Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi i Hrvati - zašto se ne podnosimo?  (Pročitano 20998 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
zemunac2 ne pisi to optuzice te da si Slobodan Milosevic licno, ili da ti je istoriju predavao Seselj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zemunac ne budi naivan, pa ne vjeruješ ti u vještice, vilenjake, srbosjeke itd.itd.

mi jako dobro znamo koliko je koga poginulo i gdje, ne moraš nas ti prosvjećivati, uostalom o tome je već razglabano na drugim temama

samo me zanima kako to da ti i još neki drugi toliko slijepo vjerujete svojim "istoričarima" i svojim podatcima bez imalo konstruktivne sumnje pa makar bili toliko fantastični

1800 ljudi za jednu noć???? ako noć traje 8 sati to je skoro četiri čovjeka u minuti???
stvarno prebolesno, takvu glupost pas s maslom ne bi probavio
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zemunac ne budi naivan, pa ne vjeruješ ti u vještice, vilenjake, srbosjeke itd.itd.

mi jako dobro znamo koliko je koga poginulo i gdje, ne moraš nas ti prosvjećivati, uostalom o tome je već razglabano na drugim temama

samo me zanima kako to da ti i još neki drugi toliko slijepo vjerujete svojim "istoričarima" i svojim podatcima bez imalo konstruktivne sumnje pa makar bili toliko fantastični

1800 ljudi za jednu noć???? ako noć traje 8 sati to je skoro četiri čovjeka u minuti???
stvarno prebolesno, takvu glupost pas s maslom ne bi probavio

 dao vam je mile dodik muzejsku gradju iz jasenovca, upotrebi ju, sad je vasa... Smile

IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
šta će mi muzejska građa pa ovdje imam nekoliko živih svjedoka
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Kolika je prosečna plata u Hrvatskoj? Zanima me odnos evra i kune, takodje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa zar u tebi nema nimalo konstruktivne sumnje da se to stvarno moglo desiti?
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 a jao pa tek sam sad video temu. . . vidim neke postove u kojima mrznja hrvata pocinje 41. god. hrvatska drzava kao drzavai nije nikad postojala(bili pod ugarima austrijancima...)pa su videli da je najlakse da istu dobiju tako sto ce da se ujedine sa srbima(koji uvek ispravljaju krive drine)razne juzno_slovenske gluposti kako smo svi braca i tako to..pa od postanka kraljevine SHS oni traze vecu autonomiju..i evo sad..a sto se nacionalizma tice,,pa nikad srbin ne moze da mrzi hrvata  koliko isti moze da mrzi sve sto je srpsko..cast izuzecima(uglavnom profiterima sa srpskog trzista)...inace juce u Milijunasu smrdljivi Tarik Filipovic je ispravio nekog decka sto je rekao kajmak a ne vrhnje ili kako se vec kaze(to je sto se tice  obrazovanih,tolerantnih hrvata),inace ima jos dosta tarikovih ispada ali mi trenutno ne pada nista na pamet...a da jel se u hrvatskoj gleda rts?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Po toj tvojoj logici ni Srbija nije nikad postojala... bili su pod Turcima...

Ma svašta...

A inače, kažeš da Hrvati mrze sve što je srpsko... a ja ovde vidim sve cvjeta od ljubavi prema svemu što je hrvatsko...

Pa po čemu se to onda razlikujemo... Hrvati (navodno) mrze sve što je srpsko.. Srbi (kao što se vidi iz priloženog) mrze sve što je hrvatsko...

Isto sranje drugo pakovanje... zar ne?
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 148
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Austrougarska monarhija je bila najmodernije i najnaprednije carstvo, kao i drušveno uređenje toga doba, za razliku od Turskog carstva u kojem je bila Srbija.. Ekonomski, a posebno CIVILIZACIJSKI, ta dva carstva uopće se ne mogu uspoređivati. Hrvatska je 1918 bila industrijska velesila za Srbiju. Glavna industrijske grana u Srbiji bila je svinjogojstvo.

Stjepan Radić  je 1919. upozorio svjetsku javnost na sustav javnog batinanja seljaka i građana po srpskom Kaznenom zakonu, zbog iskazivanja republikanstva i čitanja Doma. Batinanje je u Hrvatskoj bilo ukinuto odlukom Sabora 1869. godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
NE. . .Srbi su imali drzavu davno pre turaka. od 1166,a priznatu od 1217....hrvati ne..bilo ih je daleko manje,i uvek su bili vazali...sto se mrznje tice...ja prvi gledam hrt(pre svega prenose utakmica,politicke emisije,posebno vezane za srbiju..posecujem hr forume pa i na ovom forumu najvise obracam paznju na postove rvata),da vidim i nesrpska misljena...i onda se zadesi majmiun Tarik,koga sam inace ranije gotivio,sa njegovim kajmakom(skroz banalna stvar) ili sl....i znaci digne mi se kosa na glavi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.