Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuk Jeremić : Srbija bi prihvatila kosovske Albance u vladi  (Pročitano 10602 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
Pa po pojedinim stavovima da se zbog albanske netrpeljivosti nad nama mi trebamo odreći KosovskoMetohijskog ognjišta stiče se utisak ko da smo mi njima banuli na rodno tle a ne oni nama...

Evo jedan praktičan primer iz svakodnevnog života kako bi to izgledalo:
Primiš stanare i posle nekoliko godina oni te nešto ne gotive i ti brate seli se iz svoje kuće...Ukoliko su ti isti stanarti svojim trudom i ulaganjem doprineli razvoju i boljem životu u toj istoj kuću najveće pravo koje mogu dobiti je doživotno pravo za korišćenje tog istok...Bilo kakvo narušavanje pravila kuće bi trebalo da se proprati najblaže sankcijama a najbrutalnije oduzimanje tog doživotnog prava i davanje roka za iseljenje...Isto važi i za drugu stranu, ako se stanodavac ne pridržava osnovnih  načela ljudskih i stanarskih prava ii ako u bilo kom trenutku primenjuje neke nesrazmerne mere rukovođenja (a da pri tom za to nije bio ničim izazvan), stanari imaju pravo na žaljenje i pokretanja disciplinskih mera od strane merodavnih sudskih centara

Šiptari tokom celog svog postojanja na našim prostorima ni jednog trenutka se nisu prijataljski odnosili prema svome domaćinu...Najveća lojalnost su pridavali svome strateškom parteru Titu sa kojim je u suštini i započeta sama faza otimanja KiM-a...U suštini da je u pitanju bilo kakva civilizovanija nacija mislim da bi se odavno, makar društveno i političi, asimilirala sa ostatkom Srbije, kao što je to u ostalom Mađarima i Bugarima pošlo za rukom, i pored onih nemilih događaja koe su izazivali tokom II svetskog rata. Međutim, bilo kakav prototip prosečnog albanca se ni po kojoj osnovi nije do dana današnjeg uklopio u život svih nas. Ja sam na 20 km od prvih šiptarskih naselja i odlično znam priču, po pitanju svih mogućih okolnosti takvog suživota. Pomenuvši Tita i njegovu fatalnu epohu za srpski narod, moram napomenuti i neke detalje vezane za još jedan razlog trenutnog stanja u mom kraju. Naime, sredinom 70-tih ili početkom 80-tih, nisam siguran, dobar deo sela koja se nalaze u neposrednom okruženju Opštine Bujanovac, prebačena su na spisak građana koja se vode pod Opštinom Vranje. U tom trenutko to možda nije predstavljalo neki poseban problem, ali eto 20-tak godima nakon toga ti isti ljudi su mogli da odlučuju na izborima za lokalnu vlast na kojima pobediše šiptari i u Opštini Bujanovac,i manje više drže kontrolu pod svojim rukama. Parama iz državne kase grade puteve u pravcu ka Trnovcu, bazi najvećih narkodilera u jugoistočnoj Evropi. I..šta ćemo sad...dal se mi možemo setiti neke stratečke smicalice pa da na takvom istom dugoročnom palnu povratimo ono što nam je na finjaka oteto. A mi ne samo što se na bavimo planiranjem takvih akcija nego se još međusobno prepucavamo da li se uopšte za to treba boriti

