Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi Vol. 2  (Pročitano 576531 puta)
Hronicar svakodnevice


Hands Held High

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 611
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung A50
Poz drugari!

Interesuje me vase misljenje, koje je bolje :

Stariji Intel Pentium D945 Dual-Core(3.4Ghz, 4MB,65nm) ili noviji Intel Celeron Core Duo e3200 (2.4Ghz, 1MB,45nm)
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
LG Nexus 4
nadji negde benchmar tekstove, 65nm ne bi trebao biti mnogo stariji, mada vidim kompatibilnost sa plocama cak pre p35, a to je bas staro.

Ne znam kakva su ta je jezgra, ja koristim c2d, 4mb kesa i 65nm, na 2.33 fantastican proc, ali stvarno ne znam kakvi su ti pentium. Moze biti da je jaci od celerona lako, sacekaj odgovor @velja, a za to vreme procesljaj benchmarke po netu, kucaj na google ime jednog vs drugog, dobices pregrst informacija.
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung Galaxy S3
nadji negde benchmar tekstove, 65nm ne bi trebao biti mnogo stariji, mada vidim kompatibilnost sa plocama cak pre p35, a to je bas staro.

Ne znam kakva su ta je jezgra, ja koristim c2d, 4mb kesa i 65nm, na 2.33 fantastican proc, ali stvarno ne znam kakvi su ti pentium. Moze biti da je jaci od celerona lako, sacekaj odgovor @velja, a za to vreme procesljaj benchmarke po netu, kucaj na google ime jednog vs drugog, dobices pregrst informacija.

Smiley koliko sam ja uspeo da vidim, nema komparacije ta dva procesora....ja bi stavio tog pentijuma bez razmišljanja :

Prvo, ima više keša
Drugo, ima viši radni takt
Treće, nije celeron nego pentijum Smiley


Ali dolazi lik i kaže mi sledeće : Ja sam kupija penta 4 sa zvučnjaima kod vas pre 5 godina Smile

Umro sam  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
HTC Sensation
Pitanje za Velju i/ili druge koji se aktivno bave prodajom racunarskih komponenti tj. reklamacijama na iste: uzeti WD Caviar Black 1 TB ili Green 2 TB? Ili mozda neki treci? Treba mi za storage. Ne bih se ja ni razmisljao, ali ima dosta negativnih komentara na ITsvetu u vezi sa crncem, kazu neka losa serija, etc, etc, pa rekoh da proverim da li te price imaju osnovu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hands Held High

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 611
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung A50
Pitanje za Velju i/ili druge koji se aktivno bave prodajom racunarskih komponenti tj. reklamacijama na iste: uzeti WD Caviar Black 1 TB ili Green 2 TB? Ili mozda neki treci? Treba mi za storage. Ne bih se ja ni razmisljao, ali ima dosta negativnih komentara na ITsvetu u vezi sa crncem, kazu neka losa serija, etc, etc, pa rekoh da proverim da li te price imaju osnovu...

Tesko pitanje Smiley sve zavisi koliko para imas za hard, imas dobre black/green, a imas i lose Smile
Sad i nije vreme za kupovinu HD-a...
Moj predlog(jeftinije opcije), naravno da ne mogu da tvdim 1000% da ti je ovo najbolje, svako ima svoje misljenje:

1.WESTERN DIGITAL Caviar Black 1TB 7k 64MB SATA600 WD1002FAEX
2.WESTERN DIGITAL Caviar Green 1TB 7k 64MB SATA300 WD10EARS
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.733.0
mob
Samsung Galaxy S3
Imali smo par reklamacija za black wd od 1TB, tako da bih ti preporučio da ga preskočiš ako si u mogućnosti Wink
Ako ti treba isključivo i samo za storage, uzmeš green varijantu, zato što je jeftinija. Jeste da je sporija, ali ako služi za download, gledanje filmova ili tako nešto, nemaš potrebe za nečim bržim. Ako će ti služiti da instaliraš windows na njemu, green preskoči jer oni uglavnom rade na 5400 rpm što ti je u 2012 godini smešno sporo.
Recimo da je idealna varijanta neki ssd od 120 gb za sistem, instalacije i ostalo, a neki green za storage Wink
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
HTC Sensation
Imali smo par reklamacija za black wd od 1TB, tako da bih ti preporučio da ga preskočiš ako si u mogućnosti Wink
Ako ti treba isključivo i samo za storage, uzmeš green varijantu, zato što je jeftinija. Jeste da je sporija, ali ako služi za download, gledanje filmova ili tako nešto, nemaš potrebe za nečim bržim. Ako će ti služiti da instaliraš windows na njemu, green preskoči jer oni uglavnom rade na 5400 rpm što ti je u 2012 godini smešno sporo.
Recimo da je idealna varijanta neki ssd od 120 gb za sistem, instalacije i ostalo, a neki green za storage Wink

Uzeo sam nedavno Vertex 3 120 GB.
Znaci ne valja black?  Smile
A tih 5 godina garancije je zvucalo tako ohrabrujuce  Smile
Ja sam misljenja da je green skart, a treba mi za storage. Oduvek sam bio pristalica Barracuda, ali mi se cini da Seagate sve vise i vise brlja, i da im je mehanika na diskovima postala katastrofa. Samsunga vise nema i bas sam u rebusu.
Ako kazes da je green ok i da nema mnogo reklamacija, verovatno cu onda njega... Pojma nemam   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Alcatel One Touch Idol X
Препорука за неки таблет у ценовном рангу 15-20 црвених?

(ако није на правом месту питање, молим модове да га преместе  Smile)
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1045
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
http://www.gigatronshop.com/tablet_pc/prestigio_multipad_7074_7_4gb_-_pmp7074b3g-13407
Razmisli o ovome, msm da za te pare nema boljeg+ ga mozes koristiti kao telefon.
Msm da je jako dobar izbor, i da kupujem tablet verobatno bih uzeo njega. Znam da prelazi budzet ali ustekaj tih 2000 i imas super tablet Smile(a da dobijas i popust od 3% ako narucis)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Alcatel One Touch Idol X
Хвала, размислићу дефинитивно  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.