Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:45:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 39 40 42 43 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Venera  (Pročitano 119867 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
I ja sam bila skoro u vezi sa jednim deckom isto sa Venerom u Devici, i verovatno nas je ovaj Saturn rasturio...bila je nemoguca veza inace, pa nas je Saturn uozbiljio.

Mene pomalo plasi ovaj Saturnov povratak sto mi se desava...ne znam sta mogu da ocekujem, posto sam dozivela razocarenje kad mi je krenuo preko Venere...a sve se to desava u sedmoj kuci gde inace imam stelijum...ku ku meni  Smile

Moja Venera u Devici je mozda malo sitnicava, perfekcionista, tesko se zaljubljuje...nije mi nesto aspektovana...jedino kvadrat sa Neptunom, tako da sam malo vise u oblacima kad se zaljubim, idealizujem partnere sto nije dobro...

Kako ti guras sa tvojom Venerom u Lavu? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Pa moja Venera se ne vidi uvek, uglavnom kad ja to hoću, i kad izađe svi oko mene se očaraju, ali ja ne volim baš da je pokazujem jer sam u suštini stidljivi rak, pa samo onima u koje volim i bliska sam... takoc da muški moraju da se potrude ili da budu sticajem okolnosti često samnom da bi videli je u određenim situacijama, sve tu ima i udela moj saturn koji je hladi i kad pretera u ljubavi i, provodu i hedonizmima je kazni!
Venera u Lavu je vatrena, voli do vrha, verna je dok je patner ne izda, voli umetnost, uživa i akumulira energiju konzimirajući umetnost.
Kad vidim neku sliku koja me impresionira ja sam stanju da je gledam i upijam njenu lepotu, na taj način se napunim osmehom i radosti... Smile
Ali krivac za zaljubljivanje je Merkur, moj je neaspektovan, pa možda često osetim zaljubljenost, kako sa merkurom neka planeta tvori tranzitni aspekt, takoc i ja se zaljubiškam, ponekad u istu osobu, ali volim uvek i želim trajno onu sa kojom sam  Smile
Pošto se meni računa Venera u prvoj kući, to je venera koja želi jako želi dete, a pa sad kad je bio povratak saturna na moju veneru, ja sam dobila jaku žalju za detom, tvoja verovatno će biti za brakom i da se uozbiljiš i ideš dalje u zajednici, to može i zajednički život da bude, ili stalni posao za narednih 14 godina!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
danicheli,

Sta bi mogao znaciti tranzit Saturna preko Venere koja je u 10. kuci? Nesto vezano za posao i karijeru? ne mora se uvek odnositi na ljubav?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ok! Pa može značiti i odricanje od uživanja i hedonizama zarad karijere, ili vezivanje za patnera koji ima puno para ili bavi se nekim kreativnim poslom... ali Ve u devici je više u desetoj maneken!? Pa tako da možda tvoje sazrevanje u stavovima prema autoritetima ili tvoje sazrevanje po pitanju tvojeg radnog mesta i karijere... ako se ne baviš modnim poslom i umetnosti, može da bude recimo i konzervativniji način odevanja, takođe i tvoji prijatelji koji su možda malo pomodarski raspoloženi će da u ovom periodu se udalje od tebe, tj. ti nećeš videti razlog da budeš više sa njima... jeste da je Ve jedna od materijalističkih planeta, ali Saturn će ovde više da dela na tvoje stavove u karijeri, ukusu za materijalno... nemoj očekivati da se desi nešto konkretno, jer on samo menja tebe i otvara ti oči, i ponekad zatvara... posle tog tranzita Saturnovog, jedno pola godine, možda godinu ćeš osetiti konkretna dešavanja i posledice njega, nisu loše veruj! Njega moraš da naučiš da osluškuješ i onda postaje benefik jer nagrađuje... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moja Venera u Biku je vladar moje 7. kuce smjestena je u 6. kuci i od aspekata pravi trigon sa Jupiterom u Jarcu u 2. kuci. Venera pravi i konjukciju sa hamal araspkom tackom. Kako je moj Mars u Biku u 7 kuci vladar mog Asc u Skorpiji u konjukciji sa Saturnom u BIlzanicma istoj kucu,  ja imam veliku dilemu sta bi u stvari ova moja Venera trebala da predstavlja, tj. koga?  a, da, vjerovatno cu partnera upoznati preko posla, a i gdje bi drugdje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


-YouR loVe is a kIng-

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Moja Venera je u Strijelcu u 1. kuci na 11-om stepenu... Pravi trigon za Jupiterom na 9. stepenu koji je inace u Ovnu u 4. kuci, konjukciju sa Plutonom na 1. stepenu koji je inace u Skorpiji u 11 kuci...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
LoVe is ThE riGht kinD of LiFe. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Moja venera se nalazi u 8 kuci u biku,dali mi netko moze reci sto to znaci??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

.:.:.:.:.:.HeY.:.:.:.:.:.

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.53
mob
Nokia 7610 Supernova
Evo jedan divan tekst Milekicev Venere u Djevici,nadam se da ce pomoci osobama koje imaju istu da se bolje razumiju:

Venera  u Djevici po Milekicu-
»U ovom znaku je zatočenik razuma.Ako postoji najveći,okorjeli i zakleti neprijatelj ljubavi,onda je to čovjekov razum,koji nikada nije bio u stanju,da kroz svoja oruzja analize i logike započne i spozna tajnu ljubavi,koja je za njega tajna koju nikada neće riješiti.
           I desi se ponekad da razm blagoslovi ljubav,da joj krila,ali uvjek budan,pazi i nadgleda,šta se to sa osjećanjima zbiva.I tako, često, sirota Venera,kad sva u zanosu i snovima,poklanja snagu ljubavi,tada odjednom ,stari zlikovac,zatvorski čuvar,razum,zaprijeti prstom logike,racija i sumlje,pa kaze da predmet koji Venera ljubi,nije moralno podoban,niti je došlo vrijeme za slobodu,radost i snove.I tako dusa osobe sa Venerom u Djevici,ostaje sama,razmišljajući o sebi,sjetna što ne ljubi,kad ljubavi nema,nesvjesna,da bas u tom času,ljubav se radja.«


U potpunosti sam se pronasla, evo moje natalne:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_2at_01_otilia_dombovic.84491.5162.gif
(53.16 KB, 748x1102)
« Poslednja izmena: 29. Mar 2009, 03:13:07 od Otilia »
IP sačuvana
social share
~Si vis amari ama~
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Intelectualka nema shta...:)

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 368
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6300
Ermm... meni je venera u skorpiji i 10-oj kuci i mogu da kazem da uopste nisam tzv. "skorpijski" tip zene kad se radi o ljubavi,a jos manje da me privlace skorpioni... Smile
IP sačuvana
social share
Sudbina se gotovo uvijek smiješi.Ne drskima - vec odvažnima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Venere u Devici, ima li vas jos? kako prezivljavate ovaj tranzit Saturna? Smile

Do kada prelazi saturn devicu ?

Meni je sto se tice ljubavi dosta lepsa ova od prethodnih godina .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 39 40 42 43 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:45:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.164 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.