Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuk Jeremić : Srbija bi prihvatila kosovske Albance u vladi  (Pročitano 10713 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
danilo sipcima je natalitet odavno u padu i nastavlja da pada
to i sami kazu...
To je tacno. Siptari sa Kosova imaju sve manji natalitet.
'Njima prosek vade Albanci koji nemaju veze sa Srbijomm a sada zive na KiM .
Oni se jos uvek kote kao pacovi diok su se domaci siptari malo opametili pa i oni vode racuna kako ce izvesti na put svoju decu a ne kao pre - prave ih kao pacove i puste ih da se snalaze kako znaju i umeju .
Polako prolazi i tamo vreme velikih porodicnih zadruga - nekoliko generacija u jednom toru.
ne kazem da toga inema ali ima ga sve manje.
Kod siptara najveci problem sto svi onio hteli ne hteli moraju da daju lovu za veliku Albaniju pod pretnjom njihovim pordoicama. Tako ispada da su svi za veliku Albaniju a i nije bas tako.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
BlackBerry bold
Citat
danilo sipcima je natalitet odavno u padu i nastavlja da pada
to i sami kazu...
u padu je, ali samo ako se u odnos stavi njihov prosečan natalitet pre par god. i sada. još im je natalitet veliki imajući u vidu naš i natalitet gotovo svih zemalja evrope.

ja spadam u one koji otvoreno kažu da ne bih nikada mogao da se pomirim sa činjenicom da 30% našeg parlamenta bude sačinjen od albanske većine sa kosova. takav trojanski konj bi nas uništio. naravno, albanci iz južnog dela srbije su dobro došli.

a što se tiče komentara da bi kosovo moglo da bude mesto gde će srpski biznismeni da investiraju, rekao bih da su više nego smešni.
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Treba Albanca (Siptara) postaviti za predsednika Srbije, tada nece biti problema a Kosovom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Treba Albanca (Siptara) postaviti za predsednika Srbije, tada nece biti problema a Kosovom!
Nema sanse da Cedomir Jovanovic pobedi na izborima.
 Smile
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 
Znaci ti nisi za nezavisnost Vojvodine,za pravljenje
regije na Jugu Srbije,....itd (i sve ono sto sam naveo)
Vec si samo za Nezavisnost Kosova i Metohije?
 Smile
ja da.
I o cemu da covek diskutuje sa ljudima kao so ste svi vi
koji biste se odrekli Kosova i Metohije kao da vam ih je u nasledje ostavio Ceda ili vas deda.
 
Sta cemo sa nasom Istorijom,sa onom godinom 1389-tom,sta cemo sa Carom Lazarom,
sta cemo sa svim izginulim ljudima 1389,1999 pa i pre i posle toga.
Sta cemo sa Poveljom Ujedinjenih Nacija,Savetom Bezbednosti i Rezolucijom 1244,
koja garantuje nasoj zemlji tj mojoj zemlji Srbiji,Suverenitet i teritorijalni integritet?
 Smile
Jer ti verujes u to sto pises,ili samo pises zato sto moras zbog svojih politickih ubedjenja
(tj politickih ubedjenja tvojih mentora iz LDP-a,jer samo su oni za nezavisnost Kosova)
 Smile
i jos sam pride za regionalizaciju. za to je i DSS i DS i G17 i svi ostali...normalni...
Nemoj da mesas babe i zabe i pogotovo da uzimas u usta/post DSS.
Nisi ti za regionalizaciju,Ti i neznas sta je to.Ti si za ono sto ti kaze Ceda a za sta je on placen.
 Smile
....i jos nesto.Kad kazes da si kao "i svi normalni"  Smile
ne laskaj sebi,jer normalan covek danas,na jos jednoj prekretnici resavanja
Kosovskog Problema nemoze da bude na strani onih koji su Terorisali Kosovo i Metohiju pre i posle
'99-te godine,koji su pljackali,silovali,otimali i proterivali Srpski zivalj sa svojih ognjista.
 Smile






aman kretenu!
vidis li da sam za DS, i da prezirem cedu i sve vezano za njega!
ja imam svoje misljenje koje se ne podrudara uvek sa stavom DS_a.
dakle, to je moj stav!
ne cedin jer cedu prezirem!
takodje, danilo ti je X puta rekao da ni on nije za cedu!
ajde sasi vise sa kurca i prestani da me vredjas!!!!! ja nisam cedaj!
i nejasno mi je zasto citiras danila a pises moje postove i stavljas ih u njegov citat!?
primitivac..
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 5610
Znaci ti nisi za nezavisnost Vojvodine,za pravljenje
regije na Jugu Srbije,....itd (i sve ono sto sam naveo)
Vec si samo za Nezavisnost Kosova i Metohije?
 Smile
ja da.
I o cemu da covek diskutuje sa ljudima kao so ste svi vi
koji biste se odrekli Kosova i Metohije kao da vam ih je u nasledje ostavio Ceda ili vas deda.
 
