Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 31 32 34 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Should I stay or should I go ?  (Pročitano 28679 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Jbg, meni zao  Smile

знаш како сандра...ако је неко здрав,прав мушкарац од тридесет и кусур лета и жали се да нема леба да једе тај није за жаљење већ за преваспитавање...по могућству са мотком
све разумем...да нема посла у струци,да је тешко(коме није?),да те послодавци зајебавају (кога не?) али да не можеш да зарадиш за хлеб? то никад нећу прихватити Smile

па фак...човек је правио 2004 године туторијал за виндоус икспе и хтео да га продаје за 250 динара Smile ...ко је ту луд? Smile Smile
мислим да он себе диже на пиједестал а да уопште нема неко покриће

Pusti mene u PMS-u sam, pa mi sve izgleda kao progon nevinih zrtava  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b7
Drugarice Pletenice, odstupi. Smile
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Drugarice Zakuvavalice, otisla.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
....
@Hozeombre: hvala na ponudi za veceru i sobu tokom vikenda i slicno,da ti dzaba ne bi bio na teretu i smetnji-imas broj ziro racuna, slobodno ga upotrebi!
...ne prijatelju,nisi me dobro razumeo.ja ti nisam ponudio,da spavas,veceras i obilazis grad,terapijski.
ponuda je u punom smislu reci poslovna.a samo zato,sto sam pomislio,da se boris za BulmaSoft i da ti je tesko,da ti pred ocima BulmaSoft odlazi u stecaj.dakle,moja ponuda je besplatna,na tebi je da koristeci moju ponudu,osmislis neku negradnu igru na lokalnom radiju,gde bi mozda glavna nagrada bila romanticni vikend za dvoje u Beogradu.dakle,na tebi je da osmislis sta i kako,a ja sam tu da ti na taj nacin pripomognem.a,to da ti uplatim na ziro racun,to ne vazi.od mene imas onaj samsonait,kravatu ti ne dam,labilan si mi nekako.
batice,borba je za coveka,kao sto je gas za avion.ako imas potrebu za kesom,organizuj prosjake,ili jedna manja oruzana pljacka sa cerapom na glavi.........izlaz uvek postoji,samo je pitanje koliku si cenu spreman da platis,kad se uhvatis za tu kvaku?
« Poslednja izmena: 10. Dec 2010, 12:22:54 od hozeombre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Apple iPhone SE 2020
Jel bas morate da se vredjate i pickarate na sitno?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
HTC One
Ne, na krupno je bolje i mnogo jasnije.  Smile


Inace, Bulma je i prevodilac.  Smile


http://forum.krstarica.com/showthread.php/131350-Pokloni-kuce-mace-i-ostalo

http://forum.krstarica.com/showthread.php/61974-Opcija-zaposljavanja-startovana-na-nasem-sajtu-informacije

Suptilan nacin reklamiranja, nema sta.  Smile


Opet edit, jbt, ne verujem sta citam... i zlotvori na Krstarici jos pre 4 godine nisu prepoznali potencijal, pa im se kulturno obratio  Smile Smile Smile


http://forum.krstarica.com/showthread.php/97812-Emitovanje-radio-stanice-na-WWW-sta-mi-treba?p=2333720&viewfull=1#post2333720
Citat
Ma gonite se svi u lepu SRBIJANSKU p*** mat*** sunce li vam kalajisani j**** svima po spisku koje ste vi mrcine ZAR NE ZNATE DA CITATE jesam li LEPO rekao da sam DOBIO ODGOVOR na ovde postavljeno pitanje I STOGA JE OVAJ TOPPIC CLOSED!!!

