Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uslovne kazne za paljenje Ambasade SAD u Beogradu, trojica oslobođen  (Pročitano 29998 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
сад је и психолог Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ako sam psiholog izvoli dijagnozu: opsednut si slikom čvrstih maljavih muških ruku. Želiš da te stegnu i da začuješ brundajući glas koji ti na ruskom jeziku kaže....
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
drobisha udara ponovo!
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
... kaže: naš si.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Ako sam psiholog izvoli dijagnozu: opsednut si slikom čvrstih maljavih muških ruku. Želiš da te stegnu i da začuješ brundajući glas koji ti na ruskom jeziku kaže....

свако има своје фантазије,ево систем годинама о куратом русу на тенку,ти о маљавом брундајућем русу чврстих руку  Smile Smile
ја вам из најбоље намере желим да вам се остваре,јер прочитах негде да неиспуњене фантазије остављају далекосежне последице на психу Smile
« Poslednja izmena: 19. Nov 2017, 16:21:04 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Citat
ево систем годинама о куратом русу на тенку

Za to je copywrite Skorpion  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
ма знам,али доследан до краја,достојан наследник Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
mob
Nokia 950
Koja je svrha paljenja američke ambasade? Šta samo time postigli, sem što smo potvrdili stereotipe koje je zapadna propagandna mašinerije stvorila o nama devedesetih.  Jbga čak su i austrio-ugari morali da puste Putinka da dođe u Srbiju po objavljivanju rata, jer postoje neka pravila koje kao civilizovana zemlja moraš da poštuješ.
Ako nam se ne sviđa postojanje američke ambasade u Srbiji, to je najmanji problem ... izglasamo neku politiku koja je za prekidanje diplomatskih odnosa sa SAD i aj ćao. Sa jedne strane glumiš patriotsko ludilo, a sa druge glasaš za one koje kontrolišu ti isti Amerikanci.

Kako te nije sramota da sudis a predpostavljam da si Srbin , svom narodu i sunarodnicima na iskazivanju svog besa dok ga jedna nacija kukavicki gazi.Paljenje Americke ambasade je iskazivanje onoga sto bi bilo da su na nas krenuli kopneno i iskazivanja stanja mentalnog jedne nacije ne prema Americkom narodu vec prema njihovoj vlasti.

Bombardovani smo kukavicki mimo svih sporazuma i konvencija i jedina smo drzava koja je pretrpela takav vid agresije , nijedan agresija nije opravdana ali ova nije bila opravdana pvenstveno jer je bila mimo svih zakona.

Drugo , zasto je bombardovana Srbija a ne vojne jedinice koje su delovale na Kososvu ? Zapitaj se ?

Zasto nije glasano u UN da se na Srbiju izvrsi vojna intervencija ? Mislis da Milosevic nebi ustuknuo kada bi se to desilo ili je ipak tacna cinjenica da UN mozda i nebi izglasao tako nesto prvenstveno zato sto smo bili drzava u EU ?

Imas li ti dece? Znas li da ce generacije posle nas ziveti u izmaglici otrova i degeneraciji gena zbog "milosrdnog bombardovanja" , nasih bolnica , fabrika i potpuno van svih okvira neopravdanih ciljeva ?

Znaci ne lupetaj , ne izigravajte neke hladne glave patriote , da je vaseg nekog zakacilo i vi bi bili tamo gde i sva ta rulja te veceri.

Mozda smo mi zasluzni , pa cak i kao narod , za to sto smo izgubili Kosovo i zato sto su bacali po nama bombe ali nema opravdanja za ubistvo a ja se nesecam da smo ijednog Americkog vojnika ubili i to sto smo zarobili pustili smo postujuci "Zenevsku konvenciju" koju su oni pisali da bi je svesno krsili.

I kada smo kod pustanja Vojvode Radomir Putnika , kada se hvatas za istoriske cinjnice bar ih prouci do kraja.

Znas li ti bedo Srpska ko je bio  Putnik u vojnom miljeu Evrope ? Da su ga sramno i kukavcki zarobili to bi bilo ravno samom ubistvu Franca F.

