Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubila se bivsa zena Bore Corbe  (Pročitano 33490 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Zao mi je zene ali ne krivim Boru nikako za njenu smrt jer ne znam kako je i sta bilo u braku.
Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
Znam da je ovo malo off, ali moram neshto da ispricham vezano za Boru.
Leto 1999, kada je bilo bombardovanje. Tog dana su najavili da ce gadjati Inex koji je inache prekoputa nashe zgrade(ipak ga nisu gadjali... hvala bogu). Pa reshili su ovi matoriji da ako vec umiru, da umru s osmehom na usnama, i okupili se u prizemlju i prichali viceve, zajebavali se itd. Nas decu su pustili da gledamo crtane. Nego, ulazi Bora, mrtav pijan i pochne da pricha "Bombardovace RTS, Inex..." i tako nabroji ceo spisak. Ljudi se svi prestravili i vec pocheli da paniche kada je Bora onako mrtav 'ladan samo rekao "E, idem ja sad da spavam"
Kako nas je prestravio taj dan nikada necu zaboraviti Smile

Shto se tiche njegove zhene, druzhili smo se onako(mislim oni i moji kao porodice), pozajmljivali smo knjige medjusobno(kod mene je i dalje njen "Da Vinchijev kod"), nikad nisam primetila da je toliko depresivna. Samo je nisam chesto vidjala da izlazi iz kuce.
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Pa samo to je dovoljno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Vrlo tragicna sudbina.Mora da je kumovala teska,dugogodisnja depresija.Ne mozes naci jednog krivca za svoj nesrecni, promseni zivot.Duboko razocaran zivotom,niko te ne moze spasiti sebe samog.Bora ne moze biti kriv za njenu nesrecu,cak iako je doprineo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Сирота жена, баш ми је жао. А  жао ми је и њега, због терета који му је овим чином ставила на душу.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Da se i nas dve jednom slozimo u istoj emociji. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Citam ovde gomilu postova i niko da kaze sustinu. Zaboravili ste samo da napomenete jednu sitnicu da su se Bora i njegova zena razisli, moguce i razveli pre par meseci i da je Bora na svojoj turneji u Americi nasao neku ribu, valjda oko 25 godina, u koju je naravno ludo zaljubljen i ona u njega i kao svi koji ga znaju kazu da se covek potpuno preporodio, poceo da se kupa, brije, ponovo je pun rokerske energije i tako dalje. Koncert u areni je odrzan kao posledica toga. Inace i ako ce Bora i ovde ispasti negativac moram da kazem da prica sa njim i njegovom zenom traje vec decenijama unazad. Ne znam bas detalje, ali znam da se cale mog druga druzio sa Borom jos od skolskih dana i zna sta je sve sa njim i njegovom zenom bilo. Mislim da su oni bili dugo godina zajedno, on joj je pisao vecinu pesama koje su postale legendarne, a onda je  ona bez razloga i preko noci odlucila da se uda za nekog tipa. Kazu da je tada on bio na granici nervnog sloma i samoubistva, cak kazu da je od tada i poceo da pije u ogromnom kolicinama. Posle toga je njoj opet nesto kvrcnulo u glavi pa je sada odlucila da treba da se razvede i naravno opet pohrlila u Borino narucje. Bora koji je imao svo pravo da je ni ne pogleda, je i pored svega sto mu je ucinila prihvatio i tada su se vencali i imaju tog sina valjda. Mislim da ga je ona, ovog puta valjda zbog alkohola, mada za to nisam siugran, opet ostavila pa se opet vratila i tako. Ovo na kraju je Bora uradio, verovatno bez nekog posebnog razloga. Kazem verovatno zato sto ne znam kako je njihov brak funkcionisao. Mozda su ziveli u haosu i mozda je Bora uradio to sto je uradio kao posledica nezadovoljstva u braku.

Znaci jeste tragedija, ali nije to uopste tako crno belo kako vecina to ovde predstavlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Kako god bilo ona  mu je  bila  velika  inspiracija.I mnoge divne  pesme delom  dugujemo  i njoj.Mislim da  svi  znamo barem  pet  refrena  ove  velike  rock  grupe koji su nam dragi, i nije  u  redu  da  tako pljujemo  po njima.Sve  u svemu  i da je samo"Gde si  u ovom glupom hotelu"posvecena  njoj vec  je  dovoljno uradila  za  jugo  rock.
    Nek joj je  vecna  slava. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Apple iPhone SE 2020
Jadni Bora... smrc... sasvim slucajno on je ziv...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 496
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Nokia 
Bora je kreten
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.