Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:51:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 45 46 48 49 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sveti Georgije ubiva azdahu  (Pročitano 95115 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 6300
Ево ја носим стару пандурску маскирну плаву кошуљу (са натписом милиција) кад цепам дрва и нешто зидам. Мада је стандардна смб вијетнамка кева. Него да се вратимо на филм Свети Георгије. Тужна је чињеница да је једини филм о 1 светском рату који је снимљен за време комуниста српскији од данашњег "филмског остварења" које се истиче само по ефектима и квалитету технике израде. Замислите Марш на Дрину урађен данашњом техником. сваки пут сам се осећао поносно док сам гледао филм Марш на Дрину, а гледао сам га више стотина пута, док сам се после јединог јединог гледања Георгија осећао некако попишан.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
  Upravo sam na jednom forumu naleteo na linkove za  Kako je sniman film Sveti Georgije ubiva Aždahu.Možda to čudo i skinem kad mi se malo poboljša net.Iako nisam iz filmskog sveta živo me zanima  kako je svako (pa čak i ovo) delo nastalo.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Nije loš dokumentarac ima interesantnih scena kako je teklo snimanje.
Čujemo glas glavnog junaka,naš mutavi lepotan.I tek sada mi nije jasno zašto je sinhronizovan
naj normalnije priča,nema glas kao pi**ica,kako su neki definisali.
  Neko je reko da je srpski film dotakao dno,ako jeste (ja sam optimista uvek može gore)
prvi dokaz za to je da naša glavna mlada filmska zvezda,predvodnik nekih novih nada
drži usta zatvorena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
  Skinuo bih ovo u svakom slučaju,preporuka je samo ojačala odluku.Dosta toga ipak zavisi od tehničkih uslova.Čitajući zapažanje mog prethodnika (zahvalan sam mu na tome) mogu da zaključim da je naš film preuzeo praksu "naše turbo-folk- dens kulture".S.dragojević je uveo  otvaračice i otvarače usta kroz ovaj "film".Nadam se samo u strahu za svoje i tuđe mentalno zdravlje da će ovo i sve što smo napisali o ovom "filmu" biti izolovani incident koji je zadesio naš film a ne praksa.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
можда је наш филм стварно дотакао дно али се ипак снимају....бар десетак годишње....можда се деси да се појави и неки који нешто вреди...кад будемо дошли до тога да се не снима ниједан као у албанији,молдавији и још неким егзотичним локацијама е онда смо у ку..у Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Citat
a a ko je bio i u ratu taj obicno ne nosi nikakvu vojnu jaknu.

јбг...ја носим вијетнамку...нема боље јакне Smile

Да знаш да нема!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 920
Zastava BG
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Film je veliko razočarenje. Toliko dobrih glumaca a neiskorišćeni.

Тужна је чињеница да је једини филм о 1 светском рату који је снимљен за време комуниста српскији од данашњег "филмског остварења" које се истиче само по ефектима и квалитету технике израде. Замислите Марш на Дрину урађен данашњом техником. сваки пут сам се осећао поносно док сам гледао филм Марш на Дрину, а гледао сам га више стотина пута, док сам се после јединог јединог гледања Георгија осећао некако попишан.
+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Live your life like every day is the last day..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 197
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Odlican Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Film je veliko razočarenje. Toliko dobrih glumaca a neiskorišćeni.

Тужна је чињеница да је једини филм о 1 светском рату који је снимљен за време комуниста српскији од данашњег "филмског остварења" које се истиче само по ефектима и квалитету технике израде. Замислите Марш на Дрину урађен данашњом техником. сваки пут сам се осећао поносно док сам гледао филм Марш на Дрину, а гледао сам га више стотина пута, док сам се после јединог јединог гледања Георгија осећао некако попишан.
+1
+ 1  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
I sta sada!? Ostaje najskuplji srpski film u istoriji ili se sprema neko novo cudo koje ce imati veci budzet od Georgija i Carlstona zajedno ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 45 46 48 49 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:51:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.