Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:11:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Samoubistvo je za vas:
Hrabrost
Kukavičluk
Nešto drugo
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samoubistvo: Hrabrost ili Kukavičluk?  (Pročitano 165564 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
on nije sam sebe ubio niti je imao mogucnost da izbegne svoju smrt
Ovo je vec druga prica.
Citat
Nista sto je Isus radio nije bilo za smrtnu kaznu, niti bilo kakvu kaznu.
Da li je bilo ili nije za smrtnu kaznu,ako neko zna da ga nesto vodi ka smrtnoj kazni i ipak to radi to je samoubistvo.
Ali ako je ovo iz prvog citata tacno.Onda ovo nije ni bitno.
Citat
Ako neko svesno radi nesto sto nije protiv zakona a neko ga zbog toga ubije, jel' to za tebe samoubistvo ?
Na ali ako neko zna da ga ceka smrtna kazna ako to radi onda je samoubistvo.

Citat
Covek nije odvojen od prirode, bez obzira sto jedini u prirodi ( u prirodi ove Planete ) ima svest, covek je zivotom neodvojivi deo prirode, a to sta covek misli, zna, veruje je irelevantno, za neraskidivu vezu coveka i prirode je samo bitno sta covek radi.
Covek je sastavni deo prirode ali je odvojen od nje.

Citat
Sudbina je sve sto se desi a to je sve sto postoji za coveka i sve druge forme zivota.
Mi ne znamo da li sudbina postoji.
Pitao sam te :

Citat
Kako mozemo da znamo da li je nekom nesto sudjeno ako ne znamo da li sud postoji ?
Sudbina nema veze sa ovim.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
@Alex616

Vredjanje je zabranjeno pravilnikom foruma! Ako nastavis postoji mogucnost banovanja sa istog!


Pa dobro Shone zar to nije malo hipokriticno ,

Ako je moj slucaj vredjanje izbrisi onda i njegov post koji je mene uvredio i koji je bio inicijator uvredljivog ponasanja,moj post je bio automatska reakcija njegovog komentara koji je bio nekonstruktivan .
Ja nikog nisam terao da se slozi sa informacijama koje sam izneo u svom postu i njihova verodostojnost  moze da se  lako proveri na internetu.

Covek nije imao nista da kaze vec je nesto rekao samo da bi bio na broju.
Cak i njegov post posle toga nema nikakvog smisla i veze sa onim sto sam ja rekao.
Ja sam lepo rekao da su RAF Britanski agenti imali kapsule sa cijanidom i da su SS oficiri bili trenirani da ubiju svoju porodicu.

Dok Thug cak i u drugom postu posle toga ,pominje nacisticko gutanje cijanida iz straha zbog nedela kod Staljingrada sto je naravno cista fabrikacija i laz i eto ponovo je post napisan od Thuga samo da bi nesto rekao i bio na broju.
Drugo ,nemacka vojska je imala u svojoj opremi po tri ampule sa cistim Opijumom protiv bolova u slucaju teskog ranjavanja i bezbolne smrti.

Treca stvar zasto si izbrisao ceo moj post kad je na njemu bio objavljen vrlo vazan link za one kojima treba pomoc u slucaju da imaju samoubilacke namere a i za one kojima treba pojasnjenje legalnih prava u slucaju da zele da izvrse samoubistvo.

www.Suicide.com

Ispravka za tacku 8. u prethodnom postu nisam hteo reci Dimenzija nego Demencija.
« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 16:45:42 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+

Treca stvar zasto si izbrisao ceo moj post kad je na njemu bio objavljen vrlo vazan link za one kojima treba pomoc u slucaju da imaju samoubilacke namere a i za one kojima treba pojasnjenje legalnih prava u slucaju da zele da izvrse samoubistvo.


Vjerujem da oni koji imaju namjeru da izvrse samoubistvo umiru od zelje da saznaju kakva su im prava.  Smile
« Poslednja izmena: 11. Feb 2010, 17:28:39 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Sta sam ja slago? Pa narod im je bezao zato sto su ovi ispricali sta su radili po Sojvetskom savezu... pa jedino lud covek bi ostao... to je sasvim normalno u ratu... ubiti se ili umreti u najgorim mukama sta ti je bolje... Smiley
Ko sto kaze Duci covek je gori od zivotinje...

Sam odlazak u rat se moze gledati kao samoubistvo...

Kad regruti popisu na zakletvi onaj papir oni su potpisali samoubistvo... zavisi kako gledas na stvari...


Tema je  samoubistvo kad ne postoji neki veliki uticaj na tebe da to uradis...