Ako ćemo se voditi po DaniloBG principu ne prisiljavanja nametanja neke volje u budućoj saradnji između dveju zavađenih strana, onda da se mi zbog te iste netrpeljivosti prema šiptarima lepo potrudimo da njih eliminišemo sa ovih prostora Srbije, ma da kada bi se Danilo pitao možda bi mi bili baš ti koji bi polako trebali da pakujemo naše kofere pa da ne usporavamo aktuelni proces "zagađivanja" ovih prostora...Ne znam, ma prosto nisam pametan  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
da li bi se neko olako odrkoa svoje dedovine u koju je decenijama i to debelo ulagao ?
Ne verujem1
Tako i dalje mislim da se Srbija- bez obzira na sve stos e sada desava - neve tek takoolako odreci Kosova!
Pa niko normalan u Srbiji nece dozvoliti da propadne sve ulozeno u Kosovo.
Najveci za*eb siptara je sto tapije na zemlju na Kosovu ima Srpska pravoslavna crkva i manstiri koji su tapije dobijali od Srpskih kraljeva u srednjem veku .
Neko ce to morati da plati.
Srbija u ovom trenutku placa i kredite i kamate na kredite za Kososvo a nema nikakave ingerencije tamo.
Zar i to ne govori o stavu Srbije o Kosovu                /
Koliko cee trebati siptari da sve to plate?
Koliko ce se morati da vrati Srbiji za preduzeca koja su privatizovana bez njenog znanja i uticaja ?
Nimalo lako resiva situacija iako mnogi misle drugacije pa lete kao guske u nebo-posebno SAD.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Citat
Ja jednostavno ne vidim posle svih propuštenih šansi u prošlosti, a pogotovo posle izgubljenog rata 1999. godine i potpisivanja kumanovskog sporazuma i rezolucije 1244 na čemu može da se temelji bilo kakav optimizam oko Kosova.

Kumanovski sporazum bila je nužda , ne bi li zemlja dalje tonula u potpuni kolaps i nesreću . Nato bombardovanje je jedna od najlicemernijih i najnepravednijih akcija u istoriji ljudskog ratovanja . Uzeti kao direktan povod nameštaljku tipa Račak , i zaobilaziti međunarodne institucije ,samo da bi jedno irsko govedo , tako da ga nazovem , imao u svojoj kolekciji još jedan svoj privatni pohod u zaštitu "međunarodnog prava" i "demokratije" .

Citat
Razumem emocije, ali šta može da se uradi danas?

Može onoliko koliko je dovoljno da se izbegnu truli kompromisi i prebijanja .

Citat
Rusija može da koči donošenje nove rezolucije, ali to samo znači da na snazi ostaje međunarodna uprava u skladu sa rezolucijom 1244. Šta sutra Srbija može da uradi ako kosovski Albanci jednostrano proglase nezavisnost? Ništa. Šta može Srbija da uradi ako bilo koja zemlja prizna Kosovo? Ništa.

Revidiranje odnosa sa takvim zemljama . Naravno ekonomski aspekt to ne bi trebalo da pogađa , postoje kvalitetni mehanizmi koji ne ugrožavaju nesmetan protok roba i usluga .

Citat
Stvari su otišle suviše daleko, a pogotovo posle rata 1999. godine da bi se vratile na pređašnje stanje. Albanci jednostavno na to nikada ne bi pristali a ne vidim da postoji bilo kakav mehanizam koji bi mogao da ih natera da drugačije razmišljaju.

Niko ne govori o pređašnjem stanju . Svi znamo kakvo je ono bilo . Govori se o jednom velikom ispitu koji moramo svi da položimo .I mi i Albanci . Tvrdoglavo magare samo toljaga natera da se ponaša normalno , ali ljudi nisu tolike životinje da se samo tuku , postoji i nešto što se zove dogovor . Smile

Ida želim da te pitam šta si ti po nacionalnosti , ako nije tajna .

Markoski,

Hajde da se ne pretvaramo. Kumanovski sporazum je bio klasična kapitulacija - potpuno povlačenje vojske i policije i svih državnih institucija a ne nekakav politički manevar. Sve kapitulacije, predaje i slične odluke donose se kada si suočen sa porazom. Kapitulacija  sa sobom nosi razne neprijatne stvari, uključujući i gubitak teritorije. I Mađari su tako izgubili i Vojvodinu i Transilvaniju 1918. godine. Mi kao narod treba da naučimo da politika kakva god da je vođena sa sobom nosi neke konsekvence

Slažem se da bi bilo najbolje da se postigne dogovor između Srba i Albanaca. I to je moglo da se uradi pre izbijanja rata. Sada mislim da više nema prostora za to. I sam znaš da političku elitu u Srbiji pod Miloševićem nije bilo briga za pravljenje nekog dugoročnog dogovora. Oni su razgovarali samo sa svojim virtual-reality "poštenim Albancima" poput Rahmana Morine i potpuno ignorisali stvarnost.

