Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuk Jeremić : Srbija bi prihvatila kosovske Albance u vladi  (Pročitano 10719 puta)
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Dragi Markoski,

Licemerje je pričati o Kosovu iz fotelja u Beogradu, Novom Sadu, Banjaluci. "Neću Veliki Albaniju, ali mi ne pada na pamet da živim na Kosovu" je licemerna filozofija.

Koje racionalno rešenje ti vidiš na teritoriji gde je 90 odsto stanovništva nesrpsko i neprijateljski raspoloženo prema Srbiji. Kosovo je izgubljeno zato što 90 posto populacije nikada nije ni posetilo Kosovo a  kamoli planiralo da započne svoj život tamo. To je nažalost jedan mit koji je služio samo za političke manipulacije i mobilizaciju nacije ali nikada nije bio iskrena nacionalna ideja vodilja.

Da jeste Kosovo bi bilo puno novih srpskih naselja i naseljenika, ljudi bi otvarali preduzeća, rađali decu, borili se da izgrade kuće što bliže Gazimestanu ili Dečanima kao što to čine Jevreji kraj Jerusalima.  Toga ovde nema i to nije od juče i ti to vrlo dobro znaš.

« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 14:19:29 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Dragi Markoski,

Licemerje je pričati o Kosovu iz fotelja u Beogradu, Novom Sadu, Banjaluci. "Neću Veliki Albaniju, ali mi ne pada na pamet da živim na Kosovu" je licemerna filozofija.

Koje racionalno rešenje ti vidiš na teritoriji gde je 90 odsto stanovništva nesrpsko i neprijateljski raspoloženo prema Srbiji. Kosovo je izgubljeno zato što 90 posto populacije nikada nije ni posetilo Kosovo a  kamoli planiralo da započne svoj život tamo. To je nažalost jedan mit koji je služio samo za političke manipulacije i mobilizaciju nacije ali nikada nije bio iskrena nacionalna ideja vodilja.

Da jeste Kosovo bi bilo puno novih srpskih naselja i naseljenika, ljudi bi otvarali preduzeća, rađali decu, borili se da izgrade kuće što bliže Gazimestanu ili Dečanima kao što to čine Jevreji kraj Jerusalima.  Toga ovde nema i to nije od juče i ti to vrlo dobro znaš.


I sta sad?
 Smile
Posto je tako sada (u odnosu na 1000 godina ranije)
treba a kazemo pa-pa kosovo,pa-pa,...... Smile