Sta cemo sa nasom Istorijom,sa onom godinom 1389-tom,sta cemo sa Carom Lazarom,
sta cemo sa svim izginulim ljudima 1389,1999 pa i pre i posle toga.
Sta cemo sa Poveljom Ujedinjenih Nacija,Savetom Bezbednosti i Rezolucijom 1244,
koja garantuje nasoj zemlji tj mojoj zemlji Srbiji,Suverenitet i teritorijalni integritet?
 Smile
Jer ti verujes u to sto pises,ili samo pises zato sto moras zbog svojih politickih ubedjenja
(tj politickih ubedjenja tvojih mentora iz LDP-a,jer samo su oni za nezavisnost Kosova)
 Smile
i jos sam pride za regionalizaciju. za to je i DSS i DS i G17 i svi ostali...normalni...
Nemoj da mesas babe i zabe i pogotovo da uzimas u usta/post DSS.
Nisi ti za regionalizaciju,Ti i neznas sta je to.Ti si za ono sto ti kaze Ceda a za sta je on placen.
 Smile
....i jos nesto.Kad kazes da si kao "i svi normalni"  Smile
ne laskaj sebi,jer normalan covek danas,na jos jednoj prekretnici resavanja
Kosovskog Problema nemoze da bude na strani onih koji su Terorisali Kosovo i Metohiju pre i posle
'99-te godine,koji su pljackali,silovali,otimali i proterivali Srpski zivalj sa svojih ognjista.
 Smile






aman kretenu!
vidis li da sam za DS, i da prezirem cedu i sve vezano za njega!
ja imam svoje misljenje koje se ne podrudara uvek sa stavom DS_a.
dakle, to je moj stav!
ne cedin jer cedu prezirem!
takodje, danilo ti je X puta rekao da ni on nije za cedu!
ajde sasi vise sa kurca i prestani da me vredjas!!!!! ja nisam cedaj!
i nejasno mi je zasto citiras danila a pises moje postove i stavljas ih u njegov citat!?
primitivac..
Јел су сви из ДС-а, тако културни као ти Марко?  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 
znas sta kombi, kada mi neko kaze da sam za LDP, bolje da mi je majku opsovao. a jos kada ga 100 puta upozorim i kazem da nisam za cedu, a on nastavi, to je ocita provokacija...
i jos kada mod ne reaguje, onda jednostavno vratim istom merom. Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 5610
znas sta kombi, kada mi neko kaze da sam za LDP, bolje da mi je majku opsovao. a jos kada ga 100 puta upozorim i kazem da nisam za cedu, a on nastavi, to je ocita provokacija...
i jos kada mod ne reaguje, onda jednostavno vratim istom merom. Smile
До јуче сте били чланови исте партије, како одједном толика нетрпељивост између вас?!  Smile

Да није у питању ривалитет,  ко је прави и већи следбеник визије?  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 
ne, joj, jebem ti.
dakle, politika LDP-a mi je najbliskija, pa sledi politka DS-a.

ali su ubedljivo najveci sljamovi ljudi koji vode LDP i smatram da su nesposobni i da rade suprotno od onoga sto im stoji u programu(tolerancija, demokratija, sloboda govora...) DS takodje nema nesto extra kadar, ali svakako 10 puta bolji od LDP-a(tadic, Djelic ruzica, sutanocvac...)
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 5610
ne, joj, jebem ti.
dakle, politika LDP-a mi je najbliskija, pa sledi politka DS-a.

ali su ubedljivo najveci sljamovi ljudi koji vode LDP i smatram da su nesposobni i da rade suprotno od onoga sto im stoji u programu(tolerancija, demokratija, sloboda govora...) DS takodje nema nesto extra kadar, ali svakako 10 puta bolji od LDP-a(tadic, Djelic ruzica, sutanocvac...)
Заборавио си Мирослава Илића!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.