MRS JOS JEDANPUT (necu tolerisati vasa sran*a vise jel' vama to JASNO?) GUBITE SE j****o li vas i neutralan teren pi**a li vam mat***ina vasa zvocaroska MRS bre BRS ba BRS olosi jedni MRS ko li vam samo daje odobrenja da uopste BUDETE na OVOM forumu kada jedino sto radite jeste PLJUVaNJE po DRUGIMA gov***a jedna obicna SRBIJANSKA , BEOGRADSKA nista bolje ne znate idite od mamica i tatica da vam daju JOS SITNOG NOVCA za DIAL UP konekciju pa JOS PLJUJTE po postovima POSTENIH ljudi pa JOS Ser***te kako su DRUGIMA sajtovi LOSI pa ako su LOSI NEKA SU gov**na jedna obicna vi nemate ni toliko samo drugim ljudima kradete dragoceno vreme GOV***a jedna obicna vi ne vredite jednog jedinog pish**vog mog SLOVA ovde a kamo li da OVOLIKO gubim ZIVCE zbog VAS MRS ped/***i jedni obicni M,RS, M,RS i M,RS od mene jedanput i za SVA vremena GONITE se tamo gde sunce NIKAD ne sija sunce li vam ogrezlo u dusi tako crnoj i jadnoj i pateticnoj EJ JEL MOZETE DA UKAPIRATE NE TREBATE MI VISE JEL TO JASNOOOO??? dobio sam odgovor koji sam trazio ovde i dalje je tema Z A T V O R E N A jel mozete, jel umete to da procitate, dosta vise sa pljuvanjem, dosta vise sa ometanjem, dosta vise sa "off-toppic-ima" JER TO JE PROTIVNO PRAVILIMA SVAKOG FORUMA ako nemate hrabrosti da dodjete na MOJ FORUM onda MORAM ovako (a svim drugima se zaista IZVINJAVAM ZBOG ovog jezika) ali MORAM ovako JAVNO na OVOM forumu koji nije ni KRIV ni DUZAN da OVO trpi ni od MENE ni od VAS da vam kazem koliki ste vi PACENICI koliki ste vi probisveti nemate bre pametnija posla nego da izvlacite tudje zivce, evo MOJE STE SADA IZVUKLI alo MODERATORE alo ADMINISTRATORE ma BRISI gov**a I MENE SA NJIMA koji mi je k***c nisam u deset godina ovoliko izgubio nerve zbog budala ovde, ma brisi I NJIH I IMENE imam SVOJ forum VI MI NE TREBATE ako ste JEDINO VI na KRSTARICINOm onda mi ni KRSTARICIN forum NE TREBA boli me bre djon sta cete vi reci boli me d***pe sta vi mislite vi mi niste ni do kolena bre gov*** jedna obicna MRS od MENE jedanput ZAUVEEEK!!!!


Ovo je oficijelni stav "BulmaSofta" na kontinualne uvrede od ODREDJENIH a UVEK ISTIH nickova na OVOM forumu. Mozete nas citirati u ovome!!!

---Lepo provedite dan!---

Vas "BulmaSoft"!



http://forum.krstarica.com/showthread.php/97812-Emitovanje-radio-stanice-na-WWW-sta-mi-treba?p=2340448&viewfull=1#post2340448
Citat
Znas ti CodeMacer vrlo dobro o kojem se postu radi, o postu MIROPROM gde sam trazio SAVETE za sajt a ti i jos dvojica ste POPLJUVALI sajt. To je protivno pravilu foruma jer NISTE davali odgovor na ono sto mi treba nego ste "guslali" u pravcu koji se vama "svidjao".

Dalje, na jednom mestu sam pitao po cemu je karakteristican Caldera DOS a vi ste mi odgovorili da samo u njemu ukucam komandu FORMAT C: i da ce mi se SVE SAMO KAZATI!!!

I TAJ POST JE PREBRISAN OD ADMINISTRACIJE (i neka je!)

Moje pravo lice? Mozes ga viditi u rubrici kontakt na mom sajtu!!!
A OVO OVDE moje "lice" je NORMALNO posle GODINE dana ZAJEB*** od strane VAS na OVOM forumu!!!