Što se tiče pitanja nacionalnosti, krvne grupe, omiljene poze u sexu..bez uvrede ali na tako banalan način nemam nameru da razgovaram. 



« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 17:00:39 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 

Što se tiče pitanja nacionalnosti, krvne grupe, omiljene poze u sexu..bez uvrede ali na tako banalan način nemam nameru da razgovaram. 





Što, da se ne stidiš možda svih tih opredeljenja i pripadnosti kojima inače pripadaš  Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 18:42:07 od producnenad »
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6630
Citat
Hajde da se ne pretvaramo. Kumanovski sporazum je bio klasična kapitulacija - potpuno povlačenje vojske i policije i svih državnih institucija a ne nekakav politički manevar. Sve kapitulacije, predaje i slične odluke donose se kada si suočen sa porazom.

Mislim da si dovoljno pametan da to možeš da zaključiš iz moga posta te je ovo što si napisao suvišno .

Citat
Što se tiče pitanja nacionalnosti, krvne grupe, omiljene poze u sexu..bez uvrede ali na tako banalan način nemam nameru da razgovaram. 

Zašto banalno , nisam imao da diskreditujem tvoju nacionalnost , već sam to upitao usputno .
Ovo je pitanje od nacionalnog značaja , prema kome se mora pokazati jednaka ili čak veća odgovornost poput nekih sličnih političkih tema . A ja kod tebe nisam to primetio što možda može imati upravo i veze sa tvojom nacionalnom opredeljenošću .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 
Tačno. Sve dok ne budu bili međunarodno priznata država tražiće pasoše.
Наши су тешке будале када им издају пасоше. Да се ја питам цимао би их без граница. Те фали печат, те изгужван папир, није му леп потпис, да ми донесе рачуне за струју у задњих 20 год и сл.
tvoja najbolja izjava od kako si na forumu!
svakako smo najebali ako nam KiM ostane.
Tuguj,tuguj prijatelju moj,.....
pa kad se iztugujes,idi malo do LDP-a da se tesite,....
 Smile
Jesi cuo vest od sinoc?
 Smile
Vest od sinoc je pobeda Srbije,Rusije i Medjunarodnog prava.Pobeda mudre politike Vojislava Kostunice kao i celog drzavnog vrha pa i dela opozicije koja je interese Srbije stavila ispred interesa svoje partije i time pomogla jedinstvu u odbrani Kosova i Metohije od svih svetskih cinioca,albanskih terorista koji su zeleli da krsenjem Rezolucije 1244 izbore Nezavisnost Srpske Neotudjive Juzne Pokrajne,Kosova i Metohije.
 Smile


Sta ces sad,..."Demokrato"?
 Smile
kretenu, da li si cuo nastavak vesti?
za KiM odlucuje dalje kontakt grupa.

ili nemas mozga da shvatis sta to znaci?

dalje, ja ne gaim osecanja po pitanju politike vec samo gledam nas interes to je najbolje i najracionalnije.
nasa tuga i mrznja, uopste, osecanja, nece nam pomoci da izadjemo iz govana.
samo pamet.
ah, da , izvini, pomenuo sam pamet, mora da ti smeta ta rec...nepoznanica...
danilo sipcima je natalitet odavno u padu i nastavlja da pada
to i sami kazu...
To je tacno. Siptari sa Kosova imaju sve manji natalitet.
'Njima prosek vade Albanci koji nemaju veze sa Srbijomm a sada zive na KiM .
Oni se jos uvek kote kao pacovi diok su se domaci siptari malo opametili pa i oni vode racuna kako ce izvesti na put svoju decu a ne kao pre - prave ih kao pacove i puste ih da se snalaze kako znaju i umeju .
Polako prolazi i tamo vreme velikih porodicnih zadruga - nekoliko generacija u jednom toru.
ne kazem da toga inema ali ima ga sve manje.
Kod siptara najveci problem sto svi onio hteli ne hteli moraju da daju lovu za veliku Albaniju pod pretnjom njihovim pordoicama. Tako ispada da su svi za veliku Albaniju a i nije bas tako.

