Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saveti za kupovinu racunara~ komponenti~ pitanja~ predlozi Vol. 2  (Pročitano 579101 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Linux
Browser
Opera 12.00
mob
Samsung Galaxy S3
okaci slike ovde, da mogu da vidim u kakvom je stanju. spusti na 110 i dogovorili smo se ;-)
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
LG Nexus 4
Pa ko jos vucara tablet da bi mu zamenio fon?

Zavisi od potrebe, jednostavno efikasnija i laksa konzumacija sadzaja, a za ostalo, zavisi od korisnika Smiley

Npr. ako ostanem na budzetu, moj plan je 11.6" asus 810 ili ativ, wacoom digitajzer i olovcica, i onda definitnvo bataljujem svesku i olovku. Koristio bi mi bas dosta.

Sa druge strane i sa 7" ko ce da prica, sem na handsfree. On je tu da obavi posao, a tel tad samo da se telefonira, kada nije tu, telefon je tu da obavi posao koliko je moguce na njemu.

A sve tezi ka cloudu i fantasticnom syncu, pa je sve jedno na cemu se yapocne rad, a cemu zavrsi, komp, fon, tablet, lap, ultra ili sta god. Tako da nema brige, sve ima svoju namenu Smiley
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
HTC Sensation
To ti je fabrička garancija na proizvod, i u srbiji teško ostvariva, iz ličnog iskustva ti pričam Wink
Kazu u Emiju 60 meseci. Valjda Alti ne laze Smiley
(Mada na ITSvetu neko kaze da ce ih tuziti za nepriznatu garanciju  Smile)
A i kod vas na sajtu stoji toliko  Smile

Zbog čega je green škart ? zbog 5400 rpm ?
Ja mislim da su green drajvovi oni za koje je procenjeno da nisu dovoljno dobri za black ili blue seriju.
Ja bih najradije uzeo Spinpoint, ali nema ih vise. Sa Barakudama zaista nisam na cisto vise. Kazu da su i oni koji su naslednici Samsungove tehnologije losi.
Nisam pametan. Verovatno cu i ja kuda i svi ostali, tj. zelenko od 2 GB Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.733.0
mob
Samsung Galaxy S3
Pa nisu to procesori zemljače, pa da vide da li rade jezgra ili ne. Poenta je u brzini obrtaja motora Wink
Može i on naravno da se vrti na 7200 ali bi brže crkao. Baš takva rešenja (sa manje obrtaja) se koriste u raznoraznim storage serverima zbog svoje dugotrajnosti Wink
Nemaš oko čega da se brineš, pazari ti lepo wd i ne brini.
Što se tiče te garancije, oni je pišu na 24 a fabrika daje 60 meseci. Oni se drže garancije od 24 a ako si bezobrazan i drčan onda uvaže i fabričku Wink
U principu ti garancija ne znači preterano puno ako izgubiš podatke koje si čuvao na hardu Wink
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
HTC Sensation
Ja bih rekao da u green seriju ide mehanika koja mnogo zuji, krci i vibrira na testiranju pri 7200 rpm. Verujem da su svi motori u bar jednoj generaciji diskova isto napravljeni, ali da nisu jednako kvalitetno ispali i da se elektronski ogranicava brzina obrtanja. A sumnjam da tek tako randomly uzmu motor i kazu: "hajde ti ces nama na 5k, a ti na 7k"  Smile

Ovaj kao da me je cuo da sam u nedoumici, pa postavio video pre 4 sata, haha  Smile
http://www.youtube.com/watch?v=Heec-tsqc1E
Spominje i on binning na 30 sekundi do 1 minut.

Ne znam... Ja se tesim da cu igrati pametno i rezati sve sta mi je bitno redovno  Smile
Najveci problem bi mi bio cekanje po 30-ak dana i jebavanje sa distributerima u slucaju riknjavanja. Imao sam velikih problema ranije sa CT-om i Pakomom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
BlackBerry 
Po milioniti put koju odabrati?

http://www.bcgroup-online.com/proizvodi/BC-desktop-racunari/BCGROUP-GLADIATOR-15102/

http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/desktop-racunari/racunar-altos-hornet-fm1-athlon-ii-x4-4gb-amd-6570-500gb-dvd-500w.html

Ili nesto trece za te novce? Obicno eskiviram winwin, posle par losih iskustava... Ali eto, ovaj njihov se uklapa u budzet. Vidim ovaj prvi ima finu graficku, jel? Inace, koristio bi ga jednostavno za sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows
Browser
MSIE9.0
mob
LG Nexus 4
@savage dropbox ili SkyDrive zaboravi te muke Smiley

@kuravdika prvi, ako igras igrice, po meni bolni balans, bas su suprotni usteda Graf vs CPU, za svakog po nesto pa ko sta prefrira Smiley
« Poslednja izmena: 16. Sep 2012, 11:56:42 od Fman »
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
BlackBerry 
Ma jebem mu mater, kad sam ustrojen na 30-tak iljada. Uvek mi za nesto drugo trebaju pare. Jel velika razlika izmedju ta dva procesora?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
SonyEricsson C702
Ljudi imam velikuuu dilemu koji laptop uzeti!!! Imam mogućnost između ova dva lap topa:

Pavilion g6-2051sm, AMD Dual-Core A6-4400M, 2,60 GHz, 1x 4096 MB, 15,6", 1366x768, SATA 500 GB, Free DOS, AMD Radeon 7670M (1 GB), DVD±RW DL, 1x 10/100 Ethernet, 802.11b/g/n, Bluetooth, HDMI, 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, 2,48 kg,

i

HP ProBook 4535s, AMD Dual-Core A4-3305M, 2,50 GHz, 4096 MB, 15,6" 1366x768, SATA 750 GB, Linux, AMD Radeon 6480G2 1 GB, DVD±RW DL, 1x 10/100/1000 Ethernet,802.11b/g/n,BT, HDMI 1, USB 2.0 3, USB 3.0 1, 2,33 kg, Boja metalic siva + torba

Oba lap topa imaju potpuno istu cijenu, sad damo koji uzeti i koji je bolji po vama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung Galaxy S3
probuk ima bolju finalnu obradu,ali pavilionn je noviji Wink
pa ti vidi sta ti se vise svidja Wink
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 235
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.