Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:14:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 893 894 896 897 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fitnes i bodibilding  (Pročitano 1197678 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 193
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
Joj moja greska. Izvinjavam se, nisam video odgovor.
Uf, pa lepo da izgledam, sada samo sa ledjima mogu da dignem preko 200 kg onih poluga.
A ovako jedva i 20 kg ploca onih na spravama, 60 kg mrsav, valjda 60 kg.
IP sačuvana
social share
Mozes imati rezultate ili izgovore nikako oboje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
SonyEricsson W800i
Pih, lepo da izgledam, sve je to subjektivno  Smile
Ako si mrsaviji moraces da nabacis masu, sto znaci uz odredjeni program koji dobijes od trenera moraces i jace da se hranis, naravno, i to ide planski, ne sad gomila Ishlera nego riba, belo meso, belance ... i to u velikim kolicinama ako ne planiras da konzumiras neke dotatke, proteine itd .
Ako si deblji, forsirace se verovatno kardio, uz slicnu ishranu samo naravno kolicinski slabiju.
Opet, tesko da ti mi mozemo ovde napamet reci sta ti je pametno ciniti. Na osnovu onoga sto ti trener kaze moci ce da se stvori prava slika gde si ti sad i sta tim preporucenim radom dobijas  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Apple iPhone 7
Da li mi mozete pomoci?
Zanima me koja je sprava zasto, i kao trener (ukoliko ovde postoji) vezbe sa tegovima koje preporucujete (pocetnik dve nedelje)

koliko imas godina, visina i tezina ???


sto se tice treninga najvaznija je ishrana !!! nije dzaba ona izreka da se misici prave u kuhinji.

ako si pocetnik rokaj sklekove,zgibove,propadanja kao osnovu. da dobijes prvo snagu. kad dobijes snagu onda predjes na tegove i radis neke osnovne vezbe sa tegovima. to je u principu to.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 193
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
Ne znam ali mozda ovde nekp zna. Svuda sam trazip tu spravu za ledja na internetu da vidim sta tacno kpji misic trenirs i nema je nigde, a ima u teretani!
Sprava je uspravna, ima za noge da se stavi i ppdesi, gura se ledjima takodje ima i to da de ppdesi (od 1 do 5) onda ima kao nešto neki valjak e tp se gura ledjima i takpdje ima da se ppdesi, prvo se sedne na spravu zaveze se da ne bi odletio napred jer je ti ledjima guras nazat, e da i rukama se drzis za rukohvat. 


Da, vezbe za masu, sta to pdrazumeva? Pa nisu li sve vezbe za masu tj da se dobije na misicima?
IP sačuvana
social share
Mozes imati rezultate ili izgovore nikako oboje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Apple iPhone 7
mene stvarno sad mrzi da ti objasnjavam sve od pocetka. ali bez uvrede vidi se da ti bas nemas pojma nista o bodibildingu.

dobronameran saver: otidi na x3mforum i 3 dana citaj non stop. posle se vrati i postavi pitanja pa cemo moci da razgovaramo. ovako bi ti imao 1000 pitanja i pod pitanja i ova tema bi se razvukla jos vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 193
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
Sto vise vremena provodim u teretani to vise kapiram vezbe koje postoje.
Recite mi samo ovako.
Secer nedolazi u obzir nikako.
A kako je onda cokoladno mleko dobro bas posle treninga ako sadrzi secer.
I nikada nisam bio zagovornik to sto kazes da se oblikuju misici hranom kakvu jedes, pa oblikuju se vezbama. Jednostavno cilj mi je da lepo oblikujem misice da nisam nabildovan, oko 1.80cm sam visok.
IP sačuvana
social share
Mozes imati rezultate ili izgovore nikako oboje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Apple iPhone 7
Sto vise vremena provodim u teretani to vise kapiram vezbe koje postoje.
Recite mi samo ovako.
Secer nedolazi u obzir nikako.
A kako je onda cokoladno mleko dobro bas posle treninga ako sadrzi secer.
I nikada nisam bio zagovornik to sto kazes da se oblikuju misici hranom kakvu jedes, pa oblikuju se vezbama. Jednostavno cilj mi je da lepo oblikujem misice da nisam nabildovan, oko 1.80cm sam visok.

Cokoladno mleko nije dobro posle treninga. To pokazuje da si nazalost i dalje nezreo, ali vremenom ces shvatiti.
Misici se oblikuju vezbama, ali telo ne moze da stvara misice ako ne jedes proteine (meso,jaja,sir) itd.


mozes ti da treniras ko konj svaki dan, ali ako ti je dorucak Burek, rucak spagete i kecap , vecera pica  ti misice neces izgraditi.  vec ces se mozda i ugojiti ako prekomerno jedes ono sto ne treba. probaj pa vidi. ja samo ne zelim da ucis na greskama kao ja sto sam morao. ali dobro videces i sam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.71
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Idi na građevinu malo, zaradićeš kintu i napraviti čelične mišiće a jedeš samo leba i salamu   Smile
« Poslednja izmena: 11. Maj 2015, 21:26:26 od insideman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 193
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
Ukucaj na googlu cokoladno mleko teretana!  Smile
IP sačuvana
social share
Mozes imati rezultate ili izgovore nikako oboje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
SonyEricsson W800i
Mislim da je greska krenuti u teretanu bez neke pripreme, a pod tim smatram bar par meseci sklekova, zgibova, propadanja, trbusnjaka i cucnjeva. Isto tako, pre svega toga treba posedovati neko predznanje, malo se ti bolje informisi ako zelis da to sve ispadne kako valja  Smile
Misici se oblikuju vezbama + ishranom. Jedno bez drugog jednostavno ne ide. Gore ti je covek lepo rekao, uzalud ti treniranje ako ti je ishrana losa, ustvari, nije u potpunosti uzalud, mozes malo da se zategnes, ali neke bolje rezultate ne mozes da ocekujes. Ako si mrsav treba ti jaca ishrana, ako si deblji da bi "oblikovao misice", tj, dobio neku definiciju, moras bas bas da pazis sta jedes, i kad jedes.
Malo secera te nece ubiti bre, popij ponekad to cokoladno mleko kad si zapeo  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 893 894 896 897 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:14:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.