Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuk Jeremić : Srbija bi prihvatila kosovske Albance u vladi  (Pročitano 10723 puta)
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6630
Citat
a svakako smo najebali ako nam KiM ostane.

A šta ako Cincari dignu bunu ?
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Apple k750i
Skinucemo gace  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
svakako smo najebali ako nam KiM ostane.
Tuguj,tuguj prijatelju moj,.....
pa kad se iztugujes,idi malo do LDP-a da se tesite,....
 Smile
Jesi cuo vest od sinoc?
 Smile
Vest od sinoc je pobeda Srbije,Rusije i Medjunarodnog prava.Pobeda mudre politike Vojislava Kostunice kao i celog drzavnog vrha pa i dela opozicije koja je interese Srbije stavila ispred interesa svoje partije i time pomogla jedinstvu u odbrani Kosova i Metohije od svih svetskih cinioca,albanskih terorista koji su zeleli da krsenjem Rezolucije 1244 izbore Nezavisnost Srpske Neotudjive Juzne Pokrajne,Kosova i Metohije.
 Smile


Sta ces sad,..."Demokrato"?
 Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 10:06:00 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Kakva je to neotuđiva teritorija kada ti ni poštanska služba ni poreska ni policijska ni carinska služba ne funkcioniše tamo, imaš granične prelaze a čak ni pozivni broj za Kosovo nema srpski prefiks +381...Reći da je rezolucija 1244 pobeda može da kaže samo neko ko ima vrlo neobičan smisao za humor.
« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 10:37:32 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Jos jedna nasa pobeda!!! Imam jedno pitanje za boss-a: Jel gledas i sarenicu? Ma siguran sam da gledas, i tu mozes mnogo da cujes i naucis Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Kakva je to neotuđiva teritorija kada ti ni poštanska služba ni poreska ni policijska ni carinska služba ne funkcioniše tamo,
Dovoljno neotudjiva da nebude nezavisna,vec od nas "zavisna".
 Smile

....budite malo optimisti,imate razloga za to.
Verujte u svoju zemlju i medjunarodno pravo koje je na nasoj strani.
Jos jedna nasa pobeda!!! Imam jedno pitanje za boss-a: Jel gledas i sarenicu? Ma siguran sam da gledas, i tu mozes mnogo da cujes i naucis
A tebi se nesvidja razvoj dogadjaja.
Sta,sad za vas iz LDP-a nije kriv Kostunica,nego Zika Sarenica?
 Smile
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
danilo sipcima je natalitet odavno u padu i nastavlja da pada
to i sami kazu...
To je tacno. Siptari sa Kosova imaju sve manji natalitet.
'Njima prosek vade Albanci koji nemaju veze sa Srbijomm a sada zive na KiM .
Oni se jos uvek kote kao pacovi diok su se domaci siptari malo opametili pa i oni vode racuna kako ce izvesti na put svoju decu a ne kao pre - prave ih kao pacove i puste ih da se snalaze kako znaju i umeju .
Polako prolazi i tamo vreme velikih porodicnih zadruga - nekoliko generacija u jednom toru.
ne kazem da toga inema ali ima ga sve manje.
Kod siptara najveci problem sto svi onio hteli ne hteli moraju da daju lovu za veliku Albaniju pod pretnjom njihovim pordoicama. Tako ispada da su svi za veliku Albaniju a i nije bas tako.

Albanci iz Albanije(ako si mislio na te) uopste nemaju velik natalitet cak je u Albaniji pao po prvi put ispod 2 djetata sam negdje citai

a siptara na kosovu je opao cini mi se za oko pola
sto znaci ako su ranije imali u prosjeku 6 djece danas imaju 3
sto i nije strasno toliko
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6630
Citat
Kakva je to neotuđiva teritorija kada ti ni poštanska služba ni poreska ni policijska ni carinska služba ne funkcioniše tamo, imaš granične prelaze a čak ni pozivni broj za Kosovo nema srpski prefiks +381...Reći da je rezolucija 1244 pobeda može da kaže samo neko ko ima vrlo neobičan smisao za humor.

Postaješ već dosadan sa tim ponavljanjem.
Loše stvari treba promenititi nabolje .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Postaješ već dosadan sa tim ponavljanjem.
Loše stvari treba promenititi nabolje .
O tome mu i ja pricam.
Kada smo se mi Srbi predavali bez borbe? - NIKAD !
Kada je bilo vreme za borbu Vojskom,borili smo se,
sada se borimo pravom,koje je na nasoj strani.
 Smile


....a on ako nije Srbin,nije ni cudo sto tako "trabunja" i nerazume.
 Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2007, 13:59:09 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6630
Nije poenta u ratovanju , nego u dugoročnom shvatanju nekih stvari , ne samo pukom pragmatizmu kako pojedini učesnici diskusije misle . Zajednički život je neminovnost , hteli mi ili oni to da ili ne . Ja pored sebe ne želim nikako Veliku Albaniju .
I ta priča šta će nam teritorija , važni su ljudi . Samo još jedan primer licemerja .Po takvoj truloj logici ko će da garantuje da će tamo za 100 godina biti i jedan Albanac ili Srbin .Ili da li će Beograd biti republika . Ljudi dolaze i odlaze , zemlja ostaje večno , kako u srcima starih predaka , tako i u budućim pokolenjima .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.