Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta Jevreji misle o Isusu , hriscanima , vaskrsenju ....  (Pročitano 15919 puta)
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Motorola raspala
Druze, mogao bi da potrazis pomoc u nekoj adekvatnoj ustanovi. Ne zbog tebe, nego zbog drugih, koje bi u buducnosti u napadu svog ludila mogao da ugrozis. Pozdrav

Moze i ovako:
Vernici, mogli bi da potrazite pomoc u nekoj adekvatnoj ustanovi. Ne zbog vas, nego zbog drugih, koje bi u buducnosti u napadu vaseg ludila mogli ugroziti. Pozdrav.
A gdje si ti to cuo da pravi vjernik ugrozava nekoga? Druga stvar su fanatici i druge budale.
Problem mi je da uvidim razliku izmedju "pravog vernika", "fanatika" i "drugih budala". Svaki od vas bi bio u stanju da prikolje coveka ko svinjce, samo da je dovoljno nahuskan od strane kakvog verskog vodje...
Pogledaj samo Balkan od ovog momenta pa u nazad koliko hoces u proslost. Nisu se sigurno ljudi klali zbog hrane i vode. Sve pravi vernici jedan do drugoga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
Druze, mogao bi da potrazis pomoc u nekoj adekvatnoj ustanovi. Ne zbog tebe, nego zbog drugih, koje bi u buducnosti u napadu svog ludila mogao da ugrozis. Pozdrav

Moze i ovako:
Vernici, mogli bi da potrazite pomoc u nekoj adekvatnoj ustanovi. Ne zbog vas, nego zbog drugih, koje bi u buducnosti u napadu vaseg ludila mogli ugroziti. Pozdrav.
A gdje si ti to cuo da pravi vjernik ugrozava nekoga? Druga stvar su fanatici i druge budale.
Problem mi je da uvidim razliku izmedju "pravog vernika", "fanatika" i "drugih budala". Svaki od vas bi bio u stanju da prikolje coveka ko svinjce, samo da je dovoljno nahuskan od strane kakvog verskog vodje...
Pogledaj samo Balkan od ovog momenta pa u nazad koliko hoces u proslost. Nisu se sigurno ljudi klali zbog hrane i vode. Sve pravi vernici jedan do drugoga...
Pa ako ti ne mozes da uvidis razliku izmedju tih kategorija, to ne znaci da te kategorije ne postoje. Upravo je i Balkan primjer kako u nekim vremenima ono najgore u ljudima postane dominantno i najuocljivije. Ako se neko u pogodnom momentu pretvarao se u zivotinju, i iz neljudskih razloga ubijao druge, za toga ne mozes reci da je vjernik, jer to nije cinio radi svoje vjere, nego je cinio zato sto je zlo od covjeka. Takvim neljudima vjera je samo paravan za svoje radnje. Takvi ljudi se eventualno mogu okarakterisati kao vjerski fanatici, a nikako kao pravi vjernici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Roma
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Safari 534.48.3
mob
Nokia ne znam
Citat: acebgmk@hotmail.com 29. Jul 2011, 23:09:24
Europe forever,Hrist forever.
Peace dog  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Sta ti znas ko su Jevreji?Ja sam Makedonac i Hriscanin . Ja ranije nisam mrzeo Jevreje, mislio sam da su oni jadnici sa Bliskog Istoka ali kada sam spoznao istinu u 18-toj godini osvestio sam se. Sa Hitlerom se samo o jednom slazem da su Jevreji izvor najveceg zla na svetu. Nije ni cudo sto su svetski politicari  i pisci vekovima pricali da su Jevreji kuga i paraziti covecanstva. Razlozi sto ja mrzim Jevreje sui licne i a ljudske odnosno rasne. Jevreji su mi idirektno ubili brata od ujke u 23-coj godini.  Decko je bio ljudina,kapacitet,pred njim je bila velika buducnost ali Jese su ga unistili jer im je to bilo u interesu jer Jevreji rade samo interesom oni nemaju emocija. A zvanicna autopsija kaze da je moj brat umro od mozdanog udara a decko je pre tog udara bio je zdrav ko dren,tu je nesto mnogo sumnjivo. A za onog koji kaze da su Jevreji ko svi ljudi i da zive normalno i da zna nekoliko njih imam pitanja za njega. Da li zna sta je Talmud i sta pise u Talmudu i sta je kod Jevreja Bar Micvah. Da i ja sam znao jednog Jevrejina ali on je krio da je Jevrejin i olos od coveka je-folirant neopevani i Hriscanstvo nije jevrejski vec arijevski beli proizvod i Aleksandar Makedonski je bio Hriscanin samo toga jos nije bio svestan a on je ziveo 330 godina pre Hrista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Evo imam pitanja za sve vas projevrejski orijentacije Sta je Talmud,sta pise u Talmudu i sta je kod Jevreja Bar Micvah?





Edit by Lightsoft: Dva posta za redom napisana obrisana.
[Edit by lightsoft: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 08. Avg 2011, 22:33:54 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung S7
Ti ces momak uskoro da letis sa foruma, a tebi i tvojim neonacistickim debilima mogu samo da pozelim da vas negde nadju i da vas razvale ko napolitanke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
Toliko si gluposti izrekao za kratko vrijeme, da prosto ne znam kako ti je uspjelo. Kao sto rekose, srecno ti letjenje sa foruma. I ne vrijedjaj hriscanstvo kazujuci da si ti dio njega!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Apple iPhone SE 2020
Opet ovi sto dave sa Talmudom...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Blusonig ili ikako vec je li to neka pretnja? Niste mi odgovrili na pitanja,ti si blusonig toliko glup i a tvoji kompanjoni,ja nisam neonacista,vec decko koji je doziveo zlo i patnju  i shfatio istinu.Tako ste vredjali i pretili predhodnim ljudima koji su bili na ovom forumu koji se nisu slagali sa vama i vasim Jevrejima.Vi ste svi moralni i dobri toliko da bi prodali rodjene majke za 500 eura,mrs bree.Boli vas istina,ti Blusonig nisi izgubio brata,ti imas kola,pare,stan,ne radis za 200 eura mesecno ides na svako zimovanje i letovanje a nista nisi zaradio a sve to imas zato sto si folirant, deo ovog  glupavog kapitalistickog sistema i sto gotivis Jese i ne samo ti, ima vas dosta,ova zemlja odavno vise nije pravoslavna i hriscanska.Da i citao sam post jednog momka na ovom forumu koji isto ko ja nije imao neko miisljenje o Jevrejima sve dok nije otisao u Izrael i umalo ga Jese nisu ubili i od tada ne moze da ih osmisli a decko je isto pravoslavac a on je za vas olos,nacista a za mene covek koji je shfatio istinu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
@sazda89mk@hotmail.com

Procitaj pravilnik:
http://forum.burek.com/index.php?action=static&staticpage=1

nemoj da pises VELIKIM SLOVIMA, nemoj da pises vise postova za redom (koristi opciju izmeni) i nemoj da vredjas Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.