Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuk Jeremić : Srbija bi prihvatila kosovske Albance u vladi  (Pročitano 10735 puta)
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 6630
Citat
Rekao sam gore šta mislim na tu temu. Da li poznaješ ijednu osobu u Srbiji koja je spremna da napravi kuću na Kosovu i tamo započne sa svojom porodicom život zato što duboko veruje i oseća da je to sveta zemlja? Odgovor na pitanje daće ti i odgovor zašto je Kosovo izgubljeno.

Ti si tu da govori[ istinu i voli Srbiju , drugi su tu da je sprovode u delo .
Nema šta .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Rekao sam gore šta mislim na tu temu. Da li poznaješ ijednu osobu u Srbiji koja je spremna da napravi kuću na Kosovu i tamo započne sa svojom porodicom život zato što duboko veruje i oseća da je to sveta zemlja? Odgovor na pitanje daće ti i odgovor zašto je Kosovo izgubljeno. 
Jer vidis da i sam nemozes da kazes ono sto sam te pitao i ono sto zaobilazis u svojim Postovima.
 Smile
Koliko ljudi ceka da se vrati na svoja ognjista na Kosovu i Metohiji.
Ali ti ljudi ne idu dole da ginu,vec da zive.
Njima se moraju obezbediti uslovi za zivot,koji ocigledno nisu dali
oni koji su dole to trebali.Zato treba zapoceti nove pregovore na bazi Rezolucije 1244
i pronaci kompromis obeju strana.Kosovo nije izgubljeno kada to ja,ti ili Ceda kaze.

Postoji izreka : Nije kome je receno,vec kome je sudjeno!
 Smile
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 20:03:58 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Rekao sam gore šta mislim na tu temu. Da li poznaješ ijednu osobu u Srbiji ili iz dijaspore koja je spremna da napravi kuću na Kosovu i tamo započne sa svojom porodicom život zato što duboko veruje i oseća da je to sveta zemlja? Odgovor na pitanje daće ti i odgovor zašto je Kosovo izgubljeno.

Znam puno ljudi koji bi se vratili na svoja ognjista na Kosovu.
veliki problem im je sto im siptari zauzese imanja- znaci nisu ih prodali i jos uvek imaju tapije na njih.
Najveci problem sa Kosovom ce biti dok god medjunarodna zajednica ne dozvoli Srbiji da sprovodi stvarnu vlast na KiM.\
A ako se ja secam ovo nije prvi put da se siptari zovu da ucestvuju u jedino legitimnoj Skupstini u ovoj zemlji - Skupstini Srbije.
kroz te insttucvije bi mogli da se izbore i za mnogo bolji standard nego sto ga sada imaju.
Shvati da obican narod ne misli kao njihove narko porodice i da njima nije svejedno sto se sve ovo desava na KiM.
velika je bojazan siptara od Albanaca iz Albanije koji dolaze i onako divljacki prave probleme i siptarima starosedeociam ana KiM.
neka medjunarodna zajednica dozvoli popis stanovnistva na KiM i videce se stvarno stanje stvari. Videce se koliko njih ima dokumenta SFRJ, SCG i sada Srbije - a imaju ih. Zanm iz licnog iskustvba jer putuju sa tim istim pasosima i predstavljau- manji broj- kao politicke imigrante.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 
Ko zeli kosovo u srbiji, zeli i albance u vladi
to je kljucno!

