Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:08:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potreban mi je restart.  (Pročitano 21541 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
mob
Apple iPhone 6s
Idi izvrsi neki teroristicki napad  Smile To je sad moderno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
 Smile Smile Smile



kad pogledas nas ovdje kaki smo  Smile
sinko  Smile tebi nije nista ..vjeruj mi  Smile

ruzan period zivota i to ti je...
svako ga je imao...i imat ce ga opet....

proci ce i to tvoje stanje-sranje...

nema tu nekog posebnog savjeta...
sem da probas naci nesto sto ce ti odvuci misli...
sise neke normalne i dobre...recimo..dobro odvlace paznju sa bilo cega  Smile
nadjes  te sise .. Smile i nasao si i resenje problema  Smile

ajd sretno u sisarenju  Smile

Smile


IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


"Ко не поштује свог генерала,поштоваће туђег"

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18095
Zastava Rotterdam
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Idi izvrsi neki teroristicki napad  Smile To je sad moderno  Smile


xaxaxa lepo si me nasmejao  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Ne znam da li si i dalje tu negde ali da se i ja upisem, dakle:

Life is not all rainbows and butterflies.

Nista u tvom zivotu nije bilo posebno traumaticno. Tesko prihvatanje promena je apsolutno zajednicko za svakog coveka, samo neki ljudi znaju da promene nisu nesto sto moze da se izbegne. Smrt, bolest, zaljubljivanje, patnja... Ma svaka situacija koja ti padne na pamet, dodje i prodje. Ako se ne kreces puno verovatno znaci da nemas puno drugova, moras da steknes neke ljude sa kojima ces da blejis, to pomaze.
Sestra pali da zivi sa deckom? Pa sta jebote? Kao da je to neka bitna stvar, to moze samo lepo da bude. Ona je tebi ocigledno jedini prijatelj pa se sada plasis da ces i bez toga da ostanes.

Glavna ti je stvar da nadjes neke ljude sa kojima mozes da blejis, malo se muvas po kafanama i smejes se. To ce sve da ti promeni u zivotu.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
Svima treba samo da se opuste i uhvate za ruke...odplove u suton... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
Odlazak sestre treba da posmatraš kao nešto neizbežno, pre ili kasnije će se desiti. Moraš da svhatiš da ćeš većinu svog postojanja da provedeš sam. Zato se bolje upoznaj sa samim sobom i načini dobro prijateljstvo.

To što govoriš sam sa sobom je potpuno normalno ako imaš socijalnu anksioznost. Povlačiš se u sebe jer smatraš da si inferioran u odnosu na druge i time daješ prostora samo za monolog. Monolozi mogu biti štetni ili korisni u zavisnosti od misli koje obrađuješ i koje vremenom postaju uverenja. Pogrešna uverenja su najčešći uzrok osećaja inferiornosti. Preisputuj sebe, svaku misao i emociju koju osetiš, kopaj i po prošlosti vidi od kada si krenuo sa takvim razmišanjem, da li su te tragedije i traume koje si proživeo dovele do toga ili je ipak to nastalo ranije. Taj posao te održava i budi mu još više posvećen ali nikako nemoj da zapostaviš svoj problem socijalne fobije.  Džaba će ti biti svi novci i status kada nećeš biti sposoban da obavljaš osnovne socijalne aktivnosti. Najveća greška koju ljudi čine je ono ''ovo je samo period'' , ''svi prolaze kroz ovo pre ili kasnije'', '' vremenom će nestati''. Upravo suprotno je tačno, što više veruješ da će to proći samo od sebe time će anskioznost biti agresivnija i eventualno prerasti u poremećaj. Svhati je ozbiljno i posveti se rešavanju problema. Ako smatraš da ne možeš sam obrati se psihologu koji je stručan za anksiozne poremećaje. Strah se može prevazići ali ti predstoji puno rada i izlaganja neprijatnim situacijama prilikom kojih ćeš obarati pogrešna uveranja korak po korak. Fizička aktivnost će ti odlično doći pri borbi sa anksioznošću, smanjuje stres i stvara određeno stanje rutine kojom ćeš lakše započeti i završiti dan.

I batali šabana i sinana ako kreneš tim putem nema ti pomoći  Smile
« Poslednja izmena: 09. Dec 2015, 02:18:24 od Mr.Gonzo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:08:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Potreban restart

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.