Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:01:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 76
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pokazatelji braka- VII kuca  (Pročitano 192229 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Može li neko da mi kaže o vladaru osme u sedmoj... Vladar moje osme (Osma u škorpiji) je PLuton ili Mars? Kako da procenim koja je planeta dominantnija? Ako je Pluton onda sam ga...pip...jer strahujem da će se nešto desiti mom partneru. (PLuton je u sedmoj, u uklještenom znaku Vagi). A ako je to Mars, onda je super jer gde ćeš goreg od onog prvog?  Smile



Gledaš oba, jer oba vladaju  Škorpionom.  No sreća pa je Pl slab u Vagi, i još je u umetnutom znaku. Kasnije u životu mogao bi biti jači, no zbog vage i još sedme kuće, tu je Pl slabiji nego u bilo kojem drugom znaku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


"Pogledaj sad u moje oci, osmeh je tu samo za raju

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 638
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 
Ako moze neko da mi kaze koliko ce ova osoba imati brakova. Vec sam postavljala pitanje ali ne u ovoj temi i nisam dobila odgovor, tj. dobila sam dva razlicita odgovora (imace vise od jednog braka, i imace samo jedan brak).

Citajuci ove vase poruke, pokusavala sam sama da provalim da li ce imati vise od jednog braka, i mislim da hoce.

Radi se o muskarcu.

Hvala.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ndj.gif
(47.42 KB, 748x1027)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Vrh sedme kuće je u ribama, znaku koji označava mogućnost  više brakova, barem dva.   S druge strane planeti koji  prirodno vladaju ribama, Jupiter i  Neptun, nalaze se  u vodenim znakovima, kao i DC, te  Sunce ,  Mjesec i Merkur, koji su   u ribama. Sunce na DCu radi veliki vodeni trigon sa vladarima riba, i sve to upučuje na vrlo emotivnu i senzitivnu osobu, koja ima veliku potrebu za  ljubavlju i razmjenom emocija. Ukoliko se osjeti zapostavljenom ili nevoljenom, ta bi osoba moga nedostatak ljubavi i emotivnih odgovora potražiti u nekoj drugoj osobi, i tada postoji mogućnost druge veze. Veliki vodeni trigon, donosi  osobi zaštitu, ali i mnoštvo  prilika i šansi u život. No u sedmoj kući nalazi se Saturn, koji daje ozbiljnost braku,  mogućnost karmičkog braka. On veže dugo, ja bih rekla čak 29 godina, koliko je  ciklus Saturna( ili barem 7.5, 14, 21,5 godinu.).  S druge strane tu su  Pluton i Uran koji u opoziciji  djeluju na vezu, donose mnogo sukoba, naročito u  kombinaciji sa Saturnom, i  kidaju brak.

Dakle, uopće se ne čudim što si dobila dva potpuno  različita odgovora. I ja bih rekla da brak neće opstati, naročito ako je sklopljen u ranim godinama.  No brak može prebroditi sve krize, oženi li osobu koja će mu davati dovoljno ljubavi. Pitanje je hoće li ljubav  biti dovoljno jaka, da  par u njoj zajedno raste  i transforira se i prebrodi zajedno sve poteškoće, ili će prvi jači tranzit razoriti zajednicu.
« Poslednja izmena: 20. Nov 2006, 10:14:37 od Lenora »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung e900
pozdrav svima ovo je moj prvi post
pošto ne uspijevam priložiti natalnu kartu opisati ću detaljno svoj DC
dakle, DC u Biku na stupnju Bika-26
Venera vladar Bika otišla u moju prvu kuću u strijleca i radi konjukciju sa uranom koji dolzai iz moje 3 kuće
sve ovo jako opsiuje mojeg bivšeg dečka jer vrh DC-au Biku govori da on ima lip glas, bavi se glazbom što potvrđuje stupanj Bika, da je jači i tvrdoglav, također materijalist
venera otišla u strijelca na stupnju ovna-13 u konjukciji s uranom  na 11 stupnju pa se mi upoznajemo na internetu (uran) na sajtu "iskrica"-simbolika urana, za vrijeme spota (strijelac) u njemačkoj (13 ti stupanj -ovan, njemačka), međutim orbis između venere i urana je 2 stupnja pa naša veza opstaje 2 mjeseca
sada bi molila malu pomoć kak oda vidim šta ide dalje?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Lenora vidim da si dosta upućena u sve ovo, jel možeš da mi odgovoris na onaj moj post prije, dala ja objasnjenje ali ne znam odgovor na sunce sekstil mars,i taj neptun... koliko sam t kvadrat otezava situaciju? Da li se on kao takav u nekom razdoblju zivota aktivira ili je uvijek prisutan... ako nije tesko, bila bih zahvalna...  Smile
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Lenora vidim da si dosta upućena u sve ovo, jel možeš da mi odgovoris na onaj moj post prije, dala ja objasnjenje ali ne znam odgovor na sunce sekstil mars,i taj neptun... koliko sam t kvadrat otezava situaciju? Da li se on kao takav u nekom razdoblju zivota aktivira ili je uvijek prisutan... ako nije tesko, bila bih zahvalna...  Smile