istina boli!
ali nije manje istina!
Ako Srbija hoće Kosovo, onda moramo da se spremimo za to da Albanci imaju svojih 30 posto poslanika u skupštini, da budu vojnici, policajci, sudije, investitori po Nišu, Kragujevcu, Beogradu, Novom Sadu, da kupuju nekretnine po Srbiji gde god hoće.
Zapitajte se samo kako bi Srbija izgledala sa 100 godina i kako bi se zvao gradonačelnik Niša
Preterivanje,...
 Smile
Ko zeli kosovo u srbiji, zeli i albance u vladi
Jer to ove nedelje treba da bude glavni razlog
LDP-a,zbog cega se trebamo odreci Kosova i Metohije.
 Smile
Nije vazna Povelja Ujedinjenih Nacija,
Savet Bezbednosti i Rezolucija 1244,
Ustav Republike Srbije,.....
 Smile
ne, nista nije bitnije od Srbije!
NISTA!
Po popisu iz 2002. godine Srbija je bez Kosova imala 7,498,001 stanovnika. Od tog broja oko 80 odsto su Srbiji. Ako na Kosovu ima oko 2 miliona stanovnika - to je značajan broj za nekakav hipotetički parlament u budućnosti.

Srbija nema mehanizam kako može da utvrdi ko ima državljanstvo a ko nema od mladih priraštaja na Kosovu, jer Albanci bojkotuju već 20 godina i institucije i popise stanovništva. Šta je tu je i to je to.

Što se tiče preterivanja i nepreterivanja Kosovo ima najmlađu populaciju i najveći natalitet u Evropi a u Srbiji je negativan prirodan priraštaj. U narednih 60 - 70 godina broj Srba i Albanaca će se izjednačiti, a onda Albanci postaju većina svidelo se to nekome ili ne. Zato je Kosovo kamen o vratu Srbije.

Za 10 godina će biti većina u Vranju, za 20 u Leskovcu i Prokuplju, za 50 u Nišu.



cinjenice...
samo, ima jedan problem koji nama ne ide na ruku.
oni su zajedno odlucili da bojkotuju izbore...isto tako ce zajedno odluciti da ih 99% izadje...i vec su u vecini jer srtba izlazi najvise 60%
Zato je Kosovo kamen o vratu Srbije.
Pricaj ti to nekome drugom.
Pogotovo mozes na mestu odakle si to i cuo.
 Smile
Za 10 godina će biti većina u Vranju, za 20 u Leskovcu i Prokuplju, za 50 u Nišu.
Neosnovano,.....
 Smile
Kompromis ako je moguc nece izgledati tako da
ugrozi nasu populaciju u bilo kome delu nase zemlje.
onda to nije kompromis!
to niko nece prihvatiti! ni ne treba, ja ne bih da sam nu njihovoj poziciji...
kao, u srbiji ste, ali nemate pravo glasa ni pravo na decu... Smile Smile Smile
bice da tebi pamet nije jaca strana... Smile
Brate, ja iznosim svoj stav a ne branim tuđ..nadam se da umeš da praviš razliku između toga. Ako mislim da je Kosovo kamen o vratu Srbije to ne znači da automatski imam stav o Vojvodini, jugu Srbije i Nenadu Čanku kakav si izneo iz čiste predrasude.
Znaci ti nisi za nezavisnost Vojvodine,za pravljenje
regije na Jugu Srbije,....itd (i sve ono sto sam naveo)
Vec si samo za Nezavisnost Kosova i Metohije?
 Smile

ja da.
i jos sam pride za regionalizaciju. za to je i DSS i DS i G17 i svi ostali...normalni...
Rekao sam gore šta mislim na tu temu. Da li poznaješ ijednu osobu u Srbiji koja je spremna da napravi kuću na Kosovu i tamo započne sa svojom porodicom život zato što duboko veruje i oseća da je to sveta zemlja? Odgovor na pitanje daće ti i odgovor zašto je Kosovo izgubljeno. 
Jer vidis da i sam nemozes da kazes ono sto sam te pitao i ono sto zaobilazis u svojim Postovima.
 Smile
Koliko ljudi ceka da se vrati na svoja ognjista na Kosovu i Metohiji.
Ali ti ljudi ne idu dole da ginu,vec da zive.
Njima se moraju obezbediti uslovi za zivot,koji ocigledno nisu dali
oni koji su dole to trebali.Zato treba zapoceti nove pregovore na bazi Rezolucije 1244
i pronaci kompromis obeju strana.Kosovo nije izgubljeno kada to ja,ti ili Ceda kaze.

