Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:56:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 891 892 894 895 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fitnes i bodibilding  (Pročitano 1197677 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Samsung Wave II
Слободно! Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Citat
Па са теговима мож да одрадиш тренинг где ћеш се више задихати него на интервалима спринта...  Да не причам о маси функционалних вежби, побољшању моторике, равнотеже... Опет кажем, не знам одакле бих почео...
Od toga da to sve moze i bez teretane  Smile
P.S. Daj neki trening, da ne drobim na prazno  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Nokia C5-00
И са теговима и без тегова исти принцип... Рецимо кружни тренинг за цело тело, без пауза, него директ са вежбе на вежбу, и тако зацрташ рецимо 5 вежби, кад завршиш круг ако срце баш искаче из грудног коша искулираш пола минута па онда опет још један круг, ако не искаче, онда опет директ без одмора све...

Рецимо:
1. Склекови 10-20 комада, ако су лаки онда нека тежа варијација, типа споро спуштање, задржавање пар секунди на дну, па експлозивно горе, или нека још тежа варијанта типа clapping pushups...
2. Одмах без одмора на чучњеве, бар 20 комада... Исти принцип експлозивности и спорог спуштања ако су лаки...
3. Пленк http://www.youtube.com/watch?v=pSHjTRCQxIw колико се може издржати... Рецимо 30 секунди до минут...
4. Згибови или нека друга вежба која добро погађа леђа, рецимо: inverted rows http://www.youtube.com/watch?v=LhGIbVryarw 
Наравно ако би се радило у теретани, радио бих deadlift или још боље deadlift to row...
5. Ајде рецимо нешто за побољшање моторике и равнотеже... http://www.youtube.com/watch?v=VF3fChciMY8 Радиш исто што и овај човек, само спорије, без тега и затворених очију... Убица колико ојачава скочни зглоб... Нема више оног извртања стопала при наглим променама правца...  Smile

Све поновити два пута, три пута, 4 пута, колко можеш...  Smile
Ето рецимо да то покрива веће групе мишића. Наравно, могућности су бескрајне, да не говоримо о томе кад се у причу убаце и тегови... Е сад, ово је рецимо добар тренинг за некога ко хоће да ојача, да стекне кондицију, и да истопи масти, не за онога ко хоће да набаци мишићну масу...  Smile
Ово је само идеја, нешто што сам налупао сад у ходу, може да има више или мање вежби, или комплексне вежбе типа овога: http://www.youtube.com/watch?v=Mk5dUWaZVGk које изискују рад још више група мишића у једној вежби.. Кажем опет, бескрајне могућности...  Smile
« Poslednja izmena: 02. Jun 2014, 10:17:44 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Znam da nema veze ni sa bodibildingom ni fitnesom,ali jel trenira neko streetworkout ili gimnastiku ovde?
Neko ko je upucen u plench,zadnju i rpednju vagu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Isao sam dosta utretanu, napravio pauzu i nameravam ponovo da krenem. Radio sam dosta serija i ponavljanja ali nisam koristio nikad nikakav suplement,protein ili bilo sta. Interesujeme da li postoji neki preparat da se nakon  konstatnog opterecenja(na pocetku je uvek najteze i uvek forsiram prvih tri cetri meseca) da se oporave misici?

Interesujeme posto se znojim tokom vezbanja kad se potrosi mast i vec dobije znatno na misicnoj masi primetio sam da imam dosta vode "u" misicima tj posle vezbanja misici kao da se  "smanje" i delujem mrsavije ali to dosta varira u mom slucaju. Dan kad imam pauzu misici nateknu izgledam da sam dobijo na misicnoj masi znatno i tako u krug. Ishrana je umerena ali jedem manje vise sve. Da li je to normalno ponasanje misica i tela  za vezbanje u teretani jacim intezitetom bez koriscenja "dodataka" ishrani?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Nokia e63
Sto se tice prvog dela, ja isto nista nisam koristio, al svi kazu da je najbolji glutamin za oporavak misica, isto tako upale su daleko manje nego bez njega...

A drugi deo, jebem li ga, mozda samo tako izgledas sam sebi, ja isto kad napravim pauzu 10ak dana, cini mi se kao da sam smrsao 5kg a ostao sam isti...
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
I-mate 30 Pro
88kg...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
coda
gde je taj covek  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
yoga yogaaa. . . . jedva čekam da krenem ponovo.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Samsung GT-S7580
Колико ови тегови треба да буду тешки?  Smile Smile

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 891 892 894 895 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:56:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.