Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta Jevreji misle o Isusu , hriscanima , vaskrsenju ....  (Pročitano 15800 puta)
24. Apr 2011, 14:12:38
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
   evo necu nista da komentarisem , procenite sami  Smile Smile









IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mislim da sam pregledavajući ove zapise sa you touba po ko zna koji put se zapitao o motivima ovakovog predtavljanja stvari(mogao sam i jednostavnije!pokazati isto nekakvim zapisima Evu Ras,ili direktno priču rabina i pravoslavnog na temu koja ima dodire sa ovim).Eto jednostavno ali istina ovakvih pojava i ima(ali gledajući pijane mladiće koji psuju ne možemo ih pistovjeti sa temom,ili neke radikalne sveštenike koji ovako nešto pričaju)...Ima ih u svim religijama pa uzeti njihovu priču pod naslov"procjenite sami"je ovaj moj komentar.Znam dosta ljudi koji su radili u izraelu i ne žale se da su šikanirani ili proganjani što vjerujuU hrista...Ako nema tog materijala ja mogu poslati !Pozdrav i nemojte se ljutiti na ovakav komentar...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7009
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.18
Kakva je ovo emisija sa ovom polugolom?
Jel' to za decu ili za tate?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Kakva je ovo emisija sa ovom polugolom?
Jel' to za decu ili za tate?

e znao sam da ce ta emisija da privuche najvishe paznje  Smile Smile u pitanju je kao neki humoristichki show sa politichkim temama , relativno popularan u izraelu :

http://www.youtube.com/watch?v=Dow3cF_fbcw

http://www.youtube.com/watch?v=814GvFqEYmk&NR=1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Ukratko sve najgore,izvinite da se predstavim ja sam Aca,Makedonac sam,ponosni Hriscanin , Pravoslavac i Antisemita ovo sto cu sada reci nema veze sa nacizmom illi fasizmom. Najveca zabluda koju sam do sada cuo je  da je Isus bio Jevrejin. To apsolutno nije tacno,Isus je bio Bozji sin i sa time ne moze biti pripadnik niti jedne nacije. Njegova majka Marija nije Jevrejka kao sto se miisli vec  je imala Samaricansko poreklo od Samaricanina Davida a ne od Jevrejina Daavida. A Jevreji sta o njima da kazem nego da su najvece zlo koje ikada video ovaj nekada prelepi svet a danas ne znam ni na sta lici. Jevreji su izmislili oko 90%  zla na svetu ,a to su pedofilija,homoseksualizam,bioseksualizam,transeksualizam,sponzoruse (zene lakog morala 21-veka),zelenastvo,foliranje  i najvaznije nepravdu,pare i interes. Jevreji mrze nas Arijevce,Belce,Hriscane,Evropljane zbog naseg fizickog izgleda a najvise zbog nase volje i duse jer oni to nemaju. Jevreji su specifican takozvani narod jer nema dobrog Jevrejina. Svi su oni odmalena vaspirtani da mrze nas Belce-Hriiscane kao najvece neprijatelje jer realno mi smo njihova najveca konkurencija. Jevreji su po priordi nastrani i bez emocija,oni iako se pokazu  fini prema vama znajte foliraju se,jer oni nikada nisu iskreni jer neznaju sta je iskrenost. Jedinu da kazem vrlinu  koju imaju je to sto su veoma pametni ako ne i najpametniji na svetu a to je vec diskutabilno pitanje. Jevreji danas vladaju svetom i to iskljucivo nasim greskama jer smo mnogo dobri i mnogo smo im popustali. A u zadnjih nekoliko godina Jevreji su usli u petu brzinu sa unistavanjem sveta ali ima jos nade za nas Belce,Arijevce,Hriscane i Evropljane jer mi smo Bozji narod i mi smo osnovali civilizaciju vodilli je napred sve dok Jevreji nisu dosli. Za Bozju pravdu i ljudsku civilizaciju. Europe forever,Hrist forever.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
HTC Wildfire S
A sad... punchline: Hrišćanstvo je jevrejski proizvod.   Smile
« Poslednja izmena: 29. Jul 2011, 23:41:05 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Druze, mogao bi da potrazis pomoc u nekoj adekvatnoj ustanovi. Ne zbog tebe, nego zbog drugih, koje bi u buducnosti u napadu svog ludila mogao da ugrozis. Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Motorola raspala
Druze, mogao bi da potrazis pomoc u nekoj adekvatnoj ustanovi. Ne zbog tebe, nego zbog drugih, koje bi u buducnosti u napadu svog ludila mogao da ugrozis. Pozdrav

Moze i ovako:
Vernici, mogli bi da potrazite pomoc u nekoj adekvatnoj ustanovi. Ne zbog vas, nego zbog drugih, koje bi u buducnosti u napadu vaseg ludila mogli ugroziti. Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
Druze, mogao bi da potrazis pomoc u nekoj adekvatnoj ustanovi. Ne zbog tebe, nego zbog drugih, koje bi u buducnosti u napadu svog ludila mogao da ugrozis. Pozdrav

Moze i ovako:
Vernici, mogli bi da potrazite pomoc u nekoj adekvatnoj ustanovi. Ne zbog vas, nego zbog drugih, koje bi u buducnosti u napadu vaseg ludila mogli ugroziti. Pozdrav.
A gdje si ti to cuo da pravi vjernik ugrozava nekoga? Druga stvar su fanatici i druge budale.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung S7
Citat: acebgmk@hotmail.com 29. Jul 2011, 23:09:24
Svi su oni odmalena vaspirtani da mrze nas Belce-Hriiscane kao najvece neprijatelje jer realno mi smo njihova najveca konkurencija. Jevreji su po priordi nastrani i bez emocija,oni iako se pokazu  fini prema vama znajte foliraju se,jer oni nikada nisu iskreni jer neznaju sta je iskrenost.

Dok su tebe vaspitali da budes pun ljubavi prema drugima, da oprastas i da se ne foliras, da ne jebes zene lakog morala itd.

I jos jedno retoricko pitanje: Koliko ti licno jevreja poznajes?

Ja ih znam nekoliko, i jel znas po cemu se razlikuju od ostalih? Ni po cemu!

Skoluju se, rade, imaju decu, druze se sa svima i zive svoj zivot!

Ajde bre, koliko  cemo jos generalizacija chuti, i posle se pitaju ljudi, otkud sad rat odjednom. Pa pitaj one koje te huskaju protiv svih koji nisu od tvoje rase/loze/fudbalskog kluba.

Vrati se u pecinu momce, za svet nisi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.