but in my head I've killed you 3 times.

I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning sky. Later is better than never, even if you're gone - I'm gonna drive, drive... I've got that summertime, summertime sadness!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Nokia 
Ako ti u magli zarobe snove…


Gledam zamagljen prozor. Napolju nevreme. Crni oblaci pretvaraju nebo u tamni krov iznad mene. Jak vetar razvlači rolnu celofana po dvorištu, a ja na staklu vidim tebe… Odraz tvog lica, tvojih usana, očiju. Tako nestvarno. U jednom trenutku smo blizu, da ti čujem otkucaje srca, a već u sledećem, tako daleko. Brzo sam otvorila prozor u želji da te dodirnem i magla je nestala. Da li je ovo bio još jedan san?

Ako sanjam – pustite me. Ako još jednom na prozoru ispišem njegovo ime – pustite me.

Ionako ne razumete! Kada se dvoje ljudi vole, i kada ta ljubav iz one „vatrene“ pređe u neki novi oblik prijateljstva, kada se jednostavno razumeju, njima ni vreme, ni nejavljanja, ni neviđanja, ne mogu nauditi. Njima, svaki novi razgovor zvuči kao da je poslednji bio juče.

Eto to! To niko ne razume. I svi kao da nešto traže. Traže šta se krije iza tih poziva? A oni su vrlo retki. Jednom u godini ili jednom u tri-četiri godine. Naravno, da oni što traze, ništa ne pronađu. Zato se svaki put svojski potrude da naprave neumesnu šalu. Ne mogu da razumeju i nikada neće moći....
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
HTC Wildfire S
Došao je opet taj dan, nakon četiri godine.
Temperatura se povećala i izašao je iz svoje kriogenične kapsule praćen ledenim maglovitim gasom i zvukom "shhh" koji podseća na otvaranje vrata u Star Wars-u.
Gledao je oko sebe kako se odleđuju preriodično ostale kapsule iz kojih su usporeno izlazili njegovi partijski drugovi, međusobno razmenjujući iste poglede, a neki od njih su krckali svoje zglobove i pršljenove zakržljale posle 4 godine hibernacije.
Uredno i pažljivo su pokupili i nagrnuli svoje stranačke rekvizite koji su ih već čekali na središnjem stolu, kao što navijač verno čuva svoje sportske zastave, transparente i banere.
Zadenuli za džep partijske knjižice sa rednim brojem daljim samo par desetina brojeva od osnivača partije i potpredsednika iste. U istom koraku zakoračili prema izlazu, znali su da ih čeka posao...

Niko tačno ne zna odakle dolaze i gde odlaze svi ovi ljudi pre i posle izbora, kao duhovi se pojave i još sablasnije nestanu... ali oni postoje.


IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
Da, tu je, došao je. Kružić pored njegovog imena je zelen, online je, dostupan. Ko zna, možda se javi. Možda....zanimljiva reč. Slamka za davljenika, šarena laža, nada za budalu.. Već danima se nije javio, verovatnoća da će to učiniti baš večeras je manja nego da sunce sutra izađe na zapadu. On za mene više nema reči, nema vremena, nema ljubavi. A nekad, nekad je pisao satima, o svemu i svačemu, o komšinici koju je sreo u mračnom haustoru sa nekim nepoznatim tipom, o seljaku od koga je svake nedelje kupovao "najbolji zlatiborski sir", klincima koji su se igrali u parku iza njegove zgrade... O nama... Moram priznati, znao je lepo da prica. Verovatno to još uvek zna ali sada njegove price citaju neke druge oci, slušaju neki drugi ljudi.

Prošlo je već 10 minuta, 15? Pola sata? Ne znam koliko ali imam osećaj da je prošlo dosta vremena, čak i previše...

Želite li zaista da izbrišete ovu osobu sa svoje kontakt liste?

