Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upis u srednje škole ~ Osmaci polažu 18. i 19. juna  (Pročitano 95342 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Hehe pa slusaj neka nije mi zao sto sam dobio tako malo poena,niti mi je zao sto su ovi dobili po 20 ali zato upisali neke extra dobre skole i sad placu i imaju po 14 keceva...
Vreme ce sve pokazati,jedino eto neko ko je imao tako 20 na mati i na srp. pa sad nesto resio da uci i opravda te velike bodove,mada takvih je malo...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
jaojjj kako mene mnogo mrzi da radim matu i srpski,zadaci jesu laki,ali uglavnom se uzdam u prepisivanje...mislim nekako se ne cimam toliiiko,mada bi verovatno trebalo,ali racunam na 90-95 poena uz dobro uradjen prijemni...spremacu se sad kad se raspustimo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Meni treba za mene hehe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6120
Ajde ko ima informator samo nek mi kaze 2 stvari: broj bodova za devetu i desetu gim?
Moze li odgovor?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, kako da znamo kad nije izasao informator u elektronskom formatu?  Smile
Jedino da pogledas na sajtu: http://www.upis.mps.sr.gov.yu/
Podaci su od prosle godine...




Za neke srednje škole na ispitima presudan talenat
Prijemni za umetnička zanimanja 2. i 4. juna
Autor: V. N. | 31.05.2007 - 10:02

Prijemni ispit za učenike koji se upisuju u umetničke škole (muzičke, baletske i umetničke škole likovne oblasti), odnosno za obrazovni profil u oblasti umetnosti biće održan od 2. do 4. juna, a konačni rezulatati biće poznati 8. juna.
Sledeće školske godine u muzičkim i baletskim školama u Srbiji biće mesta za 1.170, a u umetničkim školama za 609 učenika.
Prijemni ispit polaže se u odgovarajućoj srednjoj školi gde se proveravaju znanja stečena u prethodnom obrazovanju, ali i posebne sposobnosti kandidata, odnosno njihov talenat. Zato se u ove škole upisuju učenici sa posebno izraženim talentom za muziku, slikarstvo, balet...
U Muzičkoj školi „Mokranjac“ u Beogradu ima mesta za 90 učenika, a do sada se prijavilo 60. U školu „Vojislav Vučković“ prijavilo se 25, a predviđeno je da se upiše 40 đaka. U Muzičkoj školi „Stanković“ koja ove godine planira da upiše 83 učenika, prijavilo se 87 đaka. Za 55 mesta u Muzičkoj školi „Josip Slavenski“ boriće se 78 đaka.
Dizajnerska škola u Beogradu, na četiri odseka - ambalaže, enterijera i industrijskih proizvoda, grafike i tekstila ima mesta za 100 učenika. U „Tehno-art“ školi za mašinstvo i umetničke zanate u Beogradu ima mesta za 63 đaka. U ovoj školi izučavaju se stari umetnički zanati kao što su kaligraf, graver i juvelir umetničkih predmeta...




Počinju prijemni za osmake
Budući filolozi polažu 1. i 2. juna
Autor: V.N. | 30.05.2007 - 09:42

Prijemni za osnovce koji nameravaju da se upišu u filološke i matematičke gimnazije održava se 1. i 2. juna, a konačni rezultati biće poznati 8. juna.

Učenici koji žele da se upišu u filološke gimnazije u Karlovcima i Beogradu, kao i jezička odeljenja u Kraljevu, Kragujevcu i Kruševcu polažu testove iz srpskog, odnosno maternjeg jezika i književnosti i iz jednog od stranih jezika koji se uči u osnovnoj školi. Za 168 slobodnih mesta u Filološkoj gimnaziji u Beogradu ove godine konkurisalo je 269 đaka.
Za upis u Matematičku gimnaziju u Beogradu, kao i za upis u odeljenja koja rade po programu te gimnazije u Novom Sadu, Kraljevu, Senti, Valjevu, Nišu i Kragujevcu svake godine zainteresovan je veliki broj učenika. Ako veći broj kandidata od broja predviđenog za upis u filološke, matematičke gimnazije i odeljenja ostvari isti broj bodova, prednost u rangiranju imaju nosioci diplome Vuk Karadžić.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6120
Pa znam da ga nema jos na netu, nego ovi iznad kenjaju kako su kupili informator, pa reko da mi kazu za ter dve skole...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Za starije od 17 godina ima mesta u školama
Prijavljivanje vanrednih učenika
Autor: V. Nedeljković | 04.06.2007 - 08:55