Postoji izreka : Nije kome je receno,vec kome je sudjeno!
 Smile
jebem ti retarda!
pa jel ti je covek lepo rekao na prethodnoj strani da je po njemu KiM kamen spoticanja!
sta jos treba da bi shvatio!?!?
i popravi pravopis...gramatika ti je ista kao sto je siptari uce u skolama.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
danilo sipcima je natalitet odavno u padu i nastavlja da pada
to i sami kazu...
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ako Srbija hoće Kosovo, onda moramo da se spremimo za to da Albanci imaju svojih 30 posto poslanika u skupštini, da budu vojnici, policajci, sudije, investitori po Nišu, Kragujevcu, Beogradu, Novom Sadu, da kupuju nekretnine po Srbiji gde god hoće.

Zapitajte se samo kako bi Srbija izgledala sa 100 godina i kako bi se zvao gradonačelnik Niša  Smile



To znaci da cemo i mi moci da investiramo i kupujemo po KiM kako hocemo. Sta ti znaci ovaj post. Na nekim drugim temama se zalazes za trzisne principe, pre svega konkurenciju, a sada se plasis albanske konkurencije, koja ce i ovako i onako da dodje.


...
Srbija nema mehanizam kako može da utvrdi ko ima državljanstvo a ko nema od mladih priraštaja na Kosovu, jer Albanci bojkotuju već 20 godina i institucije i popise stanovništva. Šta je tu je i to je to.
...

Sta, imas dojavu iz BIA-e, pa si siguran u to?

...
Što se tiče preterivanja i nepreterivanja Kosovo ima najmlađu populaciju i najveći natalitet u Evropi a u Srbiji je negativan prirodan priraštaj. U narednih 60 - 70 godina broj Srba i Albanaca će se izjednačiti, a onda Albanci postaju većina svidelo se to nekome ili ne. Zato je Kosovo kamen o vratu Srbije.
...

Ovo je naravno scenario ako nista, ali bas nista ne budemo radili po pitanju demografije. Drugo, koliko je na KiM samo baceno uranijumskih bombi i drugih sranja. Jesi li razmisljao kako ce se to odraziti na njihovu plodnost. Trece, kako se situacija bude stabilizovala i njihovo drustvo modernizovalo tako i njihove zene vise nece da budu masine za radjanje. Cetvrto, vremenom ce se otkriti njihove manipulacije brojkama. Ne lupetaj vise sa tim apokalipticnim scenarijima, jer ako se ispostavi da ti budes u pravu, nece nas spasiti to sto smo se odrekli KiM. Samo ce odloziti neizbezno.

@bokimajk
Naravno. Albanija ima stopu negde oko 2.4. sto je veoma blizu 2.1 koja je potrebna za prostu reprodukciju nacije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 
niksa, albanija i KiM nemaju veze ,cak ni dodirnih tacaka po pitanju nataliteta.
ne lupetaj kad nemas pojma

Citat
To znaci da cemo i mi moci da investiramo i kupujemo po KiM kako hocemo. Sta ti znaci ovaj post. Na nekim drugim temama se zalazes za trzisne principe, pre svega konkurenciju, a sada se plasis albanske konkurencije, koja ce i ovako i onako da dodje.
danilo cesto kao da prica zidovima.
radi se o tome da niko normalan nece da investira u firmu u kojoj ce raditi 100% albanaca, u najnestabilniji region u evropi, u mesto gde ce ga radnici bojkotovati
mislis ti da bogatase koji imaju kesh zanima KiM? ne, njih zanima profit, a profita na KiM nece biti