O daaaa......
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.56
Valjda je ona voljela njega,valjda i on nju,ma ko bi sada znao tu istinu.Vjecno su caprkali po izgubljenoj proslosti,dok uz osmijeh pricase o buducnosti.Iznenada on jednog dana ogrnu svoj kaput i ode kroz maglu bez da rece zbogom.Ostade samo miris koji isceznu u par trenutaka,ali ona i danas pamti taj armani kojim niko ne mirise bolje od njega.Sada kad' pomislim kako su divno igrali svoje igrice i bili srecni,ne mogu se oteti utisku kako su bili tik do mjesta da budu vjecni.Ali s' godinama svatih,otisao je bez rijeci zato sto u njenom zivotu je postojao neko treci.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Odbrana:
- Molim vas navedite vasu starost.
Baka:
- Imam 94 godine.
Odbrana:
- Hocete nam opisati svojim recima sta se desilo uvece, prvog Aprila?
Baka:
- Sedela sam na svojoj ljuljasci na verandi svoje kuce, kada se pojavio zgodan mladic i seo pored mene.
Odbrana:
- Jeste li ga poznavali?
Baka:
- Nisam, ali je bio veoma prijatan.
Odbrana:
- Sta se posle desilo?
Baka:
- Poceo je da mi trlja prepone.
Odbrana:
- Jeste li pokusali da ga sprecite u
tome?
Baka:
- Ne, nisam.
Odbrana:
- Zasto niste?
Baka:
- Prijalo mi je. Niko me nije ni pipnuo odkako je moj Albert
preminuo pre 30 godina.
Odbrana:
- I sta se desilo dalje?
Baka:
- Poceo je da mi trlja grudi..
Oddbrana:
- Jeste ga u tome sprecili?
Baka:
- Ozivela sam od njegovog dodira, bila sam uzbudjena. Nisam se godinama tako dobro osecala!
Odbrana:
- Sta se desilo posle toga?
Baka:
- Bila sam u ekstazi. Legla sam i viknula "Uzmi me mladicu, uzme me sada!"
Obrana:
- Pa jel' nesto ucinio?
Baka:
- Djavola! Viknuo je "Aprililili". I tad sam upucala kurvinog sina!


 Smile via facebook
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.83
Sta da ponudim usamljenoj dami...rece on.
Duplu vodku bez limuna...odgovori ona.
Opaa zestoka dama pije uvijek zestoko...opet ce on.
Nije uvijek,ali veceras od tvoga lika meni se povraca,pa uz duplu dozu alkohola mozda uocim na tebi nesto sto nema crte majmuna...rece ona.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Sve je vec vidjeno, iste slike na prozoru svake zime, sare koje crtaju prolecne kise, uvek ce biti i tuznih i sretnih, velikih ljubavi i jos vecih prevara. Proci ce nedelje, meseci godine i dok se okrenes, shvatices da volis te plave oci koje te gledaju, da su te usne koje ljubis sladje od svih koje si probao. Tako je to sa novim i starim ljubavima, kao sa svakom novom stvarcicom koju dobijes, zanimljiva je i najbolja od svih koju si imao u rukama, nova je, dok se starih samo setis ponekad kad zaronis u svoje uspomene... Ali znas sta? Ako vec ne mogu biti "one & only", potrudicu se da budem najbolja uspomena, da ti izmamim smesak i kad budes star, kad unuku budes prepricavao svoje uspehe.....
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 
Znala sam da ce jednom doci ovaj dan, tako to uvek biva, svaki pocetak ima svoj kraj…. Mozda je moglo jos malo, jos mnogo trajati, da sam bila pazljivija, vise mislila na tebe a manje na sebe i svoje potrebe.

A kad se samo setim kako je sve pocelo… Cim sam te ugledala, znala sam da si pravi za mene, nesto mi je reklo to je to, nasla si savrsenstvo, nema dalje. Morala sam te imati I nije dugo potrajalo a ti si bio u mom zagrljaju, mom posedu. Savrseno si mi pristajao, bili smo divan par. Setnje pored reke, izlasci, cak I jednostavna setnja do prodavnice su s tobom bili dogadjaj. Cinio si da se osecam kao da hodam po oblacima, da mogu do Meseca I nazad a da to ne osetim. I stitio si me, uvek se trudio da ne osetim trnje koje nam se ponekad nadje na putu, ti kisnuo I gazio lokve nebeskih suza samo da bi mene zastitio I sacuvao…

Kako nisam ranije razmisljala….sad mi je iskreno zao. S tugom u srcu se oprastam od tebe ali znaj da ces mi uvek biti u srcu, uvek za mene biti neko ko je bio I ostao najbolji. I uvek cu u drugima traziti tebe, traziti osecaj koji si mi pruzao tako nesebicno, davao sebe a zauzvrat nisi nista trazio do malo mazenja… Znam, doci ce drugi, moraju doci ali veruj mi da tebe nikad necu prezaliti, s tobom sam izgubila I deo sebe. Pamticu zauvek nase zajednicke trenutke, sa setom gledati slike sa onog piknika kad nas je uhvatio iznenadni letnji pljusak pa smo pokisli ko misevi…. Ehhhh...


Stavljam svoj iznoseni par cipela u crnu kesu, iznosim napolje I bacam u kontejner… Tako mora biti…
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.