Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ukinuta vojna obaveza: od 1. januara 2011. u vojsku samo dobrovoljno  (Pročitano 29207 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
... Smile ali ceo svet
jedino,ako nisi mislila na neke svemirske maldive?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
a posle bi se vratili i hteli ravnopravnost ?

Zasto da ne?
Neka se ovog puta oruzja 'vataju svi oni koji su bezali, trazili izbeglicki azil, tatini sinovi i svi oni koji su sedeli i zagovarali rat, i pricali :"ja bi ovo, ja bi ono" a sa fotelje u toplom domu dupe nisu digli.
Mi smo kao porodica dali svoj danak. Jedan-jedan. Onda cemo tek biti ravnopravni  Smile

Laser ...na Maldive  Smile...Toliko uvek imam novca, da na prvi nagovestaj rata kupim karte u jednom smeru  Smile

zato sam ja za vojnu huntu. neces da ratujes, a hoces da vladas ili da budes ravnopravan ? e pa nece da moze.
jos su ovdasnjoj deci koja su ratovala, dok su se vojno sposobne "izbjeglice" od 30 - 40 godina širile ovde, u vojnu knjizicu upisivali "vojna vezba" umesto ucesce u ratu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
zato sam ja za vojnu huntu. neces da ratujes, a hoces da vladas ili da budes ravnopravan ? e pa nece da moze.
jos su ovdasnjoj deci koja su ratovala, dok su se vojno sposobne "izbjeglice" od 30 - 40 godina širile ovde, u vojnu knjizicu upisivali "vojna vezba" umesto ucesce u ratu.

tacno tako  Smile

... Smile ali ceo svet
jedino,ako nisi mislila na neke svemirske maldive?  Smile

Ajede ne pravi se naivan, ne ratuje uvek ceo svet, znas to i sam  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Drugo, u zemlji u kojoj je rat ja ne bih bila, samo onoliko koliko mi treba da se spakujem i odem na sigurno sa decom i muzem. Muzem,da Smile
Jer ni on ne bi ratovao, dosta nam je bilo 2 rata za 30 godina  Smile

u najboljem sluchaju , vukla bi se po nekim izbeglichkim logorima bez ikakve imovine . u najgorem , ne bi te ni pustili preko granice i ko zna shta bi bilo sa tobom i tvojom decom .

ali to je cena koju placaju oni koji misle da im je sopstvena vojska teret  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...pa meni su od devet meseci ucesca u ratu,upisali karinu!
od 21.09.1991 do 09.06.1992 godine Vis.nije se pucalo,ali smo oteglili jaja seleci tehniku,opremu i municiju za Crnu Goru.kad mi otvoris vojnu knjizicu,ne pise ucesce u ratu ili Vis.pise KUMBOR i sifra vesa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Drugo, u zemlji u kojoj je rat ja ne bih bila, samo onoliko koliko mi treba da se spakujem i odem na sigurno sa decom i muzem. Muzem,da Smile
Jer ni on ne bi ratovao, dosta nam je bilo 2 rata za 30 godina  Smile

u najboljem sluchaju , vukla bi se po nekim izbeglichkim logorima bez ikakve imovine . u najgorem , ne bi te ni pustili preko granice i ko zna shta bi bilo sa tobom i tvojom decom .

ali to je cena koju placaju oni koji misle da im je sopstvena vojska teret  Smile

Ko to nece pustiti zenu i decu preko granice sa zaracenog podrucja?
Vukla bi se picku materinu, radila bih, snasla bih se kao sto se snaslo hiljade i hiljade izbeglica u tudjini Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
A, pa dobro... sad bar nece morati da beze u ino...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
...pa meni su od devet meseci ucesca u ratu,upisali karinu!
od 21.09.1991 do 09.06.1992 godine Vis.nije se pucalo,ali smo oteglili jaja seleci tehniku,opremu i municiju za Crnu Goru.kad mi otvoris vojnu knjizicu,ne pise ucesce u ratu ili Vis.pise KUMBOR i sifra vesa.

to je veliki problem. sa upisanim ucescem u ratu imas popust vise od 50% na infostan i jos neke pogodnosti.
to nije mala stvar s obzirom na plate. pogotovo sto ti ljudi sada stvaraju porodice ili ih vec imaju.
dok imas debile koji su bili kao bili mobilisani 15-ak dana, a nisu makli iz svog grada i imaju beneficije. isto vazi i za bombardovanje "99.

drzava se jednostavno odrekla ljudi koji su ratovali i sada hoce da se oni sami jave u slucaju rata.
« Poslednja izmena: 03. Jan 2011, 13:30:40 od gottago »
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
...pa meni su od devet meseci ucesca u ratu,upisali karinu!
od 21.09.1991 do 09.06.1992 godine Vis.nije se pucalo,ali smo oteglili jaja seleci tehniku,opremu i municiju za Crnu Goru.kad mi otvoris vojnu knjizicu,ne pise ucesce u ratu ili Vis.pise KUMBOR i sifra vesa.

to je veliki problem. sa upisanim ucescem u ratu imas popust vise od 50% na infostan i jos neke pogodnosti.
to nije mala stvar s obzirom na plate. pogotovo sto ti ljudi sada stvaraju porodice ili ih vec imaju.
dok imas debile koji su bili kao bili mobilisani 15-ak dana, a nisu makli iz svog grada i imaju beneficije. isto vazi i za bombardovanje "99.

A sta biva sa onim koji su ranjavani u ratu? Kako se nasa drzava odnosi prema vojnim invalidima? Smile
Kako drzava posuje te noge i ruke koje su odsecene?

Vojska je potrebna svakoj drzavi. Ukinuli je? Briga me bas Smile
Zato sto se iskreno nadam da nasa zemlja vise nikada nece biti uvucena u ratove pa makar i kao saveznik. Neutralci- ta mi se rec mnogo dopada.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla 1.9
mob
Nokia C5-00
Ја бих лепо сваком ко запали из земље за време рата, па после хоће да се врати лепо рекао:
"Пријатељу, ти си своје држављанство изгубио оног тренутка кад си напустио државу а био си јој потребан. Сад лепо купи још једну карту у једном правцу, пошто ти повратна свакако не треба, и поднеси тамо у том дивном иностранству захтев за држављанство. Срећно! Хвала, довиђења, не задржавајте ред, гужва је"

Што се мене тиче, деца и жене, стари људи... треба да се склоне увек на безбедно...ту се слажемо..

Здрав и прав човек, способан да носи пушку, и има добар вид, да може да нанишани, неће моћи!
Дакле цитат горе се односио на здраве и праве мушкарце, не на жене и децу, да се разумемо  Smile
____________________________

Хајде да будемо реални на секунд:
Живиш нпр у земљи у којој се ратује, и запалиш из твог града, јер је постало густо, и одеш у иностранство. 20-30-50-100 Твојих комшија и пријатеља остане, ризикује живот, неколико га и изгуби, и одбране тај град. Кад се све завши ти се вратиш у свој стан и дигнеш све 4 увис... Ма немој ми рећи... Па на шта то личи... Јесу они будале? Очиглеедно јесу, могли су и они да ураде све то, само ме занима где би се онда сви вратили  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.