cela situacija je protiv nas.
drugo, mi sta god radili, a stalno se nesto kao radi, po pitanju nataliteta, nece se znatno menjati, ni priblizno dovoljno da uradimo nesto sa siptarima..
cak i da skoci , bice samo dovoljan za reprodukciju, ili nesto vise jer mi pride imamo ocajan odnos stari/mladi.
a siptara ce biti 2 mil. pa ce ih biti....sto je uvek dovoljno da budu u vlasti.
za samo 10 god, ako ih ne pomre 1 milio0n od necega(a nema od cega jer nemaju ni jednog preko 50god) imace 30% u parlamentu...dakle, imace dovooljno da prave vladu sa nekim.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Не, Косово у оквиру Србије не значи Албанце у влади.
Ако би Косово имали статус који има Аустралија у односу на британску круну (без места у УН и војске) не би било потребе да има представнике у парламенту Србије. О чему би причали? Косово би имало своју полицију, дипломатију (рецимо сарадња са ЕУ), финансије... Недостака војске и места у УН би надокнађивале међународне гаранције (које би важиле и за Србе на КиМ).
Дакле, ако би наш преговарачки тим тако поставио ствари, а ови одбили, било би јасно да то раде из ирационалних разлога.

А признавање бесправне сецесије ће им се обити о главу. Почевши од Нагорно Карабаха.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20

1. Kosovo ostaje u sastavu Srbije (normalno)
2. Albancima svi moguci uslovi u skladu sa tim.
3. Njihove predstavnike odmah u skupstinu Srbije
*time:
- Podizemo politicku ozbiljnost u zemlji na najvisi moguci nivo (izlaznost, svest gradjana, zainteresovanost za ovu zemlju...napokon)
- podizemo politicku volju, koja je trenutno tragicna, za povecanje nataliteta...i time direktno uticemo na suzbijanje bele kuge i ocuvanje srpstva.


Samim tim, tenzije bi splasnule, i poceo se vracati mir medju ova dva naroda....koji se drugacije nikada nece vratiti, a u takvim uslovima je nemoguce ziveti.

Voleo bih da cujem nekog Albanca koji bi imao nesto zameriti punoj autonomiji Kosova.
Treba im samo skresati idealisticka krilca i sve bi bilo u redu...a cini mi se da je i taj put poceo da se gradi.

Svidja mi se Jeremiceva izjava. Drugacije Kosovo necemo moci zadrzati...a ni Srbe na njemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Znaci ti nisi za nezavisnost Vojvodine,za pravljenje
regije na Jugu Srbije,....itd (i sve ono sto sam naveo)
Vec si samo za Nezavisnost Kosova i Metohije?
 Smile
ja da.
I o cemu da covek diskutuje sa ljudima kao so ste svi vi
koji biste se odrekli Kosova i Metohije kao da vam ih je u nasledje ostavio Ceda ili vas deda.
 
Sta cemo sa nasom Istorijom,sa onom godinom 1389-tom,sta cemo sa Carom Lazarom,
sta cemo sa svim izginulim ljudima 1389,1999 pa i pre i posle toga.
Sta cemo sa Poveljom Ujedinjenih Nacija,Savetom Bezbednosti i Rezolucijom 1244,
koja garantuje nasoj zemlji tj mojoj zemlji Srbiji,Suverenitet i teritorijalni integritet?
 Smile
Jer ti verujes u to sto pises,ili samo pises zato sto moras zbog svojih politickih ubedjenja
(tj politickih ubedjenja tvojih mentora iz LDP-a,jer samo su oni za nezavisnost Kosova)
 Smile
i jos sam pride za regionalizaciju. za to je i DSS i DS i G17 i svi ostali...normalni...
Nemoj da mesas babe i zabe i pogotovo da uzimas u usta/post DSS.
Nisi ti za regionalizaciju,Ti i neznas sta je to.Ti si za ono sto ti kaze Ceda a za sta je on placen.
 Smile
....i jos nesto.Kad kazes da si kao "i svi normalni"  Smile
ne laskaj sebi,jer normalan covek danas,na jos jednoj prekretnici resavanja
Kosovskog Problema nemoze da bude na strani onih koji su Terorisali Kosovo i Metohiju pre i posle
'99-te godine,koji su pljackali,silovali,otimali i proterivali Srpski zivalj sa svojih ognjista.
 Smile





« Poslednja izmena: 20. Jul 2007, 11:08:55 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.