Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi i Hrvati - zašto se ne podnosimo?  (Pročitano 20989 puta)
21. Nov 2006, 13:42:21
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Otvorio bih, na jednom mjestu, raspravu o svim razlozima, prošlim i sadašnjim, zašto se srbi i hrvati ne vole?

Pripadamo istoj skupini naroda, slične ili čak iste su nam religije, jezik nam je skoro isti, sličnu povijesnu sudbinu smo prolazili, susjedi smo a ipak se ne volimo.

Koje su to glavne primjedbe koje imamo jedni na druge i kako bi ih mogli riješiti?
Da li je to samo teritorij? Da li možemo živjeti zajedno? Da li možemo biti normalni susjedi? Da li možemo jedni drugima biti manjina ili većina?
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Dve stvari vezane za Hrvate:
a) zabadanje nosa u srpska posla
b) vecito izigravanje zrtve... ali to je vise u domenu neobavestenosti i kolektivne amnezije...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e vidiš a ja uopće nemam osjećaj da ljudi u hrvatskoj zabadaju nos u srpska posla, ne zabadaju u bosanska a tamo su hrvati konstitutivan narod a kamo li u srpska
jel imaš neki primjer?

naše izigravanje žrtve se svodi na jednom godišnje da se sjetimo vukovara i škabrnje i to je to, dok vi i jasenovac iskačete iz svakog grma i kao što sam nekoliko puta već naglasio čini mi se da se te jadne žrtve toliko prostituiraju i naplaćuju i gdje treba i ne treba
jel i za ovu tvrdnju imaš neki primjer?
pokušajmo konkretno razgovarati
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ne podnosimo se zato sto je Hrvate sramota da priznaju kako je 90% njihove populacije srpskog porekla,a nas nerviraju prodane duse  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
e vidiš a ja uopće nemam osjećaj da ljudi u hrvatskoj zabadaju nos u srpska posla, ne zabadaju u bosanska a tamo su hrvati konstitutivan narod a kamo li u srpska
jel imaš neki primjer?
a) kako se zove ovaj podforum?
b) sta pise u opisu ovog podforuma?
c) ko su najveci ucesnici, da ne kazem spameri, na ovom podforumu?
d) ko to skace i arlauce i na sam spomen slova "S" na ovom podforumu?

Citat
naše izigravanje žrtve se svodi na jednom godišnje da se sjetimo vukovara i škabrnje i to je to, dok vi i jasenovac iskačete iz svakog grma i kao što sam nekoliko puta već naglasio čini mi se da se te jadne žrtve toliko prostituiraju i naplaćuju i gdje treba i ne treba
jel i za ovu tvrdnju imaš neki primjer?
pokušajmo konkretno razgovarati

pa.. da.. jednom... kako da ne...
ocigledno da kod vas dan traje kao na plutonu...
svaka teme, ali apsolutno svaka tema na vom forumu svodi se na: bu-hu... mi smo zrtve.. bu-hu...
tako da primera imas koliko god hoces... pa i sama ova tema je primer za moju tvrdnju...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
e vidiš a ja uopće nemam osjećaj da ljudi u hrvatskoj zabadaju nos u srpska posla, ne zabadaju u bosanska a tamo su hrvati konstitutivan narod a kamo li u srpska
jel imaš neki primjer?

naše izigravanje žrtve se svodi na jednom godišnje da se sjetimo vukovara i škabrnje i to je to, dok vi i jasenovac iskačete iz svakog grma i kao što sam nekoliko puta već naglasio čini mi se da se te jadne žrtve toliko prostituiraju i naplaćuju i gdje treba i ne treba
jel i za ovu tvrdnju imaš neki primjer?
pokušajmo konkretno razgovarati

Pa uzmi samo banalan primer ovog foruma i videces da si ti prvi u svaku temu koja veze nema sa hrvatima zabo nos.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
e vidiš a ja uopće nemam osjećaj da ljudi u hrvatskoj zabadaju nos u srpska posla, ne zabadaju u bosanska a tamo su hrvati konstitutivan narod a kamo li u srpska
jel imaš neki primjer?
a) kako se zove ovaj podforum?
b) sta pise u opisu ovog podforuma?
c) ko su najveci ucesnici, da ne kazem spameri, na ovom podforumu?
d) ko to skace i arlauce i na sam spomen slova "S" na ovom podforumu?

Citat
naše izigravanje žrtve se svodi na jednom godišnje da se sjetimo vukovara i škabrnje i to je to, dok vi i jasenovac iskačete iz svakog grma i kao što sam nekoliko puta već naglasio čini mi se da se te jadne žrtve toliko prostituiraju i naplaćuju i gdje treba i ne treba
jel i za ovu tvrdnju imaš neki primjer?
pokušajmo konkretno razgovarati

pa.. da.. jednom... kako da ne...
ocigledno da kod vas dan traje kao na plutonu...
svaka teme, ali apsolutno svaka tema na vom forumu svodi se na: bu-hu... mi smo zrtve.. bu-hu...
tako da primera imas koliko god hoces... pa i sama ova tema je primer za moju tvrdnju...


