Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Livingston  (pregledi profila: 12588 puta)
Profil
Ime: Livingston
Poruke: 12617 (1.966 po danu)
Pozicija: Veteran foruma
Datum registracije: 21. Avg 2006, 15:05:32
Poslednja poseta: 16. Dec 2008, 12:02:23
Ukupno online: 98 dana, 8 sati i 4 min.
Godine: Nije dostupno Pol: Žena
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: Nokia
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
"Ко ништа не зна, ништа не воли. Ко не уме ништа, не разуме ништа. Ко ништа не разуме, безвредан је. Али онај ко поима, тај и воли, запажа, види.... више се воли оно о чему се више зна... ко год замишља да свако воће сазрева у исто време кад и јагоде, не зна ништа о грожђу."
Lični tekst: Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 175 cm
Tezina: 55 kg
Zanimanje: antropolog
Zaposlenje: Stalno zaposlen
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose: Plava
Boja očiju: Plave
Cigarete: Nepusac
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija:
Potpis
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Komentari
(5)
Da joj se nije nešto desilo ne daj bože...
04. Apr 2011, 18:21:08  
Ja se izvinjavam.... Treba mi pomoc ..Smatram da ti znas dosta o tome.... Mozes li  da mi pomognes  da iz psihologije objasnim sta je to laka mentalna zaostalost... Ako moze pomoc u vezi ovoga ... Sto vise informacija to bolje... Hvala puno... Pravim seminarski o toj temi i vazno mi je da to sto bolje uradim....
26. Dec 2010, 09:35:05  
liv Smile
25. Jan 2010, 17:50:34  


Godinu dana od poslednje posete forumu   :sad:
16. Dec 2009, 23:57:50  
Djes frendice, nema te nesto Smiley Pozdrav
04. Jul 2009, 17:52:22  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.