Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:12:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38 40 41 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Venera  (Pročitano 119919 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Evo imam jedan svez primer sto se tice venere u 10 Smiley

Bas sam sinoc izlazila sa jednim momkom koji ima Veneru u 10. a bavi se slikarstvom. Posto se deseta kuca odnosi na profesiju onda je u njegovom slucaju pokazatelj da mu je profesija povezana sa nekom vrstom umetnosti (Venera).

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Venera u X polju ~ Goran Milekić

Ako je Venera dobro položena i u dobrim aspektima slava i popularnost i visok položaj u društvu su zagarantovani. Žene, šefovi i svi nadredjeni se utrkuju da pomognu i protežiraju ovu ličnost. Ovo je dobar položaj za slikare, muzičare, glumce (eto Montenegrina pogodio je profesiju  Smile ). Osoba je lepa, harmonična, raspoložena, ima visoke estetske kriterijume pa tako i Paganini ima Veneru u konjukciji sa Neptunom i Marsom u Vagi, a Džimi Hendriks u stelijumu Sunce-Venera-erkur u Strelcu. Osobe sa posla i nadredjeni su sentimentalno skloni ličnosti, pa su često moguće veze sa šefovima ili onima koji daju posao. Zavisno od karaktera, ličnost može napraviti karijeru preko svog ličnog uticaja na nadredjenog. Moguća slava sestre, a majka je u mladosti imala mogućnost da postane slavna ili da obezbedi sebi bolji život.

 
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja bih dodala i ovo: muskarac sa Venerom u 10. polju voli zene na visokoj lestvici, zene u karijeri ili mocne ... sa odredjenim visokim statusom ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
dawnooo nisam bila na netu.... ovako.

venera u vagi, VII kuca ? ko mene,zensko
i
venera u raku, 12 kuca? mushko...
« Poslednja izmena: 21. Jun 2008, 00:28:20 od aleksandrazns »
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Prelistaj temu od početka, pisali smo puno o tome
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i




Venera u Vagi i sedmoj kući

Ljepota, seksualna privlačnost, smisao za estetiku.

U sedmoj kući, povoljan brak, veze, omiljenost u javnosti ili problemi na tom području.
Retrogradna ili snažno aflicirana govori o sebičnosti u odnosima i potrebi samopotvrđivanja kroz njih.
 

ni ja se ne bih slozila sa ovim u vezi veza....ja puno dajem ljubavi i ulazem u veze....ali svi me svi lazu i na kraju mi nijedna veza nije dobra. Ne znam da li je mene Venera dobro aspektovana....? natalna mi je na 22. strani u natalnim kartama .  Smile
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Venera ti nema ni jedan dobar aspekat, sve sami kvadrati, opozicije i konjukcije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
 Smile  Smile  Smile shta to znachi? kakva sam? nek mi kaze bilo ko...
« Poslednja izmena: 22. Jun 2008, 21:03:34 od aleksandrazns »
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Da li neko moze da pogleda moju Veneru, natalna mi je na 29. strani natalnih karti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Da li neko moze da pogleda moju Veneru, natalna mi je na 29. strani natalnih karti.

U devetoj kuci, u Blizancima.

VENERA U DEVETOJ KUĆI traga za nekim istinama kroz estetiku ili ljubav
Položaj koji ukazuje na moralne gubitke, skandale kroz ljubavne avanture sa strancima. Partner je iz druge socijalne sredine ili druge vere ili ima nelogicne poglede na svet. Osoba uživa na putovanjima jer upoznaje strane kulture i sve ono što je daleko i misticno. Položaj pokazuje da se osoba bavi izdavastvom koje je povezano za teme kao što je estetika, ljubav, umetnost. Resenja materijalnih pitanja u inostranstvu. Osoba uživa u duhovnim i religioznim stvarima. Ljubavna afera na putovanju. Kasniji brak ili uopšte ne ulazi u brak. Osoba mora da se pazi ljubavnih afera jer može da izgubi ugled, a u nekim slučajevima da bude i necastan.
IZ PREDHODNOG ŽIVOTA DONOSI povoljne uticaje, razumevanje i prihvatanje stranih uticaja, na sentimentalnom planu ili planu ispoljavanja u sferi vrste umetnosti.
-Ne odlazi za stalno u inostranstvo, ali je privlace partneri stranih kultura često ljubavne avanture sa njima.
-POVOLJNOSTI ZA POSAO: Položaj pokazuje da se osoba bavi izdavastvom koje je povezano za teme kao što je estetika, ljubav, umetnost. Resenja materijalnih pitanja u inostranstvu. Kroz ovu vrstu posla može doci veliko zadovoljstvo ili materijalna dobit ako nisu loši aspekti.
-Neharmonični aspekti ukazuju na ljubavna razočarenja na putu ili inostranstvu. Venera ovde daje striptizete ili udaja na silu. Javno prikazivanje intimnosti. Necasnost. Zbog ljubavnih afera može izgubiti ugled.

Venera u Blizancima
- Stalna zelja za novim iskustvima u ljubavi, prolazna strast. Privlace te pametne, otvorene osobe sa kojima mozes uspostaviti dobru komunikaciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38 40 41 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:12:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.