NEMOJTE MENJATI TEMU POSTA!
Ako nemas nista pametno da kazes u vezi teme KAKO DA EMITUJEM na WWW radio, ONDA NEMOJ OVDE NI PLJUVATI MOJ SAJT, moj integritet, moj posao, moju licnost! Bar, ja to U STARTU nisam radio VAMA, ali JESAM ODGOVARAO Na vasa UJEDANJA! A ni to sa moje strane NIJE LEPO takodjer!!!

opet, MRS U P****!!!

« Poslednja izmena: 10. Dec 2010, 13:10:04 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
[quote author]
http://forum.krstarica.com/showthread.php/97812-Emitovanje-radio-stanice-na-WWW-sta-mi-treba?p=2333720&viewfull=1#post2333720
Citat
Ma gonite se svi u lepu SRBIJANSKU p*** mat*** sunce li vam kalajisani j**** svima po spisku koje ste vi mrcine ZAR NE ZNATE DA CITATE jesam li LEPO rekao da sam DOBIO ODGOVOR na ovde postavljeno pitanje I STOGA JE OVAJ TOPPIC CLOSED!!!

E TREBATE MI VISE JEL TO JASNOOOO??? dobio sam odgovor koji sam trazio ovde i dalje je tema Z A T V O R E N A jel mozete, jel umete to da procitate, dosta vise sa pljuvanjem, dosta vise sa ometanjem, dosta vise sa "off-toppic-ima" JER TO JE PROTIVNO PRAVILIMA SVAKOG FORUMA ako nemate hrabrosti da dodjete na MOJ FORUM onda MORAM ovako (a svim drugima se zaista IZVINJAVAM ZBOG ovog jezika) ali MORAM ovako JAVNO na OVOM forumu koji nije ni KRIV ni DUZAN da OVO trpi ni od MENE ni od VAS da vam kazem koliki ste vi PACENICI koliki ste vi probisveti nemate bre pametnija posla nego da izvlacite tudje zivce, evo MOJE STE SADA IZVUKLI alo MODERATORE alo ADMINISTRATORE ma BRISI gov**a I MENE SA NJIMA koji mi je k***c nisam u deset godina ovoliko izgubio nerve zbog budala ovde, ma brisi I NJIH I IMENE imam SVOJ forum VI MI NE TREBATE ako ste JEDINO VI na KRSTARICINOm onda mi ni KRSTARICIN forum NE TREBA boli me bre djon sta cete vi reci boli me d***pe sta vi mislite vi mi niste ni do kolena bre gov*** jedna obicna MRS od MENE jedanput ZAUVEEEK!!!!


Ovo je oficijelni stav "BulmaSofta" na kontinualne uvrede od ODREDJENIH a UVEK ISTIH nickova na OVOM forumu. Mozete nas citirati u ovome!!!

---Lepo provedite dan!---

Vas "BulmaSoft"!



http://forum.krstarica.com/showthread.php/97812-Emitovanje-radio-stanice-na-WWW-sta-mi-treba?p=2340448&viewfull=1#post2340448
Citat
Znas ti CodeMacer vrlo dobro o kojem se postu radi, o postu MIROPROM gde sam trazio SAVETE za sajt a ti i jos dvojica ste POPLJUVALI sajt. To je protivno pravilu foruma jer NISTE davali odgovor na ono sto mi treba nego ste "guslali" u pravcu koji se vama "svidjao".

Dalje, na jednom mestu sam pitao po cemu je karakteristican Caldera DOS a vi ste mi odgovorili da samo u njemu ukucam komandu FORMAT C: i da ce mi se SVE SAMO KAZATI!!!

I TAJ POST JE PREBRISAN OD ADMINISTRACIJE (i neka je!)

Moje pravo lice? Mozes ga viditi u rubrici kontakt na mom sajtu!!!
A OVO OVDE moje "lice" je NORMALNO posle GODINE dana ZAJEB*** od strane VAS na OVOM forumu!!!