« Poslednja izmena: 11. Feb 2010, 20:30:23 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
A ja inace nisam znao da je Silvanus "jedan covek" ?
daj bre bio si ovde. znas ko je Silvanus.
Citat
Svaki narod u kojem postoje ljudi koji sami sebi oduzimaju zivot ima svoju rec za samoubistvo cija je definicija
identicna sa definicijama koje imaju ostali narodi.
jel mislis na narod kao ljude ili na narod kao... kao drzavu ?
Citat
Odakle ti pomisao da ja govorim aramejski ?
samo pitam. vidim pametan si covek. razumes se u dosta toga, pa rek'o da slucajno ne znas i to.
Citat
Odakle ti pomisao da je depresija jedini motiv samoubistva.
ma onako. to mi je prvo palo na pamet i trebalo je da se odnosi na sve lose uzroke.
Citat
Depresija je poslednja stvar na umu islamskog samoubice/ubice, a prva je euforija/ushicenje o " susretu sa alahom, rajom i devicama ".
za ovo ne znam. nije me zanimalo da ulazim u to. mada ko zna koja ih je muka naterala da budu borci za slobodu.
Citat
Skakanje na bombu je samoubistvo, skakanje u zaklon od bombe je pokusaj spasavanja zivota.
hajde molim te kazi mi sta bi ti uradio povodom uletanja bombe kroz prozor? pri tom da nemas vremena da ih sve pobacas u zaklon.
Citat
Ja ti ne namecem svoje misljenje, nego ti objasnjavam sta je samoubistvo po definiciji,
hvala. da li bi mi rekao sta je zrtvovanje.

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Sony 

Treca stvar zasto si izbrisao ceo moj post kad je na njemu bio objavljen vrlo vazan link za one kojima treba pomoc u slucaju da imaju samoubilacke namere a i za one kojima treba pojasnjenje legalnih prava u slucaju da zele da izvrse samoubistvo.


Vjerujem da oni koji imaju namjeru da izvrse samoubistvo umiru od zelje da saznaju kakva su im prava.  Smile

ako im budu ugrožena prava ima da se žale Nataši Kandić.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
jasikasi

Kako je covek odvojen od prirode...?
« Poslednja izmena: 11. Feb 2010, 21:59:28 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 

Treca stvar zasto si izbrisao ceo moj post kad je na njemu bio objavljen vrlo vazan link za one kojima treba pomoc u slucaju da imaju samoubilacke namere a i za one kojima treba pojasnjenje legalnih prava u slucaju da zele da izvrse samoubistvo.


Vjerujem da oni koji imaju namjeru da izvrse samoubistvo umiru od zelje da saznaju kakva su im prava. Smile


Ha ,Zvuci kao da zivis sa mamom i tatom,
Naravno da ljudi zele da znaju svoja prava,ima puno bolesnih  ljudi koji pate i koji bi zeleli da okoncaju svoj zivot ali koji imaju savesti i brige prema onima koje vole i prema onima koji ce nastaviti da zive,
Prvo ne zele niko drugi da bude okrivljen za to,
Ako ti je Majka bolesna i umire od raka ona  zna da je to terminalno bolesna tu nema lazi ni pomoci ,ona ne zeli da produzava svoju agoniju vec kao odgovorna osoba ne zeli da te finansijski unisti ili produzava tvoju agoniju,
vec pravi odluku da skrati sebi svoj inace uzaludan zivot.
Drugo je vazno da zakonski da tvoj bracni partner ima pravo na nasledstvo i jos vaznije tvoju penziju ,
Trece je u vezi isplate osiguranja za tvoju kucu i drugih stvari za tvog bracnog partnera i za tvoje potomke .

Jedan u troje ljudi koji postoje ili koje znas ce patiti i umreti od raka to je cinjenica,

Samoubistvo je svestan rizik ciji je rezultat okoncavaje zivota dakle tvoje znanje da ces umreti daje ti automatski izbor i mogucnost da to izbegnes.
« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 00:11:05 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Simply the cool

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Od blagostanja se covek ne moze skurciti, vec od problema...............

recimo covek koji se potpuno razocarao u ljude, u ljubav... u sebe ne, jer upravo kad je odbacio sve dobio je sebe. ali sto kazu depeche mode u pesmi - love's not enough in it's self
hm, mozda je opravdano neko spontano samoubistvo, kao od izgladnjivanja recimo, al instinkt se ne daje tek tako  Smile
nista, ostace mucenik, it is your destiny Smiley
« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 00:13:26 od JAS! »
IP sačuvana
social share
sve sto treba da uradis da bi bio srecan je da se odreknes svega
samo tako ce ostati ono sto ima istinsku neunistivu vrednost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
jasikasi

Kako je covek odvojen od prirode...?
Pa tako lepo,postepone smo se odvajali od prirode i odvojili smo se.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:11:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.