Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta Jevreji misle o Isusu , hriscanima , vaskrsenju ....  (Pročitano 15801 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Dobro ali zar nije ovo demokratija he,he mene mogu da vredjaju a ja ne smem,svako ima svoje misljenje i stav i moli m te nemoj da brises postove u kome nema posvki vec nekih cinjenica.Fala unapred budite ljudi a ne da ne kazem sta. Vi koji ste u dilemi poslusajte pesmu Strajk-Angeli i demoni,dobra RAP  pesma.
« Poslednja izmena: 09. Avg 2011, 19:55:40 od sazda89mk@hotmail.com »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung S7
Citat: sazda89mk@hotmail.com 09. Avg 2011, 18:14:35
ti Blusonig nisi izgubio brata,ti imas kola,pare,stan,ne radis za 200 eura mesecno ides na svako zimovanje i letovanje a nista nisi zaradio a sve to imas zato sto si folirant, deo ovog  glupavog kapitalistickog sistema i sto gotivis Jese

Ma sta ti bre znas o meni. Da bar ova drzava ima zakone pa da tebe i tvoju neonacisticku grupicu pozera strpa u zatvor. Ko ti kaze da gotivim jevreje? Samo vas klero-fashiste nepodnosim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Ich ferschtet her komadant.Ja  ne znam kako da ti kazem, ne gotivis Jevreje a sto me vredjas .Ja gotivim Nemce upravo zbog ovih stvari jesu okupirani jesu izgubili skoro sve ,jeste da imaju 10 miliona Turaka ali oni ce da opstanu i za tvoju informaciju ne gotivim Hitlera ali on i Napoleon su male bebe za Jese.Blusonig nemoj da vredjas,ako si Arijevac moras da shfatis realnost.A za ono nacisiticka grupa ha,ha,ha, ne mogu da zatvorim usta od smeha.Da sam Nacista ja bih mrzeo Crnce,Arape,Kineze ,protiv Crnaca stvarno nemam nista cak su mi i neki crnci gotivni ali realno nisu bolji od nas Arijevaca,da i nacisti slusaju Pank a ja uglavnom RAP.Ja i Nacisti imamo samo jedno zajednicko mrznja prema Jevrejima.Makedonija- Makedoncima,Spanija-Spancima Nemacka-Nemcima, Evropa-Evropljanima.
« Poslednja izmena: 09. Avg 2011, 23:00:01 od sazda89mk@hotmail.com »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Sony xperia
@sazda89mk@hotmail.com

Vec sam te jednom opomenuo za duple, triple postove. Kolega isto uradio. Ponovo te opominjem, i vise necu ...

Dupli post obrisan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
Opet ovaj Arijevac trabunja ovuda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Covece iskuliraj bre malo a ti nisi Arijevac? Ich bin Deuche he,he.Ako iskljucimo Jese ja sam veoma dobar i  kazu da sam lik.Dosta je bilo za danas i ja imam dusu he,he.
« Poslednja izmena: 10. Avg 2011, 00:01:33 od sazda89mk@hotmail.com »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
Eh, a ja bas bio spreman da se upustim u diskusiju s tobom...
Putuj igumane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ono sto zelis da cine tebi, ucini to drugima.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 3310 sa buvljaka
Samo se zadirkujete nesto. . Batalite ta sra*a mrzim ovog, mrzim onog . .prodje dan programiranih mozgova.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Citat: sazda89mk@hotmail.com 09. Avg 2011, 23:59:58
Covece iskuliraj bre malo a ti nisi Arijevac? Ich bin Deuche he,he.Ako iskljucimo Jese ja sam veoma dobar i  kazu da sam lik.Dosta je bilo za danas i ja imam dusu he,he.


A iz kojeg si ti dijela Makedonije? Zapadna Makedonija je puna Siptara. Zar vam oni nisu veci problem od Jevreja?
« Poslednja izmena: 10. Avg 2011, 04:13:19 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Otac iz zapadnog a majka iz istocnog,znaci ja sam iz oba dela Makedonije.Siptari jesu problem za Makedoniju a sada dolazimo na glavnu temu ko finansira i brani Siptare pa Ameri Jese,Siptari bez Jevreja i Amera su niko i nista,ja gledam dublje,to ne znaci da Jese i Ameri vole Siptare nego samo im je u interesu da Siptari osnuju veliku drzavu na Balkanu.Pa najveci sipatrski lobista je madjarski Jesa sada ne znam kako se tacno zove koji je ziveo u Americi sto me ne cudi, umro je pre 2 godine u sto nekoj godini zivota posto Jese zive dugo ,sigurno od loseg zivota.Negde sam procitao da Siptari  iTurci imaju slicno poreklo sa Jevrejima,za Turke se zna da nisu Arapi nego Semiti ali Siptari su enigma,ja mislim da su oni mesavina nekih starih naroda,malo i semitskog dela.Ja stvarno ne zelim nikog da vredjam osim krivih noseva jer su oni zasluzili samo lose i jos jedan put nisam Nacista nego Pravoslavac,1i 2 svetski rat nas je doveo skoro do ambisa,Jese za sada vode2-0 ali utakmica se jos igra i dovoljan je jedan nas zajednicki hriscanski-evropski udarac da resi sve,Treci svetski rat je jedino resenje za ovaj posrnuli svet,nazalost,ali zato verujem da ce Treci svetski rat biti poslednji na nasoj prelepoj planeti ida ce dobro ,Bog,istina i pravda pobediti.Makedonija forever,Hrist forever. I da,da li ima  ovde na forumu nekih lepih i normalnih devojaka,samo da nisu Jevrejke i Ciganke,he,he,Ciganke brrfffffff.
« Poslednja izmena: 10. Avg 2011, 18:04:30 od sazda89mk@hotmail.com »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.