Albanci iz Albanije(ako si mislio na te) uopste nemaju velik natalitet cak je u Albaniji pao po prvi put ispod 2 djetata sam negdje citai

a siptara na kosovu je opao cini mi se za oko pola
sto znaci ako su ranije imali u prosjeku 6 djece danas imaju 3
sto i nije strasno toliko
pa vise im nije gusto.
dobili svoju drzavu.
nema potrebe...
Vidi i slusaj njihove najave ako dodje do jednostranog osamostaljenja Kosdova za dan zastave 28. novembra.
Izjava Cekua za 28 Novembar,
mene zabrinjava.
 Smile

mene jedino i raduje ta cekuova izjava!
to bi znacilo da isto tako i srbi sa severa mogu da proglase samostalnost. ako budu organizovani i psotave granice. ima cudo da napravimo.
mozda nam i prodje podela.
Ja jednostavno ne vidim posle svih propuštenih šansi u prošlosti, a pogotovo posle izgubljenog rata 1999. godine i potpisivanja kumanovskog sporazuma i rezolucije 1244 na čemu može da se temelji bilo kakav optimizam oko Kosova.
Razumem emocije, ali šta može da se uradi danas?
Rusija može da koči donošenje nove rezolucije, ali to samo znači da na snazi ostaje međunarodna uprava u skladu sa rezolucijom 1244. Šta sutra Srbija može da uradi ako kosovski Albanci jednostrano proglase nezavisnost? Ništa. Šta može Srbija da uradi ako bilo koja zemlja prizna Kosovo? Ništa.
Stvari su otišle suviše daleko, a pogotovo posle rata 1999. godine da bi se vratile na pređašnje stanje. Albanci jednostavno na to nikada ne bi pristali a ne vidim da postoji bilo kakav mehanizam koji bi mogao da ih natera da drugačije razmišljaju.
Sta je tebi,nesreco jedno? Smile
Razumes li ti ista ovde o politicil ili nas samo nerviras sve,da ti prodje vreme. Smile
.....izgubljeni rat,.....sta moze da se radi,..... Smile


...O boze.
 Smiley 1
vidis, aj sam shvatio.
ti si poceo da citas novine pre 3 nedelje i sad mislis da znas sve o stanju u srbiji, spoljnoj politici i sl.
dakle, ti si noob. i pocni tako da se ponasas jer nemas pojma sa zivotom.
Citat
Hajde da se ne pretvaramo. Kumanovski sporazum je bio klasična kapitulacija - potpuno povlačenje vojske i policije i svih državnih institucija a ne nekakav politički manevar. Sve kapitulacije, predaje i slične odluke donose se kada si suočen sa porazom.

Mislim da si dovoljno pametan da to možeš da zaključiš iz moga posta te je ovo što si napisao suvišno .

Citat
Što se tiče pitanja nacionalnosti, krvne grupe, omiljene poze u sexu..bez uvrede ali na tako banalan način nemam nameru da razgovaram. 