Sta je bre vama?
 Smiley 1
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6630
2 danilobg
Kakve veze ima ta tvoja konstatacija o 90 odsto Albanaca . Usput to je delimično tačno .Ako se izuzme proj proteranih Srba i broj novopridošlih Albanaca prava slika tamo ne prelazi 3/4 . Mnogo je manipulacija sa tim podacima koji ne oslikavaju baš pravo stanje . Ja nisam od onih Terazijanca koji upravljaju i razmišljaju na taj način , pre bih rekao suprotno . Imao sam ja rođake u Gnjilanu , sećam se i mladića iz Krajine koji su 96 pobijeni u kafiću , verovatno zbog poreza.
Ti si realan u svojim iskazima . Situacija je takva da imamo posla sa veoma opasnim i neprijateljski rasploženim narodom , za koji otvoreno tvrdim , proučavajući njihovu istoriju i zasluge čovečanstvu ne prelaze 15.vek .
Voleo bih da pročitaš slučaj Muje Ferata ,jedan od mnogobrojnih slučajeva srpske golgote na KIM , malo stariji članovi verovatno se sećaju događaja u kojima je sudelovao nacionalistički ludak koji je u ime Envera Hodže žigosao i ubijao srpske porodice . Naravno Enver Hodže , onog koji je rehabilitovao Veliku Albaniju u koju se danas kunu oni koji vladaju kosovskim institucijama .
Poštujem stav koji ti zastupaš , za razliku nekih koji misle kao ti , imaš pristojan rečnik za diskusiju , ali sa tim stavom nećeš dogurati daleko . I u jednom i drugom slučaju verovatno češ izgubiti , samo što ćeš samo u jednom od njih sačuvati obraz i dostojanstvo .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Treba probati da se izvuce maksimalno što se može obzirom na situciju u kojoj se nalazimo,šta bi mi i da snjma koji nas nemogu smisliti?jasno je da se više nemože zajedno!Ja da se pitam ako bi mogla neka vrsta podele?bilo bi zadovoljvajuce (barem se nadam) za obe strane!
« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 14:42:01 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Licemerje je pričati o Kosovu iz fotelja u Beogradu, Novom Sadu, Banjaluci. "Neću Veliki Albaniju, ali mi ne pada na pamet da živim na Kosovu" je licemerna filozofija.
Koje racionalno rešenje ti vidiš na teritoriji gde je 90 odsto stanovništva nesrpsko i neprijateljski raspoloženo prema Srbiji. Kosovo je izgubljeno zato što 90 posto populacije nikada nije ni posetilo Kosovo a kamoli planiralo da započne svoj život tamo. To je nažalost jedan mit koji je služio samo za političke manipulacije i mobilizaciju nacije ali nikada nije bio iskrena nacionalna ideja vodilja.
Da jeste Kosovo bi bilo puno novih srpskih naselja i naseljenika, ljudi bi otvarali preduzeća, rađali decu, borili se da izgrade kuće što bliže Gazimestanu ili Dečanima kao što to čine Jevreji kraj Jerusalima. Toga ovde nema i to nije od juče i ti to vrlo dobro znaš.
Njaveci licemeri u slucaju KIM su medjunarodne snage na celu sa SAD. neka dozvole da Srpske policja vrski svoju duznost- za pocetak na treitoriji gde su Srbi vecina video bi kako bi se mnogo toga iz korena promenilo.
zar stvarno mislis da nema zaintersovanih za povratak na Kosovo ?
Gresis. Ima ih ali im UNMIK i medjunarodne snage KFOR-a ne dozvopljavaju.
Pa kako bi kada su ameri dobili vojnu bazu kod Urosveca, kada su dobili silne pare od siptarskog lobija u Americi      dase u Kongresu lobira za siptare?
Polovina tih kongresmena ne zna ni geografiju i ne zna sta se desava na Kosovu, gde je ono uopste ali je najbitniji mister $. I to mnogo mister $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ .
On u ovom trenutku odlucuje a ne razum.
Medjutim ne moze SAD uvek biti u pravu.
Pogledaj ih u Iraku.
Vidi i slusaj njihove najave ako dodje do jednostranog osamostaljenja Kosdova za dan zastave 28. novembra.
vec sada pripremaju odstupnicu.
Strpljenja treba ali ce Srbija ipak vremenom uspostaviti kontrolu nad Kosovom.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Vidi i slusaj njihove najave ako dodje do jednostranog osamostaljenja Kosdova za dan zastave 28. novembra.
Izjava Cekua za 28 Novembar,
mene zabrinjava.
 Smile
Strpljenja treba ali ce Srbija ipak vremenom uspostaviti kontrolu nad Kosovom.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
2 danilobg
Kakve veze ima ta tvoja konstatacija o 90 odsto Albanaca . Usput to je delimično tačno .Ako se izuzme proj proteranih Srba i broj novopridošlih Albanaca prava slika tamo ne prelazi 3/4 . Mnogo je manipulacija sa tim podacima koji ne oslikavaju baš pravo stanje . Ja nisam od onih Terazijanca koji upravljaju i razmišljaju na taj način , pre bih rekao suprotno . Imao sam ja rođake u Gnjilanu , sećam se i mladića iz Krajine koji su 96 pobijeni u kafiću , verovatno zbog poreza.
Ti si realan u svojim iskazima . Situacija je takva da imamo posla sa veoma opasnim i neprijateljski rasploženim narodom , za koji otvoreno tvrdim , proučavajući njihovu istoriju i zasluge čovečanstvu ne prelaze 15.vek .
Voleo bih da pročitaš slučaj Muje Ferata ,jedan od mnogobrojnih slučajeva srpske golgote na KIM , malo stariji članovi verovatno se sećaju događaja u kojima je sudelovao nacionalistički ludak koji je u ime Envera Hodže žigosao i ubijao srpske porodice . Naravno Enver Hodže , onog koji je rehabilitovao Veliku Albaniju u koju se danas kunu oni koji vladaju kosovskim institucijama .
Poštujem stav koji ti zastupaš , za razliku nekih koji misle kao ti , imaš pristojan rečnik za diskusiju , ali sa tim stavom nećeš dogurati daleko . I u jednom i drugom slučaju verovatno češ izgubiti , samo što ćeš samo u jednom od njih sačuvati obraz i dostojanstvo .


Markoski,

Ja jednostavno ne vidim posle svih propuštenih šansi u prošlosti, a pogotovo posle izgubljenog rata 1999. godine i potpisivanja kumanovskog sporazuma i rezolucije 1244 na čemu može da se temelji bilo kakav optimizam oko Kosova.

