Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upis u srednje škole ~ Osmaci polažu 18. i 19. juna  (Pročitano 95397 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
informator vam košta 200 dinara sa sve listom želja i prijavom za upis. Ja sam prošlle godine skinula informate u adobe formatu koji je u to vreme postavljen na sajtu ministarstva prosvete, medjutim ove godine nema ama baš ništa što se tiče srednjih škola. Ako neko hoće mogu da vam postavim (ako budem umela) jer ne verujem da se nešto bitno izmenilo koliko sam ja videla...


Mogla bi da postavis, bas bi nam odgovaralo... Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Od sutra upis u specijalizovane srednje škole

Prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita za upis u specijalizovane srednje škole i gimnazije u Srbiji počinje 21. i trajaće do 27. maja.

Konačni rezultati kvalifikacionih ispita biće objavljeni 8. juna, kada će biti i upis, dok prigovore na rezultate ispita učenici mogu uputiti 6. i 7. juna.

Prijemni ispiti za upis u matematičku ili filološku gimnaziju, biće održani 2. i 3. juna.
Kandidati koji žele da upišu Matematičku gimnaziju u Beogradu, polagaće prijemni ispit iz matematike 2. juna.

Osim rezultata izbora za upis se boduje i uspeh na matematičkim takmičenjima u poslednja tri razreda osnovne škole i opšti uspeh u osnovnoj školi u istom periodu.

U Srbiji i gimnazije u Kraljevu, Novom Sadu, Senti, Valjevu, Nišu i Kragujevcu imaju izdvojena odeljenja koja rade po programu beogradske Matematičke gimnazije.

Na prijemnom ispitu za upis u Filološku gimnaziju u Beogradu učenici polažu test iz stranog jezika koji su učili kao prvi jezik u osnovnoj školi i test iz srpskog jezika i književnosti.

U filološkim gimnazijama obrazuju se kadrovi prevodilačke struke, a u toku četiri godine učenici stiču znanje dva strana, srpskog i latinskog jezika, ali izučavaju i predmete karakteristične za klasične gimnazije.

Pored Filološke gimnazije u Beogradu, gimnazija tog tipa postoji i u Sremskim Karlovcima, a posebna jezička odeljenja imaju i gimnazije u Kragujevcu, Kraljevu i Kruševcu.

Učenici koji su završili osmi razred, a žele da upišu Sportsku gimnaziju trebalo bi da se prijave 1. i 2. juna, kada će biti i prvi prijemni ispiti.

Za umetničke škole (likovne, muzičke i baletske) prijemni ispiti će biti 2, 3. i 4. juna.
Tako će učenici koji ne uspeju da se upišu u specijalizovane srednje škole i gimnazije imati vremena da se upišu u redovne škole.

Kvalifikacioni ispiti iz srpskog jezika i matematike za gimnazije i srednje stručne škole polagaće se 18. i 19. juna.

U Srbiji ima 523 srednje škole. Ove godine ima oko 83.500 mesta za upis u prvi razred, a oko 81.000 učenika završiće osnovnu školu.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6120
Ajde ko ima informator samo nek mi kaze 2 stvari: broj bodova za devetu i desetu gim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


covek je rodjen da gresi

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 601
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson w710i
jooooooj jos mesec dana pa meni i mnogim drugim osmacima prijemni. jako se bojim
IP sačuvana
social share
....ludak na netu....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 245
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.8
pa bre ja strebam ko stoka, valjda cu da polozim, jbg nisam imao naviku da redovno ucim, pa sad moram da se namucim malo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ma ajde evo iskreno vam kazem, nemoj uopste da ucite mnooooogo bolje su prosli oni koji nisu pipnuli nista, ja sam znaci poslednjih 20 dana isao svaki dan na privatne casove matematike od 8h do 20h cak i dan pred prijemni i dobio sam 4 boda, jer jednostavno mi je bila trema.Ali verujte ni sami ne znate kakvo je to prepisivanje, znaci te gluposti sto vas plase(kao i mene sto su) da ce inspekcija ili doticni nastavnici koji dezuraju izbaciti i nece prihvatiti prijemni su gluposti, neki su cak i pomagali, meni je cak pomogao nastavnik koji obilazio ucionice sa inspektorom...
A neki koji su bili jedva dovoljni sa nedovoljnim vladanjem su imali po 20 bodova i upisali dobre skole, jbg tako je...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Sve zavisi od nastavnika. Kod mene npr. iz srpskog nije bilo prepisivanja, a iz matematike su mi nastavnici ubacivali rešenja pred nos (iako ja nisam hteo da prepisujem, jelte...  Smiley ). Imao sam 12,5 i 13 bodova Smile
btw. Zbirke nisam ni jednom  cele prešao, od svake po poola.  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 245
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.8
ne mogu da verujem da su vam dopustili da prepisujete, blago vama. Smile
na probnom testu su nas pustili da prepisujemo ali ne verujem da ce da nas puste i na prijemnom. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Hhaha sta ne mozes da verujes  Smile Pa slusaj znaci svi koji idu sad sa mnom u odeljenje kod svih se prepisivalo,a nisu svi iz iste skole vec iz barem 20 i vise skola tako da nije to bilo samo u mojoj ili njegovoj skoli  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
meni neka profanka sva prepisana resenja iz zbirke donosila ...
tako sam uradio 3 iz mate i mozda 2 iz srpskog ...

imao 16/16 ... i bio 10. za upis u Koncaru ...

a sada krpim kraj sa krajem ..........valjda cu ga skrpiti ove godine  Smile Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.