Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:06:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 38 39 41 42 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Venera  (Pročitano 119061 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja sam Jarac sa Venerom u Ribama u 2 kuci a djevojka koju sam upoznao je Riba sa Marsom u Jarcu.Podznak i kuce joj ne znam jos.Da li mogu da se nadam kakvoj ozbiljnijoj vezi sa ovom curom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ja sam Jarac sa Venerom u Ribama u 2 kuci a djevojka koju sam upoznao je Riba sa Marsom u Jarcu.Podznak i kuce joj ne znam jos.Da li mogu da se nadam kakvoj ozbiljnijoj vezi sa ovom curom?

Fantasticno.Vi mozete sjajno da se uklopite I jako dobro da se razumete. Mozete se nadati ozbiljnijoj vezi jer je sama ta veza izmedju vas u principu ozbiljna. Vi jedno u drugome mozete naci upravo ono sto trazite cak I kada je u pitanju ideal osobe koju imate u sebi I koju prizaljkujete u svm zivotu. To je dovoljno ozbiljno da moze biti I brak. Na vama je da to I ostvarite.Pozdrav!

Mozete pozvati 0900 150 316 sifra 12 za vise informacija. Urania
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Moja Venera se nalazi na 15 st. 15 raka, u 12.kući, i pravi kvadrat sa uranom koji je u vagi u 3.kući i vladalac je  7.kuće, dok se u 7.kući nalazi mesec na 22 st.28 vodolije. Kakve to problem može da pravi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je Venera u Vagi, hm, pa bas i nije najtacnije...  Smile
IP sačuvana
social share
And we die young ...
Faster we run ...




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moja Venera je u Blizancima i bas nesto nemam stabilne veze. Sve nekako prolazno i kratko. Ali ja nekako kontam da su Blizanci znak ucenja, tako da sam na primer zavrsila srednju muzicku skolu. To valjda i jeste Venera u Blizancima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ako se u usporednom horoskopu 2 osobe Venera i Sunce nalaze na udaljenosti od 9 stepeni u istom znaku ali u 2 razlicite kuce dali se moze reci da se radi o Konjukciji Sunca i Venere?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Moja Venera je u Blizancima i bas nesto nemam stabilne veze. Sve nekako prolazno i kratko. Ali ja nekako kontam da su Blizanci znak ucenja, tako da sam na primer zavrsila srednju muzicku skolu. To valjda i jeste Venera u Blizancima.

Vidim da se vise od mene razumes u astrologiju  Smile , je l' Venera predstavlja fizicki izgled, kakve nas osobe privlace ili kakve cemo imati veze?  Smile
IP sačuvana
social share
And we die young ...
Faster we run ...




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
NecuZvaqHocuQsur,

Venera opisuje kakvi smo u ljubavi, sta ocekujemo od nje i sta nam ona donosi..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Venere u Devici, ima li vas jos? kako prezivljavate ovaj tranzit Saturna?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Kod mene kad je bio tranzit Saturna na moju Veneru u Lavu, i isto povratak saturna, dobila sam želju za brakom i decom...  Smile
A sad vwć sam realna, činimi se nešto nemam takvih preteranih želja, kako bude biće, nego sve neke muškarce sa Venerom u Devici, i to na mom marsu nalazim... ove godine obojica sa Ve u devici i jedan i sa Ma u konjukciji sa Ve... mislim da je neka depresija, ili više želja da se smire i zasnuju porodicu sa nekom ozbiljnom osobom jer ih Saturn uči ako krenu nevaljalo i onako na blic sa nekom devojkom ... saturn ih uči pamti, ne da im, tera ih da se zaljube! Smile
Šta mi možeš reći, kako doživljavaš ti svoju Veneru, kao analitičnu hladnu, ili nesigurnu i stidljivu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 38 39 41 42 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:06:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.