Bilo bi lakše da si ostavila natalnu, nakako mi je lakše raditi kad imam sliku osobe pred sobom...ali da pokušam ovako.

Pitaš, sunce sekstil mars. Sekstil, prijateljski aspekt prilika, šansi.  Lagan protok energije , udružuju se i surađuju  Sunce i Mars.Iako je aspekt harmoničan, kako se radi o Marsu, stvara se velika količina energije i osoba često na druge ostavlja sebičan dojam, mada to ne mora biti istina. Ona ima pozitivan stav prema životu i dostatnu količinu energije da bi se  borila i kretala dalje.  Često osoba priridno ima ulogu vođe, voli biti u prvom planu i okušati se u najrazličitijim stvarima. Stalno  je  pokretu. Nalikuje ovnu - karakterizira ju brzina reagiranja,  natjecateljski  duh i ambicioznost. Zbog toga što je Mars u  biku slab, ipak postoji mogućnost da se gore navedene osobine Marsa ne ispoljavaju u tolikoj  mjeri , kako bi se ispoljavale da nije pl. u  izgonu.

Mars trigon Neptun - još jedan harmoničan aspekt, u kojem energija još lakše protječe, dobar aspekt za kreativnost - Neptun sanja, a Mars traži načine kako  snove provesti u djelo. Problem nastaje kad osoba prestane sanjati...Često se  osoba posvečuje nekom idealu.  Harmoničan aspekt Marsa i Neptuna donosi sviđanje suprotnom spolu. 

Jupiter u  konjunkciji sa Dcom nije loš, naprotiv, donosi zaštitu odnosa. 

A fiksni kvadrat... to je posebna priča. Za mene to je jedan od najtežih konfiguracija. Kao što je moja učiteljica jednom lijepo opisala, to je kao da čitav život sjediš na stolici sa tri noge, nekako održavaš ravnotežu i trudiš se , i stalno živiš u strahu da ne padneš tamo gdje  fali nogica.  Snaga horoskopa  koncentrirana je na  tri četvrtine horoskopa. Tri područja života su u igri. Svaki tranzit aktivira sva tri područja - kad jedan planet ispoljava  svoj utjecaj uključuju se i preostala dva, zajedno sa znakovim i kućama u  kojima se nalaze.
 
U ovom slučaju su u igri tri seksualna planeta, što donosi stalnu unutarnju borbu i previranja na području seksualnosti, koja je istovremeno vrlo važna u životu, ali i pokretač unutarnjih borbi i sukoba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 
@lenora i moja natalna karta je u indexu.. Smile,moze kratko samo ljubav..samo.. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Hvala leonora,na ovako opsirnom odgovoru.Imas pravo za ovaj fiksni kvadrat, bas donosi borbu. Nego cini mi se da je bit u svemu u veneri koja je u centru toga. Da li postoji nacin da se energija usmjeri na pozitivan način ili je u pitanju vrijeme i svakakve situacije koje dolaze,doci ce? A sto se tice marsa sa obzirom da on je vladar 7 kuce jel sve gore navedene osobine se odnose na mene samu ili na potencijalnog partnera? Okrecem se opeta na tog marsa jer mi se cini da on kao i neptun stvarno stvaraju najvecu zbrku u horoskopu? Hvala jos jednom.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 157
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Meni je u sedmoj kuci Severni mesecev cvor i jos neki odnosi pa ako bi neko mogao da mi protumaci. Evo karte









Edit by Makishon: Karta se nalazi u temi Indeks natalnih karata
« Poslednja izmena: 22. Nov 2006, 00:11:56 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Iskustvo je najbolja škola, samo je školarina vrlo skupa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
A sto se tice marsa sa obzirom da on je vladar 7 kuce jel sve gore navedene osobine se odnose na mene samu ili na potencijalnog partnera? Okrecem se opeta na tog marsa jer mi se cini da on kao i neptun stvarno stvaraju najvecu zbrku u horoskopu? Hvala jos jednom.  Smile  Smile

Ovdje sam opisivala isključivo tvoj aspekt u natalu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 76
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:01:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.175 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.