Prijavljivanje vanrednih učenika starijih od 17 godina za upis u srednje škole u Srbiji počelo je i trajaće do 15. juna. Vanredni učenici polagaće kvalifikacione ispite iz srpskog jezika i matematike 18. i 19. juna. Za njih je sledeće školske godine predviđeno oko 2.847 slobodnih mesta u trogodišnjim i četvorogodišnjim školama u skoro svim gradovima u Srbiji.

Učenici stariji od 17 godina koji imaju završenu osnovnu školu, a koji iz nekog razloga do sada nisu pohađali srednju školu, mogu da upišu obrazovne profile za pedikira, manikira, frizera, kuvara, krojača, konobara, poslastičara, cvećara, rasadničara, keramičara, stakloresca... Vanrednim učenicima zanimljiva su uglavnom sva zanatska zanimanja koja im obezbeđuju siguran posao.
- Ove godine za vanredne učenike biće 272 mesta u četvorogodišnjim i 2.575 mesta u trogodišnjim školama.
Vanredni učenici imaće mogućnost da se upišu u škole svih područja rada, osim škola ekonomske struke i gimnazija. Ministarstvo prosvete je u saradnji sa Nacionalnom službom za zapošljavanje izabralo zanimanja koja su tražena na tržištu rada kako bi vanredni učenici po završetku školovanja odmah mogli da nađu posao. Prijem dokumenata, prijavljivanje za polaganje kvalifikacionog ispita, popunjavanje liste želja, rangiranje i raspoređivanje obaviće se u nadležnim školskim upravama. Upis vanrednih učenika, kao i ostalih đaka, biće organizovan 5. i 6. jula.

Školarine određuju škole
Škole same određuju visinu školarine za vanredne učenike. Vanredni učenici ispite mogu polagati u nekoliko ispitnih rokova - oktobarskom, januarskom, aprilskom, junskom i avgustovskom.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Novi obrazovni profili
Kuvari odmah dobijaju posao
Autor: V. N. | 09.06.2007 - 09:31

Da ove godine školu završava 200 kuvara svi bi odmah našli posao. Traže ih hoteli i restorani u Beogradu, širom Srbije i na Crnogorskom primorju. Ove godine našu školu završava 350 učenika (kuvari, konobari, turistički, ugostiteljski i kulinarski tehničari) i sve ih čeka posao, osim onih koji žele da studiraju - kaže dr Milijanko Portić, direktor Ugostiteljsko-turističke škole u Beogradu.

U okviru „Programa reforme srednjeg stručnog obrazovanja“ u Ugostiteljsko-turističkoj školi u Beogradu juče je predstavljen program organizacije „Kultur kontakt“ iz Austrije koji se zasniva na unapređivanju obrazovanja u oblasti turizma u našoj zemlji. Program je rađen po standardima austrijskog sistema obrazovanja, a obuhvaćeno je sedam oglednih škola u Beogradu, Vrnjačkoj Banji, Čajetini, Paraćinu, Leskovcu i Novom Sadu. U ovim školama učenici sada mogu da upišu četiri ogledna obrazovna profila koji su zadržali stare nazive, ali su za njih napravljeni novi nastavni programi - kuvar, poslastičar, konobar i turistički tehničar.
- Srbija ima veliki potencijal u oblasti turizma. Uspostavićemo partnerski odnos između sedam škola iz Srbije i isto toliko škola iz Austrije, koji podrazumeva razmenu učenika i nastavnika, iskustava, studijska putovanja... Mi hoćemo da pomognemo Srbiji - rekla je Monika Mom, direktor odeljenja za obrazovanje „Kultur kontakta“.

