Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Сатанистички празник се обележава и у Србији  (Pročitano 20338 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
sta je poenta ove teme i zasto i dalje postoji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
A sta bi ono tema  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung SGH-E590
Ja ne kazem da ti imas isti stav kao Maradic i ostali vec da si kao i oni ekstremna u svemu, sto je nebulozno.
Niko ne treba da se definise kao konzervativac ili liberal i da na sva pitanja u drustvu automatski odgovara sa da ili ne tj. u skladu sa svojom "pripadnoscu". Mislim da svi ljudi koji su iole inteligentni mogu da odvoje malo vremena i da razmisle o nekom drustvenom pitanju i da tek onda dodju do zakljucka da li su za ili protiv, bez obzira na to da li ce se njihov stav smatrati konzervativnim ili liberalnim. Evo da ti dam jedan primer. Kada pricamo o gej paradi, ja sam protiv jer jednostavno ne zelim da ja i jednog dana moje dete gledamo takve nakaradne stvari na ulici i to je konzervativan stav. A opet mislim da paljenje baklja na utakmicama ne treba da bude zlocin jer to samo ulepsava atmosferu na stadionima i to je liberalan stav. Smile Po nekim pitanjima sam konzervativan, a po nekim liberalan i nemam svog moralnog vodju. Smile


P.S.
Nisam znao kako da bolje podelim drustvo u Srbiji od konzervativnog i liberalnog, a siguran sam da bi neke druge reci tu podelu bolje definisale. Poenta je da ne treba automatski prihvatiti ili odbaciti nesto samo zato sto ti to kaze neko drugi sa cijim se misljenjem generalno slazes. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Pa znaš kako, obzirom da imaš bledunjavo mišljenje povodom mnogih tema, ja nisam stekla generalno utisak šta ti zapravo zastupaš.

Da se ja ne slažem sa tikvama, to je moje pravo. Da ću da se trudim da tikve iskorenim, to mi je i pravo i opredeljenje. Prema tome, sledeći put, ne vidim za shodno da me imenuješ.

Toliko.  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung SGH-E590
U tome i jeste poenta! Ja zastupam apsolutno sebe i svoje stavove do kojih sam dosao sam i koje nisam preuzeo od neke grupe koju predstavljam!
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Iskreno govoreci ja ne podzavam ovu manifestaciju u Srbiji, jer to ne pripada nashem kulturnom podrucju, ali u Srbiji ocigledno koliko god svi mrzeli Ameriku, vecina i dalje preuzima Americke izraze, obicaje, mentalitete i sta sve vec ne.

Maskenbal bi mogao da se organizuje neki drugi dan, ne istog datuma ako je do dece da se "igraju i provedu."



ево га! неко паметан!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung S7
P.S.
Nisam znao kako da bolje podelim drustvo u Srbiji od konzervativnog i liberalnog, a siguran sam da bi neke druge reci tu podelu bolje definisale. Poenta je da ne treba automatski prihvatiti ili odbaciti nesto samo zato sto ti to kaze neko drugi sa cijim se misljenjem generalno slazes. Smile

Ja ne znam o cemu ti pises covece. Svaki iole inteligentniji stvor ce formirati prvo svoje misljenje pa tek onda uci u grupu sa kojom ima poklapanje. Mozda to ne vazi uvek, recimo po pitanju navijaca kluba, gde ce covek prvo postati navijac, i usvojiti pravila ponasanja i misljenja u toj grupi.

Sto se tice tvog "mlakog" neopredeljenog stava po pitanju mnogih tema. Pa sta da ti kazem, to je tvoj izbor. Tebi tako odgovara, tako si se lepo nasao u tom srednjem talasu i smatras da je to ispravan put. I u mnogo slucajeva i situacija i jeste tako. Ali eto postoje ljudi koji za neke teme, za neke stvari u zivotu ipak uzimaju nesto tvrdji stav (ekstremisti na stranu, pricam o normalnim ljudima) i takav stav zastupaju. To je njihova politika.

Sto se tice teme, vec sam napisao da je to jedan budalasti praznik, a da ekipa srba-patrijjjjota to dozivljava kao nesto zlo i satansko, e to je ekstrem, i protiv toga dizemo glas, mi ljudi zdravog razuma, koji smo odabrali da pored toga sto nesto mislimo, zelimo to i da napisemo. Nisu svi neopredeljeni i to si do sada vec video.

I drugo ako nemas sta da kazes, kreces da vredjas a to te svrstava u mlake-neopredeljene nego u slabice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
U tome i jeste poenta! Ja zastupam apsolutno sebe i svoje stavove do kojih sam dosao sam i koje nisam preuzeo od neke grupe koju predstavljam!
Кад оволико паламудиш заслужујеш одговор.  Smile

Никог ти не заступаш.
Ти си један, обичан, мали, грађанин који мисли да има став, а једини став му је да ''сачува сопствену задњицу''.  Smile
Iskreno govoreci ja ne podzavam ovu manifestaciju u Srbiji, jer to ne pripada nashem kulturnom podrucju, ali u Srbiji ocigledno koliko god svi mrzeli Ameriku, vecina i dalje preuzima Americke izraze, obicaje, mentalitete i sta sve vec ne.

Maskenbal bi mogao da se organizuje neki drugi dan, ne istog datuma ako je do dece da se "igraju i provedu."



ево га! неко паметан!
Smile
Није он глуп, али се примирио последњих година.

Преузимање неСрбских обичаја је последица рата који се против Срба води деценијама!

Још је генијални Гебелс увидео моћ покретнихслика. Тада је то био филм, а данас је то телевизија која сервира небројане глупости. Наравно, те глупости у градовима падају на плодно тле. Деца која до 7. године ништа не раде (шта зна дете шта је кокаин у бомбонама), а од 7. до 27. само ''уче''. Маса ''незапослених'' доколичара, ''радници'' које не интересује ништа сем посла, и остатак, пензионери ''који не треба да раде''. Још је покојни Ђинђић (језуита, а они су ђаволови ''special forces'') да ''сваки дан треба нешто да се дешава''! Нема стајања! Палти, па се клати!
--------------------
Домаћи сатанисти!
''Амерички кутак'' у Бачкој  Smile

Књажевац  Smile  Тамо људи немају да једу, а имају за глупаве маске.

Сестре Бекљавац.

''Звезде гранда''

Зухра Рамизај
« Poslednja izmena: 03. Nov 2012, 09:57:21 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Samsung SGH-E590
Ja nisam neopredeljen vec na svaki drustveni dogadjaj gledam odvojeno. Nisam protiv svega americkog samo zato sto ima veze sa Amerikom, nisam protiv svega ruskog samo zato sto ima veze sa Rusijom, nisam protiv svega sto ima veze sa religijom samo za sto ne volim crkvu itd. Jednostavno ne generalizujem stvari jer nisam budala. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Tako je Roki!



IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.