Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ukinuta vojna obaveza: od 1. januara 2011. u vojsku samo dobrovoljno  (Pročitano 29125 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Sto bi rekao moj stric inace polu nemac... Ceo zivot sam ziveo ovde, bilo mi je dobro, imao sam sve sto sam hteo, tu su mi drugovi itd... Ne bih se osecao dobro da sam ih napustio kad sam im najvise trebao Wink

Na moje pitanje zasto nije otisao u nemacku da zivi Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
U sustini, NWO-u ne odgovara da ima masu koja ume da se bori, zato se vojska ukida. Gde god moze..
IMO pojedinac sa voljom vise moze sa neta da se nauci gerilskoj borbi i da postane opasniji protivnik nego neki lik koji je proveo godinu dana u srpskoj vojsci posle 2000e i koji je motivisan 'pretnjom bajboka' ako ne zeli da se bori.
'Ne bije boj svijetlo oruzje no srce u junaka' ili tako nekako... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
U sustini, NWO-u ne odgovara da ima masu koja ume da se bori, zato se vojska ukida. Gde god moze..
IMO pojedinac sa voljom vise moze sa neta da se nauci gerilskoj borbi i da postane opasniji protivnik nego neki lik koji je proveo godinu dana u srpskoj vojsci posle 2000e i koji je motivisan 'pretnjom bajboka' ako ne zeli da se bori.
'Ne bije boj svijetlo oruzje no srce u junaka' ili tako nekako... Smile

moze pojedinac da nauchi mnogo sa interneta , pa da uzme sam da vezba , prikljuchi se nekom udruzenju i.t.d.

medjutim , poenta je da vecina nema ni volje , ni vremena , ni sredstava da uradi tako neshto . u najboljem sluchaju vide pistolj na svadbi i to je to . do sad su imali tu vojsku koja ih nauchi barem nekoj osnovi , pa kad zagusti imaju na chemu da grade . ovako , bice ovce za klanje - sve dok im ne dodje iz dupeta u glavu . medjutim , tad je po pravilu vec kasno .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
...pa meni su od devet meseci ucesca u ratu,upisali karinu!
od 21.09.1991 do 09.06.1992 godine Vis.nije se pucalo,ali smo oteglili jaja seleci tehniku,opremu i municiju za Crnu Goru.kad mi otvoris vojnu knjizicu,ne pise ucesce u ratu ili Vis.pise KUMBOR i sifra vesa.

to je veliki problem. sa upisanim ucescem u ratu imas popust vise od 50% na infostan i jos neke pogodnosti.
to nije mala stvar s obzirom na plate. pogotovo sto ti ljudi sada stvaraju porodice ili ih vec imaju.
dok imas debile koji su bili kao bili mobilisani 15-ak dana, a nisu makli iz svog grada i imaju beneficije. isto vazi i za bombardovanje "99.

A sta biva sa onim koji su ranjavani u ratu? Kako se nasa drzava odnosi prema vojnim invalidima? Smile
Kako drzava posuje te noge i ruke koje su odsecene?

Vojska je potrebna svakoj drzavi. Ukinuli je? Briga me bas Smile
Zato sto se iskreno nadam da nasa zemlja vise nikada nece biti uvucena u ratove pa makar i kao saveznik. Neutralci- ta mi se rec mnogo dopada.

odnos drzave je veoma loš. ni jedna vlast ne valja, ali zemlju treba braniti.
ukinuti vojsku i sta posle ? mi necemo napadati prvi, ali vidis kako se kote i šire juzna plemena.

da li hoces da ti se cerka jednog dana uda za nekog jašarija ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
odnos drzave je veoma loš. ni jedna vlast ne valja, ali zemlju treba braniti.
ukinuti vojsku i sta posle ? mi necemo napadati prvi, ali vidis kako se kote i šire juzna plemena.

Ama kote se sa blagoslovom one satanisticke drzave. Ako im bude cef ili korist, ili cef i korist zajedno sravnice nas sa zemljom. Nekoliko mocnih porodica formiraju mapu sveta po svom nahodjenju.

Citat
da li hoces da ti se cerka jednog dana uda za nekog jašarija ?

Samo preko mene mrtve. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
U sustini, NWO-u ne odgovara da ima masu koja ume da se bori, zato se vojska ukida. Gde god moze..
IMO pojedinac sa voljom vise moze sa neta da se nauci gerilskoj borbi i da postane opasniji protivnik nego neki lik koji je proveo godinu dana u srpskoj vojsci posle 2000e i koji je motivisan 'pretnjom bajboka' ako ne zeli da se bori.
'Ne bije boj svijetlo oruzje no srce u junaka' ili tako nekako... Smile

Vidim kako prolaze "priuceni" gerilci u Avganistanu, treba samo videti njihov procenat smrtnosti u odnosu na marince  Smile
Mislim, opet, za samoubilacke misije i ne treba mnogo znanja, ruksak na ledja, joystic u ruku i to je to, uz obavezno alahu ekber
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
odnos drzave je veoma loš. ni jedna vlast ne valja, ali zemlju treba braniti.
ukinuti vojsku i sta posle ? mi necemo napadati prvi, ali vidis kako se kote i šire juzna plemena.

Ama kote se sa blagoslovom one satanisticke drzave. Ako im bude cef ili korist, ili cef i korist zajedno sravnice nas sa zemljom. Nekoliko mocnih porodica formiraju mapu sveta po svom nahodjenju.


nista se ti ne brini. nista nije vecno. a mi bolje da budemo spremni.  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Nokia 
Samo da odgovorim na onu pricu od pre par strana, zaboravio sam na ovu temu pa nisam citao na vreme.

Ma koliko drzava bila bedna i ma koliko vojska bila jadna  opet sa njima nema zazanja. A ti ako hoces da se zajebavas i da izbegavas mobilizaciju ili da dezertiras znaj da ces najebati kad tad, osim ako nisi Vlade Divac ili neko drugo mudo. Mada naravno ima i ona opcija da bezis i zemlje i da ostavis sve. Tako da mi ta vasa prica ja bi isao, a ja ne bi isao deluje malo smesno. Kad izbije rat niko tebe ne pita dal oces il neces.
« Poslednja izmena: 03. Jan 2011, 23:49:36 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Tako da mi ta vasa prica ja bi isao, a ja ne bi isao deluje malo smesno. Kad izbije rat niko tebe ne pita dal oces il neces.

Ma nemoj?

Pa ne bi onda imali u sred Knina 1994-te automobile sa NS i RU registracijama. Dolaze ljudi jednom mesecno da obidju kuce i stanove. Jebe im se za rat.

Pa cuveno puskaranje u Vukovaru i Vinkovcima. Mobilisu ljude, odu tamo, ispale dva metka i vrate se za dva dana kucama sa masinom za ves i zive u podrumu par meseci dok se situacija ne smiri...

Pusti me prica: "Oni dodju i kupe, samo tovare u kamion i dok trepnes, u rovu si sa ekipom". To moze samo u filmovima Srdjana Dragojevica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Nekadašnju nacionalnu razjedinjenost propale JNA je zamenila politička razjedinjenost sadašnjih regruta Vojske Srbije, koji jesu oko 90% Srbi, ali razjedinjeni ideološki, do te mere da bi se ubijali medjusobno, a ne protiv mogućeg spoljnog neprijatelja.

Bolje je sa to bude po broju manja vojska po broju, ali složnija, disciplinovanija i bolje obučena, bez fanatika bilo koje vrste.

A političke manipulacije tipa "naši momci u vojsci" definitivno otpadaju, jer je ulazak u vojsku dobrovoljan.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.