Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:48:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 76
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pokazatelji braka- VII kuca  (Pročitano 192276 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Vindex moze li tvoje strucno tumacenje moje 7. kuce? Smile

Pocinje u Devici, od planeta tu su Venera, Jupiter, Saturn i Juno (ne znam sta je to).

Juno, asteroid, kao što su i Ceres, Vesta i Palada. Često ju nazivaju "licemjerkom". Bila je Zeusova sestra i žena( znaš je vjerojatno pod imanom Hera). Povezana je sa Škorpionom, ali i sa Vagom, zbog braka i umjetničkih sposobnosti. Na neki način ona je manipulatorica seksom, da bi  zadržala Zeusa uz sebe, da se uvijek vraća njoj morala je biti dobra u seksu, kojim je manipulirala, da bi Zeusa zadržala uz sebe.  S druge strane je ljubomorna i posesivna, no to ne pokazuje. Licemjerna je i zapravo se boji da će biti napuštena. Zbog toga uništava sve svoje suparnice, i to joj daje moć. Njoj majčinstvo nije važno, važno joj je biti žena, u seksualnom smislu. Vezuje se uz imovinu, seks, nevjernost, strah od napuštenosti. Simbolizira one žene koje se uz muškarca zbog položaja i prestiža, a takvu "ljubav" kupuju seksom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 283
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vindex moze li tvoje strucno tumacenje moje 7. kuce? Smile

Pocinje u Devici, od planeta tu su Venera, Jupiter, Saturn i Juno (ne znam sta je to).

evo ovako montenegrina ta činjenica govori o tome da će tvoj muž biti osoba koja će mnogo raditi...biti će vrlo radišan...ali ponegdje i sitničav...u iskazivanju ljubav će biti vrlo darežljiv...vrlo privržen i odan i nesklon prijevari....biti će ustvari podređen...tebi. to je okvirno rečeno.

no volio bih znati gdje je merkur kao vladar svega ovoga ? inače = juno, hiron i ta sranja nemoj brojati...jer će ti komplicirati sve...sve bitno možeš vidjeti sa 10 planeta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung D500
Hm, meni je Vindex već protumačio, ali sam zaboravila o čemu je pričao, pa ću sama Smile ponovno  Smile Smile :

Uglavnom, meni 7. kuća počinje na 24° Djevice.
U 7. kući se nalazi Sunce.
Vladar 7. kuće je Merkur Rx u 6., koji radi

konjukcija s Venerom
kvadrat s Marsom
sekstil s Plutonom
trigoni sa Saturnom, Uranom i Neptunom

Ovako sad.
On sam će biti čovjek od položaja [ Sunce ], kojeg ću najvjerojatnije upoznati na poslu [ 6. kuća ].
Što se same prirodne braka tiće, mislim da će biti pomalo neuobičajeno [ Merkur trigon Uran ], sanjarski [ Neptun ], a i on će biti stariji od mene [ Merkur trigon Saturn ]. Strasti neće nedostajati, a možda ni svađa [ jer, da napomenem, i Venera je u kvadratu s Marsom, a i Merkur ]. Duboke promjene nas samih u braku su uvjetovane sekstilom sa Plutonom.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Briga me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 410
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson K550i
evo ja nesto da napisem
prvo, zensko sam,da vas ne buni profil Smiley
meni je jedan astrolog pricao o mom buducem muzu, dc mi je u blizancima, ali 7 obuvata celog raka, pa je rekao bice mamin sin, mnogo vezan za mamu,
merkur je u 12. pa kaze, imace neke veze sa inostranstvom, plus je u konjukciji sa jupiterom, imace veze sa sportom, bice obrazovan, kretace se i u takvom drustvu, onda sunce mi je u konj. sa uranom, pa kaze imace nesto vrlo karakteristicno na sebi, ne znam sta bi to moglo biti Smiley...
jos je nesto rekao al se ni ne secam
al nije rekao kad, sad u decembru jup ce pravit konj sa suncem, mozda upoznam nekoga, a i sl god pravice konj sa tim merkurom pa se mozda udam  Smiley
pisacu vam!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Vindex moze li tvoje strucno tumacenje moje 7. kuce? Smile

Pocinje u Devici, od planeta tu su Venera, Jupiter, Saturn i Juno (ne znam sta je to).


evo ovako montenegrina ta činjenica govori o tome da će tvoj muž biti osoba koja će mnogo raditi...biti će vrlo radišan...ali ponegdje i sitničav...u iskazivanju ljubav će biti vrlo darežljiv...vrlo privržen i odan i nesklon prijevari....biti će ustvari podređen...tebi. to je okvirno rečeno.

no volio bih znati gdje je merkur kao vladar svega ovoga ? inače = juno, hiron i ta sranja nemoj brojati...jer će ti komplicirati sve...sve bitno možeš vidjeti sa 10 planeta.


Bogami fin muz  Smile

Merkur je u 8. kuci koja je u znaku Skorpije.

Aspekti Merkura:

Merkur konjukcija Uran
Merkur sekstil Venera
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Pozdrav!Meni se u 7. nalazi Mars i to u Ribama.Neptun mi je u 4. u Strelcu.Venera mi je u 6. isto u Ribama.Sta bi to moglo da govori o mom partneru?Zanima me da li cu pronaci slicnost sa sadasnjim momkom Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Pozdrav!Meni se u 7. nalazi Mars i to u Ribama.Neptun mi je u 4. u Strelcu.Venera mi je u 6. isto u Ribama.Sta bi to moglo da govori o mom partneru?Zanima me da li cu pronaci slicnost sa sadasnjim momkom Smile
Ne bih rekla da Blizanac lichi na tvog partnera,josh ako ti je vrh sedme u Ribama,pa Mars,pa Venera Smile
Blizanac je element vazduha,slobode,neuhvatljivosti,a Ribe vodeni znak,pun snova,emocija,mashte....
Mada nishta se nemoze ovako reci bez analize obje karte Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Zanimljivo je to da je on u podznaku Riba
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ja cu sada probati nesto protumaciti da vidim kako mi ide. Ako je netko voljan samo neka mi kaze da li procijenjujem dobro?   
Vladar 7 je mars u 8 kuci. Vladar 7 u 8 govori o vezi sa puno strasti a isto tako i nije dobar znak za duzinu braka. Mars se nalazi u biku,netko tko ima lijepi glas? mars nije na dobrom mjestu sto zakljucujem da očekivanja koja imam od braka se neće ispuniti. S obzirom da je on u kvadratu sa venerom moglo bi u braku biti puno svađa i rasprave a vladar 1 venera u 4 kući je znak da bi osoba trebala biti patrijarh. Mars je u sekstilu sa suncem neznam značenje, u trigonu je sa neptunom, osoba koja se bavi nekim tajnim poslom. Mars,pluton i venera cine fiksni t kvadrat. Veoma tesko. da. Jos je tu i sj.cvor koji izgleda da dodatno otezava situaciju.Jupiter u konj.sa dc? katastrofenzi, mislim da cu da odem u drugi brak.  Smile
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Može li neko da mi kaže o vladaru osme u sedmoj... Vladar moje osme (Osma u škorpiji) je PLuton ili Mars? Kako da procenim koja je planeta dominantnija? Ako je Pluton onda sam ga...pip...jer strahujem da će se nešto desiti mom partneru. (PLuton je u sedmoj, u uklještenom znaku Vagi). A ako je to Mars, onda je super jer gde ćeš goreg od onog prvog?  Smile

IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 76
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:48:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.