Razumem emocije, ali šta može da se uradi danas?

Rusija može da koči donošenje nove rezolucije, ali to samo znači da na snazi ostaje međunarodna uprava u skladu sa rezolucijom 1244. Šta sutra Srbija može da uradi ako kosovski Albanci jednostrano proglase nezavisnost? Ništa. Šta može Srbija da uradi ako bilo koja zemlja prizna Kosovo? Ništa.

Stvari su otišle suviše daleko, a pogotovo posle rata 1999. godine da bi se vratile na pređašnje stanje. Albanci jednostavno na to nikada ne bi pristali a ne vidim da postoji bilo kakav mehanizam koji bi mogao da ih natera da drugačije razmišljaju.






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ja jednostavno ne vidim posle svih propuštenih šansi u prošlosti, a pogotovo posle izgubljenog rata 1999. godine i potpisivanja kumanovskog sporazuma i rezolucije 1244 na čemu može da se temelji bilo kakav optimizam oko Kosova.
Razumem emocije, ali šta može da se uradi danas?
Rusija može da koči donošenje nove rezolucije, ali to samo znači da na snazi ostaje međunarodna uprava u skladu sa rezolucijom 1244. Šta sutra Srbija može da uradi ako kosovski Albanci jednostrano proglase nezavisnost? Ništa. Šta može Srbija da uradi ako bilo koja zemlja prizna Kosovo? Ništa.
Stvari su otišle suviše daleko, a pogotovo posle rata 1999. godine da bi se vratile na pređašnje stanje. Albanci jednostavno na to nikada ne bi pristali a ne vidim da postoji bilo kakav mehanizam koji bi mogao da ih natera da drugačije razmišljaju.
Sta je tebi,nesreco jedno? Smile
Razumes li ti ista ovde o politicil ili nas samo nerviras sve,da ti prodje vreme. Smile
.....izgubljeni rat,.....sta moze da se radi,..... Smile


...O boze.
 Smiley 1
« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 15:29:58 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6630
Citat
Ja jednostavno ne vidim posle svih propuštenih šansi u prošlosti, a pogotovo posle izgubljenog rata 1999. godine i potpisivanja kumanovskog sporazuma i rezolucije 1244 na čemu može da se temelji bilo kakav optimizam oko Kosova.

Kumanovski sporazum bila je nužda , ne bi li zemlja dalje tonula u potpuni kolaps i nesreću . Nato bombardovanje je jedna od najlicemernijih i najnepravednijih akcija u istoriji ljudskog ratovanja . Uzeti kao direktan povod nameštaljku tipa Račak , i zaobilaziti međunarodne institucije ,samo da bi jedno irsko govedo , tako da ga nazovem , imao u svojoj kolekciji još jedan svoj privatni pohod u zaštitu "međunarodnog prava" i "demokratije" .

Citat
Razumem emocije, ali šta može da se uradi danas?

Može onoliko koliko je dovoljno da se izbegnu truli kompromisi i prebijanja .

Citat
Rusija može da koči donošenje nove rezolucije, ali to samo znači da na snazi ostaje međunarodna uprava u skladu sa rezolucijom 1244. Šta sutra Srbija može da uradi ako kosovski Albanci jednostrano proglase nezavisnost? Ništa. Šta može Srbija da uradi ako bilo koja zemlja prizna Kosovo? Ništa.

Revidiranje odnosa sa takvim zemljama . Naravno ekonomski aspekt to ne bi trebalo da pogađa , postoje kvalitetni mehanizmi koji ne ugrožavaju nesmetan protok roba i usluga .

Citat
Stvari su otišle suviše daleko, a pogotovo posle rata 1999. godine da bi se vratile na pređašnje stanje. Albanci jednostavno na to nikada ne bi pristali a ne vidim da postoji bilo kakav mehanizam koji bi mogao da ih natera da drugačije razmišljaju.

Niko ne govori o pređašnjem stanju . Svi znamo kakvo je ono bilo . Govori se o jednom velikom ispitu koji moramo svi da položimo .I mi i Albanci . Tvrdoglavo magare samo toljaga natera da se ponaša normalno , ali ljudi nisu tolike životinje da se samo tuku , postoji i nešto što se zove dogovor . Smile

Ida želim da te pitam šta si ti po nacionalnosti , ako nije tajna .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ida želim da te pitam šta si ti po nacionalnosti , ako nije tajna .
Smem li ja da
odgovorim na ovo pitanje?
 Smile



....meni je odavno vec sumnjiv.
 Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 15:47:22 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.