1. odi na bilo koji hrvatski forum i prebroji srbe, argument ti ne stoji

2. ko je rušio balvane zato što je ugrožen? ko se bunio protiv svoje države jer ga genocidišu? kome je kriv cijeli svijet? ko ima bolesne konstrukcije o vatikansko-njemačko-ustaško-džihadsko-jupitersko-saturnskoj zavjeri? ko je ugrožen od svog nastanka? odgovori mi ko?
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Topaz
srbi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
e vidiš a ja uopće nemam osjećaj da ljudi u hrvatskoj zabadaju nos u srpska posla, ne zabadaju u bosanska a tamo su hrvati konstitutivan narod a kamo li u srpska
jel imaš neki primjer?
a) kako se zove ovaj podforum?
b) sta pise u opisu ovog podforuma?
c) ko su najveci ucesnici, da ne kazem spameri, na ovom podforumu?
d) ko to skace i arlauce i na sam spomen slova "S" na ovom podforumu?

Citat
naše izigravanje žrtve se svodi na jednom godišnje da se sjetimo vukovara i škabrnje i to je to, dok vi i jasenovac iskačete iz svakog grma i kao što sam nekoliko puta već naglasio čini mi se da se te jadne žrtve toliko prostituiraju i naplaćuju i gdje treba i ne treba
jel i za ovu tvrdnju imaš neki primjer?
pokušajmo konkretno razgovarati

pa.. da.. jednom... kako da ne...
ocigledno da kod vas dan traje kao na plutonu...
svaka teme, ali apsolutno svaka tema na vom forumu svodi se na: bu-hu... mi smo zrtve.. bu-hu...
tako da primera imas koliko god hoces... pa i sama ova tema je primer za moju tvrdnju...


1. odi na bilo koji hrvatski forum i prebroji srbe, argument ti ne stoji

2. ko je rušio balvane zato što je ugrožen? ko se bunio protiv svoje države jer ga genocidišu? kome je kriv cijeli svijet? ko ima bolesne konstrukcije o vatikansko-njemačko-ustaško-džihadsko-jupitersko-saturnskoj zavjeri? ko je ugrožen od svog nastanka? odgovori mi ko?

Stvarno si naporan, sto bi rekli englezi ti si pain in the ass Smile

Zasto imas potrebu da te Srbi vole?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
1. odi na bilo koji hrvatski forum i prebroji srbe, argument ti ne stoji

Hrvatski nacionalisticki forum  Smile
Mislim da bi zbog stvari koje vi ovde radite Srbi vec bili banovani, a verovatno vec banovani i iz zivota...
Argument ti je na nivou trogodisnjeg deteta...

Citat
2. ko je rušio balvane zato što je ugrožen?

a, to te zulja...
pa... o tome se radi... kolektivna amnezija hrvatskog naroda.. pamti samo ono sto mu odgovara...  Smile
da nije postojao realan razlog i sveze secanje na jame, konc logore i ostale strahote, cisto sumnjam da bi se tako ponasali...


Citat
ko se bunio protiv svoje države jer ga genocidišu?

genocidis... prvi put cujem za ovako nesto...
takve optuzbe postoje od nastanka ljudskog drustva.. neke pobune su zavrsene razapinjanem na krstove, dok su druge zavrsene stvaranjem novog drustvenog poretka ili stvaranjem najjace drzave na svetu...
reci da su se samo srbi bunili je smesno... u najmanju ruku mi smo se otarasili nasih krvnika, dok su kod vas sahranjivani uz sve drzavne pocasti  Smile

Citat
kome je kriv cijeli svijet?

ne bih znala reci.. ja ne patim od toga.. postoje ljudi kojima smeta citav svet, ali oni nose naziv - mizantrop..

Citat
ko ima bolesne konstrukcije o vatikansko-njemačko-ustaško-džihadsko-jupitersko-saturnskoj zavjeri?

hm... nekako kroz maglu mi se javlja ime jedne drzave koja je na sebe preuzela ulogu svetskog policajca...  Smile
plus.. isti odgovor kao i za genocid...

Citat
ko je ugrožen od svog nastanka?

hm... isti odgovor... svaki narod to tvrdi sa sebe na celu sa SAD i Izraelom, a na dobrom su putu narodi BiH i Hrvatske Smiley

Citat
odgovori mi ko?

Hm... pa, odgovorila sam.. ja stvarno nisam kriva sto ti imas poprilicno suplje opste obrazovanje  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.