Nisu smeli da ga diraju a ne zato sto su oni nesto postovali , pa istorija ce pokazati vremenom da je cela prica oko  tog ubistva bila iscenirana , sto bi Srbi ubijali coveka koji se zalaze za mir i isto tako ce vreme pokazati a vec pokazuje kakva je kukavicka i nelegalna organizacija EU i NATO koja se bori za interese malog broja drzava gazeci preko slabih , na sta je Milosevic u javnom obracanju naciji izlozio , gledacete u taj snimak kao hriscanin u otkrovenje.

Sramota , bedo ...
iz cele tvoje poruke se vidi samo da si uznemiren i da ne razlikuješ rat koji vodi država od lične osvete. a to je opasno.

Koji rat , koje i cije licne osvete ?

Ti smatras da je paljenje ambasade osveta ili ?

Jos sam uznemireniji kada mi neko kaze da ne trebam da budem uznemiren.

Vidi druze , ja razumem i potpuno uvazavam ljude koji se bore za neko opste smirivanje tenzija , neprijateljstvo ali kada mi se pojavi neki pacifista i objasnjavi mi kao trebamo sve da zaboravimo ja obicno kazem necu a i da hocu ne mogu a reci cu ti zasto.

Zato sto su za dva meseca NATO Aliansa i USA na nas izrucili sve one bombe koje su im godinama sedele po mracnim coskovima njihovih bazi i koje su samo slucajno bile pune osiromasenog uranijuma.
Vidis taj osiromaseni uranijum , naucnici ga zovu oruzjem masovnog unistenja , evo bas danas i po tvrdnjama u narednih sezdeset godina trovace tebe , tvoju zenu , tvoju decu , tvoje unucice i to po tvrdnjama naucnika mada postoje naznake da ce delovanje osiromasenog uranijuma trajati i duze.

Leukemija i kancer prvenstveno , zatim razne vrste tumora kao ozbiljnije bolesti i na kraju dugi spisak manjih obolenja sa kojima je tesko ziveti , boriti se i finansiski to izdrzati.

Sada ce ti i tebi slicni reci to je propaganda , mazanje ociju i slicno ,a ja cu reci kamo srece da nism upravu , medjutim kada pogledas statistike i vidis da je bas ta leukemija i bas taj kancer kao i niz degenerativnih bolesti u porastu shvatim da jesam.

Moze se naravno zazmuriti na jedno oko , kako nas uvi predsednik Vucic , kako trebamo da zaboravimo da bi napredovali , da se ugledamo na Nemce.

Znas nemce jesu pregazili u 2. SR i gradove porusili , razorili zemlju i nardo poubijali ali oni sto su opstali nisu imali drugog izbora nego da zeborave i da negeriju ali najbitnije da su ostali zdravi.

Nas potencijal ionako poljuljan mislim na narod u narednih pedesetak godina dodatno ce opasti , mislim na omladinu.

Sad ja kazem , i da hocu da zaboravim ne mogu , setim se da imam dvoje dece i da su sanse da obole od nekih vrlo opasnih bolesti vece nego u tim drzavama koje su sedele iza paravana i posmatrale.

I sada osveta upaljena ambasada  ? Pa ja ne zelim na to da gledam tako jer ako je to osveta onda su stvarno jeftino prosli.

Ja na to delo gledam kao blagi iskaz naseg protesta , najblazi iskaz.

A pitanje da li bi mi mogli da se svetimo po principu milo za drago ? Pa naravno da nebi jedino ako nisi jedan od onih koje bez trunke savesti mogu da otruju dete osirumasenim uranijumom.

Zato smatram da ova nacija to nikada nece uciniti i da ima prilike ,to pokazuje izmedju ostalog nasa istorija , onda izmedju osvete i toga da se secam biram da se secam i svako ko mi uskrati i to pravo naicice samo na moje ogorcenje.

A da da nezaboravim to nije bio rat nastao zbog drzavnih razmirica , sudara interesa , odbrana teritorija i slicno mozda je tako prikazivan ali kada podvuces crtu to je bio rat za unistenje duha jednog naroda u prvom planu a zatim i zdravlja i potencijala jednog naroda na dugorocnom planu.

Iako se stice ustisak da su izgubili ja mislim da su i tekako uspeli u onome sto su i zeleli.
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.