Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Шака пиринча за српског радника - Јура  (Pročitano 18997 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Meni se placa prekovremeno u iznosu od 126% od normalne zarade, smem da izadjem u wc kada god hocu i koliko god hocu, tolerise mi se zakasnjenje do 10 minuta i imam vecu platu od 35 hiljada  Smile No opet mora da bude mnogo bolje i nikad ne bih rekao da treba da budemo srecni sa ovim jer neko drugi ima manje. Jer mora da bude bolje.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.94
mob
Samsung GT-S7580
Citat
Не разумем. Жена искрено каже да је за ове услове 35к добро. Медицинске сестре имају приближну плату.
Уопште кад упоредиш с другим професијама је добро.

Ne znam sta ne razumes... fredi je vec napisao...
Plata od 35.000 je zaista mala, jer oni pristaju da rade za malu platu, a drzava ne radi nista po tom pitanju... jer je drzavi jedino vazno da platis doprinose. Da li ces imati za platu, drzavu ne zanima, iako je ustavom obavezna da stiti tvoje radno pravo.
Dalje, time sto ona kaze - sta vi hocete, snizava cenu svog rada i rada svih ostalih radnika. Njoj je dobro da moze da prezivljava, ali cisto sumnjam da su njena deca prezadovoljna.
I onda dodje neko ko smatra da je cena rada mala, pobuni se... i gazda izvuce ovu koja bi radila i za govno... i boli je dupe... jer je ona naucena da je govno praaaava poslastica... mljac... mljac...

Sto dalje utice na to da velika firma, koju stiti drzava, postavlja konkurentsku cenu koju manje firme, koje ne stiti drzava ne mogu da isprate... to znaci da se male firme zatvaraju, broj nezaposlenih povecava, i stvara se mesto da cena rada bude jos niza, jer je ponuda rada veca od potraznje...
Tako da.. i ona ce jednom da se nadje pred izborom kada ce joj gazda reci - 35.000? Pa ima ko ce raditi za 20.000...

Drugim recima, takav stav - meni je dobro, sta hocete - dovodi do toga da i danas imam Vucica na vlasti protiv koga sam pricas.
Cilj je stvariti armiju ljudi koji nemaju izbora i pristaju na sve. Ama bas sve.

Eto ti glasaca SNS. On je zadovoljan mrvicama.


Kao sto ce npr. sutra glasati na referendumu o otcepljenju Kosova, zbog koga je bio jeban u mozak prethodnih 25 godina...


Ili... tapsace kada budu ukidali obavezno zdravstveno osiguranje, jer boze moj... on je zdrav...


Она кад би одбила тај посао, јер као мала јој плата, морала би касније да ради за још гори посао с гором платом или би умрла од глади.
Услови у овој земљи су такви да је 35к добро.

Јасно је мени шта ти хоћеш да кажеш, али радник не може да размишља тако глобално као ми овде  Smile

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Samsung SGH-E590
Pa poenta i jeste u tome da u u velikom delu Srbije van Beograda jednostavno nema posla. I onda su naravno ti ljudi srecni sto sto im je dosla ta Jura. Nisu oni zadovoljni platom zato sto im je super nego zato sto pre toga nisu imali ni toliko. Mnogo veci problem od visine plata je nezaposlenost. Pa u Srbiji ima mrtvih gradova gde se ne obrce nikakav novac.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.4
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
A nema posla jer ih u svetu predstavljas kao jeftinu, a kvalifikovanu radnu snagu...

Go, go... power rangers...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Samsung SGH-E590
Jbg trebaju da ih predstavljaju kao skupu i nekvalifikovanu radnu snagu jer ce to da privuce Google... Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Samsung 111111
A nema posla jer ih u svetu predstavljas kao jeftinu, a kvalifikovanu radnu snagu...
Go, go... power rangers...

Ako bi neka nemacka firma morala da te plati kao Nemackog radnika..otvorili bi firmu u Nemackoj ne bi dosli ovde da je otvaraju  Smile

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.4
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
A sta fali pokretanju domace proizvodnje?
Mislim, Srbija je Zimbabve i prvi put smo 2010 videli paklenu masinu koja bljuje vatru...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
mob
Samsung 111111
Inace mi kao narod, nasi radnici, nase obrazovanje, kvalifikacije i slicno ne vredimo trzistu rada koji ovde cirkulise.
Nasa radna snaga je apsolutno zamenljiva i mi nemamo sta da ponudimo a kamoli nekog da uslovljavamo.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.4
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Ok.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
A sta fali pokretanju domace proizvodnje?

Ne fali ništa ali... koliki je moj procenat?™



A i sem toga, šta će nam domaća proizvodnja kada možemo da uvozimo i dovodimo strance. After all, poznato je da Srbi ne umeju da razvuku telefonsku žicu i upravljaju njome, ili da sami naprave parking i organizuju ga...
« Poslednja izmena: 22. Maj 2016, 16:41:13 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.