Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:01:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 47 48 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sveti Georgije ubiva azdahu  (Pročitano 94352 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
Pa bankrotirali su jer je u njih uloženo zbog imena koje je dobio zahvaljujući selima, anđelima i ranama, i zbog tog njegovog samoprecenjivanja... U principu, ja sam S. Dragojević koji je snimio to, to i to, i sad ću da se poserem na filmsku traku jer ne nameravam preterano da se potrudim oko ovog filma jer sam napunio džep... E tako sada funkcionišu njegovi filmovi...

Mada i kada je Rane snimao... Lizao je dupe Miri Marković i Slobi da bi se posle posrao po njima u filmu... Sad ne znam ko je tu bio gluplji i luđi... Sloba što je finansirao film ili Srđan koji se jebao da bi posle pričao kako je druga polovina impotentna... Taj postupak samo pokazuje, ma koliko da su mu loši filmovi, da nije baš osoba sa kojom bi neko ostvario prijateljski odnos...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Mislim da je pare dobio (kako ono reče Z.Radmilović) zbog fabule radnje koju bi i slep video.Pisao sam o tom i ne bih da se ponavljam.Nije džaba s.dragojević u tom filmu u avionu iz kog baca bombe.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
Pare je za Georgija dobio zbog dila sa Dinkićem. To svi znaju.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 A Dinkić i Bradić su aktuelna vlast kojoj očito ovakvi "filmovi" gode zbog fabule radnje.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2

Straka
   
Poruka #283 24.  Mar 2009, 23:30:53
Odgovori sa citatom Prijavi moderatoru
Pocetnik

Zodijak    
Pol    
Poruke    10
OS    
MacOS X
Browser    
Mozilla rv:1. 9. 0. 7)
   
zgadili ste mi se svi redom!
zar ne vidite na sta lici ova vasa prepirka?
i sam sam se prepirao! ne mogu vise!
nije ni cudo sto smo tu gde smo.
ne mozemo ni oko cega da se slozimo.
balkanski ratovi i prvi svetski rat su najsjajniji trenuci nase vojne istorije!!!!
a ono sto je napisao Rajs je fenomenalno!
da li znate kako je umro? ubio ga srbin sekirom zbog pola metra medje


to je NEISTINA!!! tacno je da je u topcideru, gde je bila rajsova kuca, drumom prolazio kamion koji je nosio gradju za kucu nekog ministra.  taj kamion je pravio veliku buku i dizao prasinu, jer je bio zemljani drum, te je rajs zamolio tpg gospodina da povede racuna, a ovaj se okrenuo, izvredjao ga i opsovao mu majku na kraju! duboko povredjen ovim cinom rajs se potresao, doziveo srcani udar i umro!! dakle, jeste izvredjan i isprovociran, ali da je neko uzeo sekirce i mlatnuo ga, to je IZMISLJOTINA!! u svakom slucaju HVALA i SLAVA rudolfu arcibaldu rajsu!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Arcibald Rajs, covek koga se Srbi nerado secaju, poznatiji je Tudjman u Srbiji od njega
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 30. Mar 2010, 17:41:01
A Dinkić i Bradić su aktuelna vlast kojoj očito ovakvi "filmovi" gode zbog fabule radnje.

Mislim da tu grešiš... Oni su samo hteli da obrnu lovu, što su uspeli... Jebe se njima za domaći film...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Uloži što manje da bi dobio više je deviza koja ne važi samo kod nas.U film sa ovakvim sadržajem je u startu uloženo mnogo i to u državi u kojoj skoro da nema bioskopa.Nema bioskopa-nema potrošača-nema zarade (obrtanja love).
  Knjiga Arčibalda Rajsa bi trebala da bude obavezna školska lektira a Rajs na žalost nije jedini koji je zaboravljen.To je baš kao i ovaj "film" stvar politike.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Nokia 
Душан Ковачевић се одриче филма ''Свети Георгије убива аждаху''
ДВЕРИ СРПСКЕ   


Сви искрени родољубиви људи у Србији су са запрепашћењем и срџбом гледали један од ретких високобуџетних српских филмова “Свети Георгије убива аждаху”, филм који је режирао Срђан Драгојевић, а по сценарију Душана Ковачевића. Представа која се играла у Атаљеу 212 у Београду била је потпуно другачијег духа и атмосфере од оне која се очитава у Драгојевићевом филму. Ево шта о филму казује Душан Кoвачевић у последњем броју Православља
 

Ковачевић каже: Срђан Драгојевић је желео да буде апсолутни аутор филма и већ тешку причу он је замрачио и у слици и у односима људи, дописијући сцене које сам ја видео касније у монтажи. Имао сам са њим неколико прилично непријатних разговора

Питање Правосалвља: Како доживљавате критике филма „Свети Георгије убива аждаху“ који је поделио публику? Осуђују Вас због инсинуација да су Срби сами криви што већ сто година тумарају по мраку сејући кости по ратним стратиштима, чинећи при том огрешења мобилизацијом војно неспособних. Да ли је Ваша прича истинито виђење Церске битке?

Одговор: - Ја нисам аутор тог филма, потписао га је Срђан Драгојевић. У овом случају ја сам био писац сценарија који је само на папиру водио рачуна шта се у тој причи збива до оног тренутка када је редитељ преузео причу и почео да реализује сценарио. Што је редитељ већи аутор, то је већа могућност да филм буде посебно добар, а с друге стране, постоји велики ризик да преузме на себе комплетну одговорност и поништи ауторска права осталих људи. Срђан Драгојевић је, бојим се, желео да буде апсолутни аутор филма и већ тешку причу он је замрачио и у слици и у односима људи, дописијући сцене које сам ја видео касније у монтажи. Имао сам са њим неколико прилично непријатних разговора око ствари које ми се нису свиделе, али сам схватио да ако на томе будем инсистирао - филма неће бити. А то је прескуп филм да бих ја до танчина истеривао своја убеђења. То је добар филм и проћи ће пуно времена да се скупи толика енергија, новац и људи за филм који је сниман пет месеци. Ја сам потписао „Професионалца“ и „Балканског шпијуна“ и одговарам за све у тим филмовима. А за ово ја не одговарам. У филму постоји дописана „историјска чињеница“ која није тачна - мобилизацију тих несретних људи није извршила војна команда.

http://in4s.net/x/index.php?option=com_content&view=article&id=17496:2010-04-02-19-07-21&catid=73:kultura&Itemid=277
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
  Zanimljiv članak koji baca novo svetlo na sliku i priliku ovog projekta koga  se javno odriče scenarista a na neki način i reditelj koji nije njime zadovoljan jer nije imao potpunu slobodu.Šta bi bilo da s.dragojević nije imao "kočničara" ne smem ni da zamislim.Ovaj film mi sve više liči na lepo našminkan leš koji svakim danom kako vreme odmiče sve više zaudara.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 47 48 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:01:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.