Gde su uvedeni ogledni profili:
-Srednja turistička škola u Beogradu
-Ugostiteljsko-turistička škola u Beogradu
-Ugostiteljsko-turistička škola u Čajetini
-Ugostiteljsko-turistička škola u Vrnjačkoj Banji
-Ekonomsko-trgovinska škola u Paraćinu
-Srednja škola „Svetozar Miletić“ u Novom Sadu
-Trgovačko-ugostiteljska škola u Leskovcu

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Dok još nisam znao šta bih hteo da upišem, i kuvar je bio mogućnost  Smile
Elektrotehnika vs. kuvar, LOL
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Osnovci polagali kvalifikacioni ispit iz srpskog jezika, sutra matematika
Osmake su iznenadili akcenti
Autor: V. Nedeljković - D. Nedović | 19.06.2007 - 19:30


Kvalifikacioni ispit iz srpskog, odnosno maternjeg jezika održan je juče u svim školama u Srbiji, a danas će đaci polagati testove iz matematike. Ispit je počeo u 10 časova, 15 minuta pošto je ministar prosvete Zoran Lončar izvukao kombinaciju s pitanjima, što je direktno prenosila Radio-televizija Srbije. Da li zbog treme ili zbog veoma visoke temperature, na ispitu je bilo i padanja u nesvest.
Iako su nastavnici i školski psiholozi danima pre jučerašnjeg ispita iz srpskog, odnosno maternjeg jezika upozoravali osmake da ni slučajno ne preskoče doručak, izgleda da ih nisu baš svi poslušali, a i trema i velika vrućina su učinili svoje. Tako je u beogradskoj osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ nekoliko puta morala da interveniše ekipa Hitne pomoći, jer je jednom učeniku naglo skočio krvni pritisak, devojčica je od treme izgubila svest, a bilo je i temperature, proliva, blokade... Roditelji koji su ispred škola čekali da deca završe polaganje, glasno su komentarisali: „ Što više ne ukinu ova polaganja zbog dece i njihovog zdravlja. Mali su oni za ovakav stres“.
Sanja Terić, nastavnica srpskog jezika u ovoj školi, kaže da je učenike, ali i nastavnike najviše iznenadilo to što je na testu bilo pitanje iz akcenata, oblasti koja, kako kaže, nije bila obuhvaćena nastavnim planom i programom.
- Žao mi je zato što su mi deca jutros govorila da im život zavisi od ovog polaganja - kaže profesorka Terić.
Učenici iz škole „Vladislav Ribnikar“ nisu uspeli da prepisuju, jer, kako kažu, „nisu mogli ni da se okrenu“.
Kvalifikacioni ispit je trajao 120 minuta, a najveći broj učenika ove godine bori se za mesto u školama ekonomske i medicinske struke i gimnazijama. Inače, u srednjim školama u Srbiji ima 83.663 mesta za upis učenika u prvi razred, a osmi razred zavašava 81.000 đaka. U gimnazije će ove godine moći da se upiše 17.320 učenika, četvorogodišnje škole 42.068, trogodišnje 22.444, a u jednogodišnjim i dvogodišnjim školama i školama za decu sa posebnim potrebama ima 1.538 mesta. Za vanredne učenike, starije od 17 godina, ima 272 mesta za četvorogodišnja i 2.575 mesta za trogodišnja zanimanja.
Kvalifikacioni ispit iz srpskog, odnosno maternjeg jezika polagali su juče svi učenici osmog razreda koji su zainteresovani da nastave četvorogodišnje školovanje, dok se za upis u trogodišnje škole rangiraju samo na osnovu uspeha koji su postigli u osnovnoj školi. Na ovom ispitu učenici mogu da osvoje maksimalno 40, odnosno 20 bodova po predmetu. Učenik je položio ako osvoji najmanje po jedan bod iz svakog predmeta. Uspeh iz prethodnog školovanja nosi najviše 60 bodova, a računa se opšti uspeh od šestog do osmog razreda pomnožen sa četiri. Dodatne bodove đacima donosi diploma „Vuk Karadžić“ i rezultati postignuti na takmičenjima.
Preliminarni rezultati kvalifikacionih ispita biće poznati 21. juna, a konačni 25. juna. Liste želja učenici će popunjavati 27. i 28. juna. Svaki učenik u listu želja upisuje 20 obrazovnih profila za koje bi hteo da se školuje, navodeći želje redom po prioritetima. U zavisnosti od broja bodova i uspeha ostvarenog u osnovnoj školi i na kvalifikacionom ispitu, učenik se upisuje u prvi navedeni profil za koji ima dovoljan broj bodova. Zato je jako važno da učenici pažljivo i čitko popune listu želja. Primera radi, ako učenik nema dovoljan broj bodova za upis u Treću beogradsku gimnaziju, koju je upisao kao prvu na listi želja, putem elektronskog upisa automatski će biti raspoređen u školu koja se nalazi na drugom mestu na njegovoj listi. Prvi upisni krug biće organizovan 5. i 6. jula, a preostala slobodna mesta u srednjim školama biće objavljena 6. jula.

