Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:01:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potreban mi je restart.  (Pročitano 21534 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 46.0.2490.76
Previse razmisljas o stvarima koje treba da se dogode, a sve ide svojim tokom, ti si samo ucesnik u spontanim desavanjima . Stvari koje su te pogodile su proslost, sestra je prezivela i srecna je, a ovi sto su umrli, bez njih moras dalje, sa secanjima na njih.
Dakle, bakces se prosloscu i buducnoscu, jer  ti se sadasnjost bas i ne dopada. Promeni par sitnica i sve ce se promeniti. Ti si jos mlad i neiskusan da bi imao osecaj formirane, stabilne licnosti. Sve je sklono promenama, a ti si izgleda navikao da budes ususkan, da ti zivot bude ustajala barica u kojoj si siguran. Dozvoli zivotu da se desava, oseti koliko su promene lepe i neizbezne. Pobedi svoju ranjivost tako sto ces se suocavati sa njom Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
hteo ti ili ne zivot ce se desiti i nece biti super, bice zalogaj meda i puna kofa govana i tako naizmenicno do kraja, gubimo voljene, razboljevamo se, brinemo, strepimo, krpimo se i ponekad se smejemo, nekad i od muke

nisu te pripremili za zivot, prvi put cujem da je neko sa 22 i dalje mislio da je zivot bajka.. ako nista bar si poceo da uvidjas da je zivot uglavnom sranje gde se cupas kako umes i znas, sam, jer niko drugi nece da bije tvoju bitku

ocvrsnuces.. ako ne ocvrsnes ima antidepresiva da ti pomognu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Previse razmisljas o stvarima koje treba da se dogode, a sve ide svojim tokom, ti si samo ucesnik u spontanim desavanjima . Stvari koje su te pogodile su proslost, sestra je prezivela i srecna je, a ovi sto su umrli, bez njih moras dalje, sa secanjima na njih.
Dakle, bakces se prosloscu i buducnoscu, jer  ti se sadasnjost bas i ne dopada. Promeni par sitnica i sve ce se promeniti. Ti si jos mlad i neiskusan da bi imao osecaj formirane, stabilne licnosti. Sve je sklono promenama, a ti si izgleda navikao da budes ususkan, da ti zivot bude ustajala barica u kojoj si siguran. Dozvoli zivotu da se desava, oseti koliko su promene lepe i neizbezne. Pobedi svoju ranjivost tako sto ces se suocavati sa njom Wink

Verovatno najbolji odgovor ovde.
Navikao sam na ušuškanost, kuću tj. sigurnu zonu, čim osećam da mi se bliži da moram biti aktivniji osećam tenziju,a kada dođe do toga iznenada nemam tenziju baš suprotno dobro se snađem, ali kada se vratim sigurnoj zoni brzo se naviknem na nju i iz nje izlazim samo ako moram.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
hteo ti ili ne zivot ce se desiti i nece biti super, bice zalogaj meda i puna kofa govana i tako naizmenicno do kraja, gubimo voljene, razboljevamo se, brinemo, strepimo, krpimo se i ponekad se smejemo, nekad i od muke

nisu te pripremili za zivot, prvi put cujem da je neko sa 22 i dalje mislio da je zivot bajka.. ako nista bar si poceo da uvidjas da je zivot uglavnom sranje gde se cupas kako umes i znas, sam, jer niko drugi nece da bije tvoju bitku

ocvrsnuces.. ako ne ocvrsnes ima antidepresiva da ti pomognu
život nije sranje život je lep i dobar
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Često padam u stanje totalnog bedaka kao na primer sada.
Otežavajuća okolnost je i ovaj posao gde sve mora biti just in time što bi rekli, misli su mi opterećene budućnošću i onda padnem u očaj i čak mi bude dobro u tom očaju i pustim neke samoubilačke pesme Sinana, Šabana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
pa šta
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
prekini da postujes vise.
sto se nas tice, decko ti si izlecen.
idi sada.  Smile
and sin no more...
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Citat
i onda padnem u očaj i čak mi bude dobro u tom očaju i pustim neke samoubilačke pesme Sinana, Šabana.

е па ово је већ за лечење и гореспоменуте таблете...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:01:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: restart Potreban

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.