Zašto banalno , nisam imao da diskreditujem tvoju nacionalnost , već sam to upitao usputno .
Ovo je pitanje od nacionalnog značaja , prema kome se mora pokazati jednaka ili čak veća odgovornost poput nekih sličnih političkih tema . A ja kod tebe nisam to primetio što možda može imati upravo i veze sa tvojom nacionalnom opredeljenošću .
danilo je vec X puta dao do znanja i dokazao da voli srbiju i da mu je do nje stalo.
pisao je siroke sastave o srpskom boljitku pod uslovom pristupanja EU.  dakle, ni ja nisam srbin(vec makedonac) ali mi se za makedoniju jebe. i volim jedino srbiju prezivam se na 'ski' i za to mi se jebe. rodjen sam ovde i volim svoju domovinu srbiju.
a to sto imamo razlicite stavove ne znaci da ne volimo srbiju.
vec na drugaciji nacin.
ja npr srbiji zelim najbolje, zelimda ekonomski napreduje, da bude priznata u svetu, da ima dobar imidz, turizam. a vi na drugi nacin, vi zelite da se srbi poznaju po ponosu i siromastvu i zatucanosti, tvrdoglavosti(sto je po meni glupo)

jbg. stvar izbora
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6630
Ne moraš odgovarati u tuđe ime , to nije lepo , nisi ti drveni advokat   Smile

Pošto već prelaziš preko nekih stvari , moj savet ti je da postaneš Marsovac , pa da kad uđemo u EU imaš prvenstvo kupovine parcele .

Citat
vi zelite da se srbi poznaju po ponosu i siromastvu i zatucanosti, tvrdoglavosti(sto je po meni glupo)

Molim te budi učtiv i piši ime naroda (bilo kojeg) velikim slovom . Drugo , zar svaki čovek nema svoj ponos i dostojanstvo .  Zar opet to nije deo kulturne tradicije i identiteta svakog naroda .
Materijalne stvari ne određuju vrednost ( ne bogatsvo ) čoveka , već njegova afirmacija i stvaralaštvo . Novac je ružni fetiš koji veličaju najviše oni koje ti kritikuješ i koji su 90-tih obrali polove .
Ne znam šta je zatucanost , nijednom čoveku nije cilj da bude pasivan objekt u životu , prema tome ta kvalifikacija ne važi .
Tvrdoglavost je šira odrednica , ti si verovatno mislio na prkos naroda . Danas najveći bogataši u svetu poznati su po tvrdoglavosti , da nije bilo po njihovom ne bi ni postali to što jesu . 
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Kraljevicu izgleda da imas rezervnu domovinu kada te raduje olako krcmljenje Srbije i njeno rasparcavanje ?
Pa niko normalan ne zeli to a ti se radujes sto ce za dan zastave siptari jednostrano priznati samostalnost Kosova.
Stvarno decko tebi treba vise od jedne daske u glavi, vise od grede-tebi fali cela strugara a i onda bih se pitao zbog tvojih stavova da li si i dalje normalan. Smile Smile Smile
Strasno je sto zivis u Srbiji a radujes se njenom cepanju i rasparcavanju. Smiley 1
Samo je za tebe steta sto je takvih kao ti veoma malo i nebitni ste. Smile
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This time, next year, we'll be millionairs ...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 467
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5228
Da li je neko razmišljao šta ako Šiptari na ovim pregovorima slučajno kažu: može, ostajemo u Srbiji???
Šta onda???
Voleo bih da vidim facu Koštunici... Ne bi znali šta da radimo sa njima...
Ajde integriši divljake u sistem! Ne biva to baš tako.

Računica je prosta:
Na izbore izlazi do 4 miliona gradjana u centralnoj Srbiji.
Oni su vojska, disciplinovani kao radikali, izaći će ih bar milion...
To je 30% poslanika ili 70-tak, pa izvolite ko želi da pravi vladu sa njima...

A to ako mi računamo nek ostanu oni i dalje u Srbiji, a da im ne damo ništa, to tek ne biva...
To neće ni Žirinovski ni Zjuganov sa sve kozacima hteti da brane...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
e pa nema jare i pare bez krsenja zenevskih konvencija
IP sačuvana
social share
"All beings tremble before violence. All fear death. All love life. See yourself in others. Then whom can you hurt? What harm can you do?'' izvor Sutta Nipata
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.