Šta su rekli đaci Marko Šoš
- Skoro sve sam uradio na testu, nisam znao samo jedan zadatak koji sam preskočio. Hoću da upišem Sportsku gimnaziju i za to ću sigurno imati dovoljno bodova.

Šta su rekli đaci
Jelica Dimitrijević
- Sve sam uradila na testu. Mislim da mi je sve tačno jer sam pre polaganja četiri puta prešla knjigu iz srpskog jezika. Jedino za šta ne mogu da garantujem da je dobro jesu akcenti koje nismo imali na predavanju. Hoću da upišem Petu gimnaziju.
Aleksa Marković
- Proverio sam kada sam izašao, i imam 18 bodova, a to mi je dovoljno da upišem Prvu gimnaziju. Vežbao sam mesec dana pre polaganja, a imao sam i privatne časove. Nisam imao tremu, jer sam se dobro pripremio.
Nina Simjanović
- Nisam loše uradila, imam 18 bodova. Hoću da upišem Turističku školu i mislim da je to dovoljno. Nisam imala tremu, jer nije teško. Jedino su nas sve iznenadili sa zadacima iz oblasti akcenata.
Ksenija Maričić
- Zadovoljna sam i najzad sam opuštena pošto sam imala veliku tremu i sva sam se tresla. Verovatno imam 19 bodova, i to mi je dovoljno da upišem Prvu ili Petu gimnaziju. Spremam se za polaganje još od januara.
Miloš Rusalić
- Malopre sam se našalio s mamom, pa sam joj javio da sam loše uradio test. Danima se u kući nerviraju. Inače, odlično sam uradio test, imam 19 bodova i upisaću Četrnaestu ili Petu beogradsku gimnaziju.

Drugi upisni krug
Liste želja za drugi upisni krug za srednje škole u kojima je ostalo slobodnih mesta, predaju se 9. jula, a konačan raspored primljenih učenika znaće se 12. jula, kada se i konačno završava upisni rok za srednjoškolce. Prošle godine u Srbiji je za drugi upisni krug ostalo oko 2.000 osmaka.