NEMOJTE MENJATI TEMU POSTA!
Ako nemas nista pametno da kazes u vezi teme KAKO DA EMITUJEM na WWW radio, ONDA NEMOJ OVDE NI PLJUVATI MOJ SAJT, moj integritet, moj posao, moju licnost! Bar, ja to U STARTU nisam radio VAMA, ali JESAM ODGOVARAO Na vasa UJEDANJA! A ni to sa moje strane NIJE LEPO takodjer!!!

opet, MRS U P****!!!


Citat
... Smile licemeru!
tebi si izgleda za tvoju nesposobnost krivi iskljucivo srbijanci?
kako su ti prodrmali kavez?
jedna od najlosijih ljudska osobina jeste licemerje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.215
mob
Apple iPhone SE 2020
Homo homini lupus est...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
кад нисам умро читајући онај топик на СК форуму никад нећу Smile

Hebi ga, stvarno  Smile Smile

Ne, na krupno je bolje i mnogo jasnije.  Smile
Inace, Bulma je i prevodilac.  Smile



Idi bre, ne razumemo mi to, to je "gerila marketing"   Smile

Citat
na sajtu sve prosto boli koliko je neprofesionalno, pocev od dizajna, pa preko OGROMNE reklame na vrhu, pa do one azijatkinje(devojcice) na naslovnoj kojoj se vidi donji ves

Uf, ovo je vec neprevazidjeno, azijatska devojcica u donjem vesu  Smile

Inace, Bulma, jedina ti nada da se zatvoris negde 6 meseci, nabavis hardver i softver iz danasnjeg vremena i da se zacauris i ucis, uciti, uciti i samo uciti  Smile
I ako nesto napravis posle 6 meseci, izadjes i pocnes pod drugim imenom, zakopas negde to "Bulmasoft" zauvek i najbolje da izmislis neke ime ili umesto imena stavis inicijale pa ako te neko poveze sa pravim imenom kazes da nemas pojma o cemu se radi (jer Google vristi kad se ukuca pojam "Bulmasoft" )
Hebi ga, danas je svako u mogucnosti da radi web i naravno, svako bi sedeo kuci u toplom umesto konobarisao na zidanju ili kopo kanale. A posto svako ima komp danasnji klinci brzo uce kodove i scripte, svako ima digitalac, photoshop i gomilu tutorijala i referenci po netu pa je, sasvim logicno, konkurencija veoma jaka. Kolko sam cuo, jedna profesionalna web stranica u BiH kosta oko 500 KM (ispravite me ako nije tako, tako sam cuo). E, sad tih 500 KM i nije malo para (valjda pola necije plate ili malo nesto ispod toga), i ako neko plati, oce da ima dobru reklamu, ali dobru a "Bulmasoft" je udaljen svetlosnim godinama od toga.
Uz to, jos si i prgav, pa kad ti neko nadje zamerku (a to nije nimalo tesko) il je primitivan, il je Srbijanac il je ne znam ni ja sta. Ako tako nastavis, kopanje ti ne gine. Inace ce ti jedina sansa biti da budes novi Ed Vud u web svetu.
Ujedno, nemam pojma za cega trazis pare po netu kad imas toloko hostinga dzabe (po 5000 mb prostora, ftp upload i jos kojesta, bez banera, kao jos i dzabe domain ako neces subdomain, sve dzabe)

Znaci - sugav sam kod pravljenja Web sajtova...


Iskreno receno, da...
« Poslednja izmena: 10. Dec 2010, 15:10:52 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
Samo naval'te, ja volim anti-reklamu. Nemam sad vremena detaljnije da pisem, radim jedan lap top, ali veceras cu vam uploadovati mp3 reklamu BulmaSofta koja je emitovana na lokalnoj radio Loznici cisto da vidite sta je marketing Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 31 32 34 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.