Tačni odgovori kvalifikacionog ispita iz srpskog jezika

Odgovor na prvo pitanje
a) Gubljenje suglasnika (uprošćavanje suglasničkih grupa)
b) Nepostojano A, jednačenje suglasnika po zvučnosti
v) Jotovanje, jednačenje suglasnika po mestu izgovora (tvorbe)
Odgovor na drugo pitanje
Na jeziku med, a na srcu (na srcu) jed.
Odgovor na treće pitanje
a) Ramenima - instrumental
b) U jarugu - akuzativ
v) Ravnomerni udarci - nominativ
g) Sekire - genitiv
d) Me - akuzativ
đ) Instrumental
Odgovorna četvrto pitanje
Bio je upravljen - plusvamperfekat (davnoprošlo vreme)
Čučahu - imperfekat (pređašnje/prošlo nesvršeno vreme)
Gledajući - glagolski prilog sadašnji
Je žalio - perfekat (prošlo vreme)
Bi podijelio - potencijal (mogući, pogodbeni način)
Bi bila - potencijal (mogući, pogodbeni način)
Odgovor na peto pitanje
a) Viši
b) Stroži
v) Ljupkiji
g) Žalosniji
d) Plići
đ) Grđi
Odgovor na šesto pitanje
a) bliskoistočni
b) azijski
v) Ružičin
g) krivopalanački
d) tršićki
đ) atlantski
Odgovor na sedmo pitanje
a) Priloška ( glagolska) odredba za mesto
b) subjekat
v) apozicija
g) predikat
d) Priloška (glagolska) odredba za način
đ) objekat
e) atribut
Odgovor na osmo pitanje
1) Genitiv, značenje - prisvojno (posesivno)
2)Instrumental, značenje - kvalitativno (opisno)
3) Lokativ - značenje - predmeta radnje
Odgovor na deveto pitanje
a) 1. Da mogu samo poželeti- posledična
2.Da ostanem takav pravednik - izrična
3. I kad jednom budem stupio pred lice božje - vremenska
b) 1. Mada je zabranjeno subotom nositi džakove - dopusna
2. do koje sam mnogo držao - odnosna
Odgovor na deseto pitanje
Komarac stane volu na rog, pa malo piosle reče mu: „Ako sam ti težak, a ti mi kaži, pa ću otići.“ „Ja te i ne osećam, kao da te i nije na svetu.“
Komarac stane volu na rog, pa malo posle reče mu:
- Ako sam ti težak, a ti mi kaži, pa ću otići.
- ja te i ne osećam, kao da te i nije na svetu.
Odgovor na jedanaesto pitanje
Šumadijsko-vojvođanski i istočnohercegovački
Odgovor na dvanaesto pitanje
a) Nije se pojavio zbog bolesti.
b) Došao je radi dogovora.
v) Zbog nasilja odgovaraće.
g) Sve su mere preduzete radi poboljšanja uspeha.
Odgovor na trinaesto pitanje
1) Kontrast (antiteza)
2) naglasi snagu zaljubljenosti i dočara čudno i zagonetno ponašanje u ljubavnom zanosu
Odgovor na četrnaesto pitanje
a) Pred zoru zapevaše petli.
b) Duvao je istočni vetar.
v) Dobili smo dva ćebeta (...par ćebadi).
g) Otac je otputovao.
d) Nadežda Petrović je slikala pejzaže.
Odgovor na petaesto pitanje
1. a) Mlečani
b) Kanjoš
v) Furlan
g) Kanjoš
2. a) Kanjošu
b) Furlanu
v) Kanjošu
g) Mlečanima
Odgovor na šesnaesto pitanje
Dmitar Jakšić: plahovitost, oholost, isključivost, sebičnost, prenagljenost.
Anđelija: nesebičnost, požrtvovanost, plemenitost, pomirljivost, odlučnost, iskrenost, mudrost, razboritost.
Odgovor na sedamnaesto pitanje
1. a) „Ivo Senković i aga od Ribnika“
b) Đurađ Senković
2. a) „Ropstvo Janković Stojana“
b) Stojan Janković
Odgovor na osamnaesto pitanje
1. „Mali Princ“
2. Antoan de Sent Egziperi
3. epika
4. dijalog
Odgovor na devetnaesto pitanje
1. „Činovnikova smrt“
2. Anton Pavlovič Čehov
3. unutrašnji monolog
Odgovor na dvadeseto pitanje
Pod : b), v), d), e), ž).
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.